שרשור בקשות ספוילרים

chiquitito15

New member
../images/Emo24.gifתודה על התמונות../images/Emo104.gif../images/Emo103.gif

היפות
בהחלט סדרה מדהימה
על הכבוד על היוזמה

One Girl 1

New member
../images/Emo85.gifתודה על התמונות המדהימות

אני כבר מחכה לקטעים האלה.. אבל הכי אני רוצה לראות כבר זה את האחים והאחיות..

chiquitito15

New member
../images/Emo58.gifלוסיה שלי../images/Emo104.gif../images/Emo103.gif

קריסטל וראול יתחתנו ויעברו תאונת דרכים. לוסיה תעבור אונס ע"י אבא שלה והיא תיכנס להיריון ותבכה על פציעתו של ראול בתאונה. ראול ישאר במצב של קומה וקריסטל תתעורר ותעבור שינוי מקצה לקצה. היא תהפוך לטובה ותהיה חברה של לוסיה. סבתה של לוסיה תחלה בסרטן ותהיה על סף מוות אבל תינצל. היא תחזור יותר רעה ותנסה להרעיל את לוסיה כמה פעמים. לוסיה תפיל את התינוק ותגלה מי זה אביה האמיתי. אבא של לוסיה ינסה להתאבד באמצעות אקדח אך יפגע בלוסיה והיא תובהל לבית החולים במצב קשה. בבית החולים היא תשכב ליד ראול והם יתעוררו ביחד ויתנשקו. אבא של לוסיה יחליט להיות כומר אך יחזור בו. לוסיה וראול מחליטים להתחתן שוב וקריסטל תקבל מכה בראש ביום החתונה ותנסה למנוע את החתונה. היא תשרוף את הכנסייה כשכולם בתוכה...
סתםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם
עבדתי עלייך

Culpable

New member
חחחחחחח צ'יקו אני ארביץ לך!!

חחחח ועוד אני קורא ואומר, איזה שווה אני חייב להתחיל לראות... חחח שום דבר פה לא אמיתי??

chiquitito15

New member
כתבתי בסוף שזה לא../images/Emo104.gif../images/Emo103.gif

אמיתי
סתם כתבתי...
אני בכלל לא רואה את הטלנובלה הזאת אז תרביץ לי

poema negra

New member
ספויילרים ללוסיה שלי../images/Emo58.gif

תגובה לצ'יקיטו 15 "לוסיה תעבור אונס ע"י אבא שלה והיא תיכנס להיריון ותבכה על פציעתו של ראול בתאונה. ראול ישאר במצב של קומה וקריסטל תתעורר ותעבור שינוי מקצה לקצה. היא תהפוך לטובה ותהיה חברה של לוסיה." זה בחיים לא יקרה קריסטל לא תיהיה טובה ולא תיהיה חברה של לוסיה בפרקים האחרונים היא תמות אחרי שתחטוף מישהו נראה לי אחד מהבנים של לוסיה(לוסיה תלד תאומים) אלחנדרו לא יאנוס את לוסיה(שטות!) עד סוף הנובלה יהיו לה רק 2 בנים תאומים והם מראול! הסבתא בפרקים האחרונים תמות לא תינצל אבל נדמה לי היא תיהיה טובה לקראת הסוף כשהיא מבינה שקריסטל היא רוצחת או משהו כזה. לוסיה כן תגלה מיהו אביה האמיתי ואלחנדרו יתאחד שוב עם הלנה והוא גם ישיב את ההון שלו ויהיה פרק בו אלחנדרו יעשה מסיבה ללוסיה והם ישפילו את קריסטל והסבתא מול כולם(זה יהיה מעולה הפרק הזה) בסוף ראול ולוסיה יתחתנו,קלאודיו ישאר עם מריאלה,ארנסטו ימות בידי קריסטל,נטשה תשאר עם קמילו,ורפאל עם מישהי בשם לאוריטה,אלחנדרו לא יופיע כמה זמן בנובלה ויופיע רק בפרק האחרון משהו כזה

איל16

New member
המון תודה...

איך לוסיה תגיב לחתונה של ראול וקריסטל? מה יקרה עם לאונל?

למעלה