שרשור בקשות
ושאלות (לא הכוונה)

מצב
הנושא נעול.

בועז ל

New member
שרשור בקשות
ושאלות (לא הכוונה)

שרשור בקשות
ושאלות (לא הכוונה)

witch hazel

New member
נסיעות עירוניות בנהריה - סוג כרטיס?

שרשור בקשות
ושאלות (לא הכוונה)
אני צריכה לנסוע בין ארבע לחמש פעמים בשבוע בתוך נהריה עד עכשיו שילמתי במזומן
לא עשיתי אף פעם רב קו האם כדאי לעשות חודשי חופשי
או שיש כרטיסיה וכמה היא עולה

חבל שאין כרטיסיה כמו פעם שניקבו זה היה לי הכי נוח

נתנאל531

Well-known member
יש כרטיסיות ברגילות בהנחה של 20%

אני צריכה לנסוע בין ארבע לחמש פעמים בשבוע בתוך נהריה עד עכשיו שילמתי במזומן
לא עשיתי אף פעם רב קו האם כדאי לעשות חודשי חופשי
או שיש כרטיסיה וכמה היא עולה

חבל שאין כרטיסיה כמו פעם שניקבו זה היה לי הכי נוח
לא צריך לעשות רב-קו בשביל זה, אפשר לרכוש רב-קו אנונימי. לא יודע אם נתיב מוכרים (והיכן), אגד מוכרים ב־5 ש"ח (כמעט אצל כל נהג, ובקופות). רב-קו אישי מונפק במספר תחנות שונות, מופק פעם ראשונה בחינם, ושחזור לאחר אובדן = 10 ש"ח.
&nbsp
מחיר נסיעה עירונית בנהריה = 4.8, 5 נסיעות = 24 (בכרטיסיה - 20), בחודש (שבוע * 4.5) = 108 (בכרטיסיה - 90). מאחר וכרטיס חופשי-חודשי עולה 120, יוצא שאין כדאיות ברכישתו לפי מאפייני הנסיעה שלך, ביחוד שחופשי-חודשי צמוד לחודש קלנדרי, וכרטיסיות לא.
&nbsp
אם ישנו חשש סביר לאיבוד של כרטיס הרב-קו, על הכרטיסיה שעליו, אין כל כדאיות ברכישת כרטיסיות, בהשוואה לנסיעה חד-פעמית עם כרטיס נייר. גם רב-קו אישי שיש לו ביטוח, דורש התעסקות עם שחזור כרטיסיות במוקד שירות, וזה זמן + טרדה.
&nbsp
&nbsp

sweetums

New member
אפשר להנפיק רב קו אנונימי ללא תשלום בעמדות של הרכבת.

לא צריך לעשות רב-קו בשביל זה, אפשר לרכוש רב-קו אנונימי. לא יודע אם נתיב מוכרים (והיכן), אגד מוכרים ב־5 ש"ח (כמעט אצל כל נהג, ובקופות). רב-קו אישי מונפק במספר תחנות שונות, מופק פעם ראשונה בחינם, ושחזור לאחר אובדן = 10 ש"ח.
&nbsp
מחיר נסיעה עירונית בנהריה = 4.8, 5 נסיעות = 24 (בכרטיסיה - 20), בחודש (שבוע * 4.5) = 108 (בכרטיסיה - 90). מאחר וכרטיס חופשי-חודשי עולה 120, יוצא שאין כדאיות ברכישתו לפי מאפייני הנסיעה שלך, ביחוד שחופשי-חודשי צמוד לחודש קלנדרי, וכרטיסיות לא.
&nbsp
אם ישנו חשש סביר לאיבוד של כרטיס הרב-קו, על הכרטיסיה שעליו, אין כל כדאיות ברכישת כרטיסיות, בהשוואה לנסיעה חד-פעמית עם כרטיס נייר. גם רב-קו אישי שיש לו ביטוח, דורש התעסקות עם שחזור כרטיסיות במוקד שירות, וזה זמן + טרדה.
&nbsp
&nbsp
אפשר להנפיק רב קו אנונימי ללא תשלום בעמדות של הרכבת.

witch hazel

New member
תודה על ההסבר המפורט

&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
תודה על ההסבר המפורט

מכשיר ניקוב כרטיסיות כמו של פעם

שרשור בקשות
ושאלות (לא הכוונה)
יש לי שאלה מוזרה, אבל כאן בטח ידעו לענות עליה.
פעם, כשהיו כרטיסיות מנייר, לכל נהג היה מנקב עם דוגמה ייחודית, שמזהה את הנקוב שלו בכרטיסיה.
היכן אפשר להשיג / לקנות מכשיר ניקוב כזה?
אני צריכה מכשיר ניקוב עם צורה ייחודית. לא סתם עיגול סטנדרטי.
&nbsp
תודה!

olli3

New member
מנהל
עדיין יש מנקבים לנהגים. איפה מוכרים כאלו, זה אני לא יודע.

פעם, כשהיו כרטיסיות מנייר, לכל נהג היה מנקב עם דוגמה ייחודית, שמזהה את הנקוב שלו בכרטיסיה.
&nbsp
תודה!
עדיין יש מנקבים לנהגים. איפה מוכרים כאלו, זה אני לא יודע.

בחנויות לצורכי גני ילדים יש מנקבים בצורות כוכבים וכדומה

&nbsp
תודה!
בחנויות לצורכי גני ילדים יש מנקבים בצורות כוכבים וכדומה

tsd91

New member
הלוך ושוב לשני אנשים שונים

שרשור בקשות
ושאלות (לא הכוונה)
אם אני קונה באמצעות רב-קו אנונימי הלוך ושוב האם מותר לי לנקב לאלתר עבורי ועבור אדם נוסף?
היום נסעתי מצפת לירושלים עם נתיב אקספרס, הנהג אמר שאסור לו. ביקשתי ממנו שיתקשר לאחראי, והאחראי אמר שמותר. בחזור שוב אותו סיפור, אבל הפעם הנהג לא הסכים אפילו להתקשר לאחראי. עלה לי עוד קצת כסף סתם.

שמעתם משהו על זה?

olli3

New member
מנהל
זה לא הלוך ושוב וזאת הטעיית צרכנים הדבר הזה.

אם אני קונה באמצעות רב-קו אנונימי הלוך ושוב האם מותר לי לנקב לאלתר עבורי ועבור אדם נוסף?
היום נסעתי מצפת לירושלים עם נתיב אקספרס, הנהג אמר שאסור לו. ביקשתי ממנו שיתקשר לאחראי, והאחראי אמר שמותר. בחזור שוב אותו סיפור, אבל הפעם הנהג לא הסכים אפילו להתקשר לאחראי. עלה לי עוד קצת כסף סתם.

שמעתם משהו על זה?
מדובר בכרטיסיית שתי נסיעות לכל דבר ועניין ואין שום מניעה ששני אנשים ישתמשו בכך על מנת להוזיל את העלויות בתנאי ששניהם בעלי אותו הפרופיל או כשמשתמשים בפרופיל רגיל או אנונימי.
&nbsp
אני ממליץ לך להצטייד במסמך מכל חברה וחברה שאתה נוסע בה בו רשום שבהחלט ניתן לנסוע כך.

tsd91

New member
זה ממש מכעיס!

מדובר בכרטיסיית שתי נסיעות לכל דבר ועניין ואין שום מניעה ששני אנשים ישתמשו בכך על מנת להוזיל את העלויות בתנאי ששניהם בעלי אותו הפרופיל או כשמשתמשים בפרופיל רגיל או אנונימי.
&nbsp
אני ממליץ לך להצטייד במסמך מכל חברה וחברה שאתה נוסע בה בו רשום שבהחלט ניתן לנסוע כך.
זה ממש מכעיס!
הנהג אמר לכמה וכמה אנשים את אותו הדבר, ושוב ושוב אנשים נאלצו לשלם סתם כסף מיותר. מאיפה באה השטות הזו?!

olli3

New member
מנהל
אני לא יודע, בעבר הרחוק בכרטיסי הקופה של אגד היה הלוך ושוב.

זה ממש מכעיס!
הנהג אמר לכמה וכמה אנשים את אותו הדבר, ושוב ושוב אנשים נאלצו לשלם סתם כסף מיותר. מאיפה באה השטות הזו?!
הנהג היה מנקב לך את יום הנסיעה ואם זה לפינ הצהרים או אחרי הצהרים, כמו זה שבתמונה כאן: http://img2.timg.co.il/forums/64432469.jpg
&nbsp
לכן שגור בפי רבים המונח "הלוך ושוב". יש נהגים שלא באגד שאני אומר להם, טען לי כרטיסיית שתי נסיעות אז הם אומרים לי, אין לי כרטיסיה ואז אני אומר: מה שאתה מוכר כהלוך ושוב, אני יכול לנסוע איתך פעמיים את אותו הכיוון, נכון? אני יכול לשלם על הבחור/ה שכאן לידי, נכון? אז זה לא הלוך ושוב, זו כרטיסיה. אני אומר את זה, רק אם אני לא מעכב אף אחד וגם ככה אני עולה לרוב אחרון כי אני לא אוהב את העמידה המיותרת בתור.
&nbsp
נהגים באגד כמעט תמיד מבינים נוסע שמבקש, טען לי כרטיסיה או כרטיסיית שתי נסיעות.
&nbsp
כיום, אלו כרטיסי הקופה באגד: http://img2.timg.co.il/forums/1_147078812.jpg
&nbsp
וכך הם יוצאים במידה ורוכשים אותם אצל הנהגים: http://3.bp.blogspot.com/-qJmUk9tQqBY/ULv-YExE_JI/AAAAAAAAHOs/Yx2Hs73h5IE/s1600/DSC_0354.jpg כאשר על הקבלה יופיע "כרטיסיה" ועל שני הכרטיסים יופיע "שתי נסיעות".
&nbsp
ההשערה שלי היא שהמונח הלוך ושוב השתרש חזק ולכן הטמיעו אותו במערכות הכרטוס, במקום שהדבר יופיע כ"כרטיסיית שתי נסיעות". גם ברכבת ישראל, בהחלט ניתן (גם ברב קו) לנסוע את אותו הכיוון עם ההלוך ושוב וגם לשל עבור שני אנשים ולנסוע יחדיו ברכבת.

כיום אין כבר באגד כרטיסיית שתי נסיעות שלא באמצעות טעינה

הנהג היה מנקב לך את יום הנסיעה ואם זה לפינ הצהרים או אחרי הצהרים, כמו זה שבתמונה כאן: http://img2.timg.co.il/forums/64432469.jpg
&nbsp
לכן שגור בפי רבים המונח "הלוך ושוב". יש נהגים שלא באגד שאני אומר להם, טען לי כרטיסיית שתי נסיעות אז הם אומרים לי, אין לי כרטיסיה ואז אני אומר: מה שאתה מוכר כהלוך ושוב, אני יכול לנסוע איתך פעמיים את אותו הכיוון, נכון? אני יכול לשלם על הבחור/ה שכאן לידי, נכון? אז זה לא הלוך ושוב, זו כרטיסיה. אני אומר את זה, רק אם אני לא מעכב אף אחד וגם ככה אני עולה לרוב אחרון כי אני לא אוהב את העמידה המיותרת בתור.
&nbsp
נהגים באגד כמעט תמיד מבינים נוסע שמבקש, טען לי כרטיסיה או כרטיסיית שתי נסיעות.
&nbsp
כיום, אלו כרטיסי הקופה באגד: http://img2.timg.co.il/forums/1_147078812.jpg
&nbsp
וכך הם יוצאים במידה ורוכשים אותם אצל הנהגים: http://3.bp.blogspot.com/-qJmUk9tQqBY/ULv-YExE_JI/AAAAAAAAHOs/Yx2Hs73h5IE/s1600/DSC_0354.jpg כאשר על הקבלה יופיע "כרטיסיה" ועל שני הכרטיסים יופיע "שתי נסיעות".
&nbsp
ההשערה שלי היא שהמונח הלוך ושוב השתרש חזק ולכן הטמיעו אותו במערכות הכרטוס, במקום שהדבר יופיע כ"כרטיסיית שתי נסיעות". גם ברכבת ישראל, בהחלט ניתן (גם ברב קו) לנסוע את אותו הכיוון עם ההלוך ושוב וגם לשל עבור שני אנשים ולנסוע יחדיו ברכבת.
לרב-קו, גם בקופות וגם אצל הנהגים.

olli3

New member
מנהל
אין למכירה, אבל אני דיי בטוח שעדיין ניתן להשתמש בהן.

לרב-קו, גם בקופות וגם אצל הנהגים.
אין למכירה, אבל אני דיי בטוח שעדיין ניתן להשתמש בהן.

מצב
הנושא נעול.
למעלה