**שרשור בוקר ☀️ היום ה81 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

ORIGINALNIK

Well-known member
נראה לי הוא תפס את רמי ותום, בגלל זה הוא חם עליו, וגם אותי מבאס שהם לא בטוב
אבל יש לציין שגם רמי מאז העמדה של לינור לא מרפה ממנו בעקיצות, אני רק מקווה שהיום הזה יגמר בטוב
לפחות לג'וזי יהיה את מי להעמיד

lotaria

Well-known member
מה הוא מקטר על הכוסות בחוץ.. יש כוסות קח ותכניס אותן למטבח...במקום לעשות הצגות...אנשים משתדלים לא להשאיר כוסות בחוץ...ואם אתה יודע מי השאיר תגיד שמות..אל תצא בהכרזות מטוופשות בצורה גורפת"מי שיודע יודע" קשקשן אתה ג'וזי...הצגות.. הצגות..

fairytalee

Well-known member
ראיינו את ג'מילי על המסוק ששלח עם המסר "אל תתאהב"

"אני מכיר את ג'וזי כבר שנים, אני איש סודו ודואג לו", אמר ג'מילי ל-TMI והוסיף: "היות שאני יודע שיש לו אהבה גדולה בחוץ שמחכה לו, היה לי חשוב להעביר את המסר שלא יתאהב באף אחת בבית. לפני שנועה יונני הודחה כבר הכנתי שלט כדי לשלוח לו מסר שלא יתאהב בנועה יונני אבל אז היא הודחה בשבת. שקלתי להסיר את השלט אבל אז ראיתי שהוא מתחיל להתקרב לקארין".

אופה קטנטנה

Well-known member

"אני מכיר את ג'וזי כבר שנים, אני איש סודו ודואג לו", אמר ג'מילי ל-TMI והוסיף: "היות שאני יודע שיש לו אהבה גדולה בחוץ שמחכה לו, היה לי חשוב להעביר את המסר שלא יתאהב באף אחת בבית. לפני שנועה יונני הודחה כבר הכנתי שלט כדי לשלוח לו מסר שלא יתאהב בנועה יונני אבל אז היא הודחה בשבת. שקלתי להסיר את השלט אבל אז ראיתי שהוא מתחיל להתקרב לקארין".
חחחחח זה מעט מצחיק שלשלט יש קיום לכל מטרה.

לטעמי, היה הרבה יותר אפקטיבי לכתוב: איקס מחכה ודי בכך.
אל תתאהב זו פטרוניות מביכה.

צופהבאחהגדול

Well-known member
חחחחח זה מעט מצחיק שלשלט יש קיום לכל מטרה.

לטעמי, היה הרבה יותר אפקטיבי לכתוב: איקס מחכה ודי בכך.
אל תתאהב זו פטרוניות מביכה.
אבל אולי היא לא מחכה או רוצה שיגידו שהיא מחכה אלה אני לא סגרתי את הדלת או אין לי עוד מישהו. יש הבדל לבין מחכה.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל

אז כל הניחושים פה שזה קוד היו בולשיט...
נו שויין.

צופהבאחהגדול

Well-known member

חכם וצודק

Kiera

Well-known member

חחחח בדיוק מה שחשבנו. קארין.
אבל לא, זה קוד מיוחד ומתוחכם שרק הוא יבין. גברת X, R

ariela1612

Well-known member
טוב אבל למה המצלמה הזאת בורחת מג'וזי הם רק אוכלים גאד דמאט

ושלא תטעו מעאוד מעניין אותי לראות את אופיר רץ

ORIGINALNIK

Well-known member
אני מתה על אופיר הפקעת רגשות החמוד הזה שרץ כמו בבית אבות

his10

Active member
אורן הגיע במגמה להגיע לגמר. חמוש במידע מוקדם על מיקומה של קארין בהצבעות ובסקרים החליט להוריד אותה כי זה בטוח ישאיר אותו לפחות אחריה.לכן גם סיכסך אותה עם כל חבריה. אם לא אלו היו פני הדברים הם היו ביחסים מצויינים .
זו הרגשתי .
כנל לגבי אלמוג! לא נעלבה ממנה ולא נעליים , הגיעה כדי לקחת בגמר מקום של דייר וותיק וקארין היא מטרה נוחה.
לגבי זהבה, כאב לי לראות אותה צוחקת מהתנהגותו של דרור לקארין במשימה, לא מכבד אותה כלל וירדו לה נקודות אצלי באותה שניה, חבל כי זה נמוך ולא לרמה שלה.
על רמי חבל לדבר , אכזבה...
דרור היה מהפייבוריטים שלי וגם הוא מאכזב מאוד לאחרונה..
גוזי מבחינתי חייב לנצח.
יהודה לא .

ariela1612

Well-known member
אורן הגיע במגמה להגיע לגמר. חמוש במידע מוקדם על מיקומה של קארין בהצבעות ובסקרים החליט להוריד אותה כי זה בטוח ישאיר אותו לפחות אחריה.לכן גם סיכסך אותה עם כל חבריה. אם לא אלו היו פני הדברים הם היו ביחסים מצויינים .
זו הרגשתי .
כנל לגבי אלמוג! לא נעלבה ממנה ולא נעליים , הגיעה כדי לקחת בגמר מקום של דייר וותיק וקארין היא מטרה נוחה.
לגבי זהבה, כאב לי לראות אותה צוחקת מהתנהגותו של דרור לקארין במשימה, לא מכבד אותה כלל וירדו לה נקודות אצלי באותה שניה, חבל כי זה נמוך ולא לרמה שלה.
על רמי חבל לדבר , אכזבה...
דרור היה מהפייבוריטים שלי וגם הוא מאכזב מאוד לאחרונה..
גוזי מבחינתי חייב לנצח.
יהודה לא .
אותי הכי עיצבן שהוא ממלא לג'וזי את הראש על קארין, מה הוא רוצה שישאירו אותה לבד?!
בכלל הוא קסקסן לא קטן, בדיוק כמו דרור רק עם קלאס. לא מאמינה לבנאדם הזה

אופה קטנטנה

Well-known member
אותי הכי עיצבן שהוא ממלא לג'וזי את הראש על קארין, מה הוא רוצה שישאירו אותה לבד?!
בכלל הוא קסקסן לא קטן, בדיוק כמו דרור רק עם קלאס. לא מאמינה לבנאדם הזה
אני תמיד מפספסת את החלק הזה בו, אולי כי הוא לא כזה משמעותי בעיניי.
הכוונה לעצם היותו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה