שרשור בקשות
ושאלות (לא הכוונה)

מצב
הנושא נעול.

בועז ל

New member
שרשור בקשות
ושאלות (לא הכוונה)

שרשור בקשות
ושאלות (לא הכוונה)

נתנאל531

Well-known member
גם חייל סדיר עולה בלי לשלם

אך חייל מילואים יכול לעלות על מטרונית\קו 1?
בעצם אי אפשר לשלם לנהג
תודה
כנראה שחיילי מילואים כלולים בהסדר, עד היום לא נשמעה דרישה לתשלום / השארת שובר על ידי חיילי מילואים, ולא התפרסם מקרה שחייל מילואים קיבל קנס.

lklk2

New member
רק במידה ועולה פקח לאוטובוס הוא ידרוש שובר נסיעה?

כנראה שחיילי מילואים כלולים בהסדר, עד היום לא נשמעה דרישה לתשלום / השארת שובר על ידי חיילי מילואים, ולא התפרסם מקרה שחייל מילואים קיבל קנס.
רק במידה ועולה פקח לאוטובוס הוא ידרוש שובר נסיעה?

lklk2

New member
מספר שאלות בנוגע לרכבת ישראל:

שרשור בקשות
ושאלות (לא הכוונה)
מספר שאלות בנוגע לרכבת ישראל:
1.מה מתוכנן עם קו ראשון לציון הראשונים לתל אביב?
האם הקו יתוגבר בקרוב?האם יש תוכניות לחבר את מסילת ראשון לציון הראשונים לתחנת משה דיין?
2.תחנת רכבת באר יעקב-האם יש תוכניות לגבי התחנה הישנה והמגעילה הזאת?שיפוץ?ביטול התחנה בכלל?
&nbsp
תודה

lklk2

New member
מישהו יודע האם מסילת רכבת ראשון מודיעין זה תוכנית שנלקחת

שרשור בקשות
ושאלות (לא הכוונה)
בחשבון בעשר שנים הקרובות?
רכבת ממשה דיין לכיוון מודיעין.

luckydude

Active member
לא יקרה בשנים הקרובות.

בחשבון בעשר שנים הקרובות?
רכבת ממשה דיין לכיוון מודיעין.
לא יקרה בשנים הקרובות.
בנוסף, במהלך (שגוי מאוד לדעתי) עריית ראשון הגישה בקשה לביטול השרייון לרצועה למסילת רכבת לאורך שדרות יצחק רבין. בחירת תוואי חלופי זה הליך שיכול לקחת עשרות שנים.

lklk2

New member
קיצר אולי יקרה עוד 30 שנה-תודה רבה

לא יקרה בשנים הקרובות.
בנוסף, במהלך (שגוי מאוד לדעתי) עריית ראשון הגישה בקשה לביטול השרייון לרצועה למסילת רכבת לאורך שדרות יצחק רבין. בחירת תוואי חלופי זה הליך שיכול לקחת עשרות שנים.
קיצר אולי יקרה עוד 30 שנה-תודה רבה

שרשור בקשות
ושאלות (לא הכוונה)
מה היה בעבר שמו של הרחוב הראשי בואדי ניסנאס?
כיום הוא חלק משדרות הציונות. האם בתקופה ששדרות הציונות נקראו שדרות האו"ם (עד שנות השבעים נדמה לי) נקרא כך גם קטע הרחוב שעובר בואדי ניסנאס? משום מה זכור לי שקטע הרחוב הזה נקרא פעם בשם ערבי. האם אני צודקת? ואם כן - מה היה שמו?

מה היה בעבר שמו של הרחוב הראשי בואדי ניסנאס?
כיום הוא חלק משדרות הציונות. האם בתקופה ששדרות הציונות נקראו שדרות האו"ם (עד שנות השבעים נדמה לי) נקרא כך גם קטע הרחוב שעובר בואדי ניסנאס? משום מה זכור לי שקטע הרחוב הזה נקרא פעם בשם ערבי. האם אני צודקת? ואם כן - מה היה שמו?
אני מעריך שאת מתכוונת לשם "רחוב/דרך ההר"
זה אותו רחוב שהפך אח"כ לשדרום האו"ם ואח"כ הציונות. יש כאלה שעדיין משתמשים בשם רחוב אל-ג'בל

tsd91

New member
שאלה היסטורית - למומחי הפורום

שרשור בקשות
ושאלות (לא הכוונה)
כילד בנהריה, גדלתי על מסילת הרכבת הממשיכה מן התחנה הלאה צפונה. היינו הולכים על המסילה מתחנת הרכבת ועד לראש הנקרה או אכזיב...
&nbsp
שאלתי היא: מתי הפסיקה הרכבת את נסיעותיה - מכל סוג שהוא, משא או נוסעים צפונית לנהרייה? אני יודע שגשר הרכבת באכזיב פוצץ ב-46, אבל אני זוכר שקראתי על נסיעות מיוחדות לראש הנקרה שהיו בעבר. אני מדמיין?

הנה התשובה המדוייקת לשאלתך:

כילד בנהריה, גדלתי על מסילת הרכבת הממשיכה מן התחנה הלאה צפונה. היינו הולכים על המסילה מתחנת הרכבת ועד לראש הנקרה או אכזיב...
&nbsp
שאלתי היא: מתי הפסיקה הרכבת את נסיעותיה - מכל סוג שהוא, משא או נוסעים צפונית לנהרייה? אני יודע שגשר הרכבת באכזיב פוצץ ב-46, אבל אני זוכר שקראתי על נסיעות מיוחדות לראש הנקרה שהיו בעבר. אני מדמיין?
סגירה רשמית של קו הרכבת נהריה – בצת.
01.07.2000

לא שידוע לי למעט מקרה אחד שאני יודע עליו של

ובתקופה שהקו פעל - הוא שימש נוסעים מצפון לנהריה?
לא שידוע לי למעט מקרה אחד שאני יודע עליו של
רכבת נוסעים מושכרת שנסעה לאכזיב בתחילת 1977 עם קבוצת אנשי קבע ככל הנראה לאיזה ארוע. מעבר לכך אין לי מידע.

tsd91

New member
קו נוסעים או משא?

סגירה רשמית של קו הרכבת נהריה – בצת.
01.07.2000
קו נוסעים או משא?
זה היה קו נוסעים קבוע, עונתי או לפי הזמנה? או בכלל קו רכבות משא (למרות שאני לא מצליח לחשוב על כדאיות שכזו).

אגב, 2000 נשמע קצת מאוחר, לא זכורות לי רכבות עוברות - אבל אולי...

מצב
הנושא נעול.
למעלה