**שרשור בוקר ☀️ היום ה81 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

ariela1612

Well-known member
אמנם אני מטקטננת אבל אני חייבת לציין את זה שלא יגידו שג'וזי מחפש את רמי, אם כי רמי ממשיך להתסיס על ג'וזי
10:37 רמי מבסוט שתום הוריד לג'וזי פיצוץ בראש כדי לענות לטלפון, תום אומר די מספיק רמי בתגובה אני נהנתי

צופהבאחהגדול

Well-known member
אמנם אני מטקטננת אבל אני חייבת לציין את זה שלא יגידו שג'וזי מחפש את רמי, אם כי רמי ממשיך להתסיס על ג'וזי
10:37 רמי מבסוט שתום הוריד לג'וזי פיצוץ בראש כדי לענות לטלפון, תום אומר די מספיק רמי בתגובה אני נהנתי
חצוף שכזה. צריך לעשות סרטן של כל הקטעים(לפני הצנזורים שלהם) איחוד של הכל.

dotan282872

Well-known member
לא שזה יפה במיוחד אבל יש הבדל לדעתי בין לנסות ליצור פרובקציות בכוונה (מה שג'וזי עושה היום ומה שרמי עושה מדי פעם) לבין לומר איזה אמירה בשיחה פרטית.

ariela1612

Well-known member
לא שזה יפה במיוחד אבל יש הבדל לדעתי בין לנסות ליצור פרובקציות בכוונה (מה שג'וזי עושה היום ומה שרמי עושה מדי פעם) לבין לומר איזה אמירה בשיחה פרטית.
הבעיה היא שהוא עוקץ אותו כבר כמה ימים

נטה אונה

Well-known member
כי בשיחה פרטית זה מגניב להינות מאלימות למישהו אחר?

אופה קטנטנה

Well-known member
היה עכשיו קטע נוסף קרבי של ג׳וסף עם תום. מישהו הבין?
ואת מי יהודל׳ה הלך להרגיע? את תום.

חחחחחח

צופהבאחהגדול

Well-known member
תום ורמי מקשקשים ככה בסלון על כלום ושום דבר כדי שלא יראו מתלחששים ומרכלים בחדר כמו שעשו עד כה

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
יש הבדל בין ללכלך לדבר מטונף בלחש בדיבור נמוך להסתכל שלא מסתכלים . כמו תום ורמי
לבין אחרים
בניגוד ליהודה וג'וזי?
בניגד לאלמוג ויהודה?
בניגוד לדרור וכולם?

כולם עושים בדיוק את אותו הדבר
כולם.

צופהבאחהגדול

Well-known member
לא, אין.

ריכול וטינוף הוא ריכול וטינוף.
אתן לך אין ספור דוגמאות של כל הדיירים.
נכון, אבל יש הבדל בין לעשות את זה רוב שעות היממה או לא. אבל תום הוא כזה הוא מתלחשש הוא מדבר חלש נגד אחר אסטרטג אנמי מאוד חסר תוכן חסר עיניין. חסר כריזמה בעיני לא אוטנטי ועוד. אפילו בכי על גל שאמור להיות אמיתי לא יוצא ככזה.

אופה קטנטנה

Well-known member
נכון, אבל יש הבדל בין לעשות את זה רוב שעות היממה או לא. אבל תום הוא כזה הוא מתלחשש הוא מדבר חלש נגד אחר אסטרטג אנמי מאוד חסר תוכן חסר עיניין. חסר כריזמה בעיני לא אוטנטי ועוד. אפילו בכי על גל שאמור להיות אמיתי לא יוצא ככזה.
זה קשקוש. תום לא עושה זאת רוב היממה. אם כבר זה חברו הטוב של יהודל׳ה, רב אמן התככים
דרור.

מצב
הנושא נעול.
למעלה