** שרשור בוקר ☀️ היום ה17 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

פאף פה

Well-known member
הם ארגנטינאים? האמא יש לה מבטא מוכר
גם אני ראיתי הראיון
האמת? זו אמא שלה ברור שהיא תגן עליה
מה הציפיה שהיא תודה שהבת שלה כלבתא?
Like mother like daughter
זה מבטא רוסי. היא רוסיה או חצי רוסיה

BigLittleSister1

Well-known member
דיאן זה לא נקרא לויאליות, זה נקרא להיות ילד קטן.
האמת שאני כן מבינה את הכוונה הכללית שלה וזה גם מתחבר בעיניי לשיח לגבי מידת האחריות שלו על המצב שהוא נמצא בו ועל מערכות היחסים שלו עם הדיירים בבית
נשמע שבתחושה שלה הוא משתף אותה בדעתו השלילית לגבי אנשים והיא תומכת והולכת איתו (כי לא נראה שיש לה שום דבר טוב להגיד על אף אחד במילא)
ואז הוא הולך לדבר עם הבנאדם ומנסה לשנות איתו ווייב בלעדיה
אני חושבת שבגלל זה היא מרגישה שהיא לויאלית אליו והוא לא
הייתי בסיטואציה כזאת עם בן זוג שהיה מכניס אותי לכל מיני סכסוכים שלו עם חברים ואח"כ הוא היה משלים איתם ולי היה קשה יותר לחזור אחורה
הבעיה שבמקרה שלה היא הסתכסכה עם כולם במו ידייה עוד לפני שהוא הספיק לפתוח את הפה (זה לא שעם מישהו מהם היא הייתה במערכת יחסים טובה לפני שהוא פתח עליהם את הפה) וניכר מאוד שאת זה היא לא רואה דרך העיניים הילדותיות והמרושעות שלה

nicknick

Well-known member
האמת שאני כן מבינה את הכוונה הכללית שלה וזה גם מתחבר בעיניי לשיח לגבי מידת האחריות שלו על המצב שהוא נמצא בו ועל מערכות היחסים שלו עם הדיירים בבית
נשמע שבתחושה שלה הוא משתף אותה בדעתו השלילית לגבי אנשים והיא תומכת והולכת איתו (כי לא נראה שיש לה שום דבר טוב להגיד על אף אחד במילא)
ואז הוא הולך לדבר עם הבנאדם ומנסה לשנות איתו ווייב בלעדיה
אני חושבת שבגלל זה היא מרגישה שהיא לויאלית אליו והוא לא
הייתי בסיטואציה כזאת עם בן זוג שהיה מכניס אותי לכל מיני סכסוכים שלו עם חברים ואח"כ הוא היה משלים איתם ולי היה קשה יותר לחזור אחורה
הבעיה שבמקרה שלה היא הסתכסכה עם כולם במו ידייה עוד לפני שהוא הספיק לפתוח את הפה (זה לא שעם מישהו מהם היא הייתה במערכת יחסים טובה לפני שהוא פתח עליהם את הפה) וניכר מאוד שאת זה היא לא רואה דרך העיניים הילדותיות והמרושעות שלה
אני חושבת שהדבר הבוגר לעשות כשמישהו משלים עם מישהו זה לשמוח בשבילו שהצליח לפצור את הקושי, ולעודד אותו לפתח יחסים עם אנשים בבית.
ובמיוחד עם אדם שיש לו בעיות זעם, זה דבר משמעותי שהוא מצליח חדבר ולגשר.

היא מנסה להשאיר אותו בתוך הבור והתסכול במקום לשמוח בשבילו שמוצא דרך לצאת.
לויאליות זה לא להשאיר את האדם איתך למטה רק כדי שתמשיכו להיות יחד.

ziniozi

Well-known member
אכן, השעה שנתנאל יסולק על אלימות - קרובה היא
אם את שיחי העיפו על בעיטה בקרטון - אני מצפה שגם אותו יעיפו על בעיטה בארון

tg151

Well-known member
אין לי בעיה שהאחיות או עומרי יעופו השבוע. מיותרים שלושתם. מה גם שדיאן יותר ויותר לוקחת את האחיות לצד שלה אז עדיף. ככל שהחברים של דיאן יעופו יותר טוב.

נראה לי שטליה העמידה את שרין ודיאן/נתנאל. שרין היא היחידה שהיא לא מחליפה איתה מילה אחת.

merilue

Well-known member
אין לי בעיה שהאחיות או עומרי יעופו השבוע. מיותרים שלושתם. מה גם שדיאן יותר ויותר לוקחת את האחיות לצד שלה אז עדיף. ככל שהחברים של דיאן יעופו יותר טוב.

נראה לי שטליה העמידה את שרין ודיאן/נתנאל. שרין היא היחידה שהיא לא מחליפה איתה מילה אחת.
הייתי רוצה שיודחו
עומרי
מרינה

BigLittleSister1

Well-known member

אני חושבת שעומרי עף בכל מצב בלי קשר בכלל למי עוד ברשימה
מי יצביע לו?!?

ziniozi

Well-known member
15:23 מתיחות בספסל
אופק שואל את נתנאל המחומם "מה קרה?"
נתנאל עונה "כלום"
ודיאן שרועה על הספסל, מאזינה, מפטפטת עם מרינה, מעמידה פנים שכיף לה, שרה שירים|יעני|

nicknick

Well-known member
15:23 מתיחות בספסל
אופק שואל את נתנאל המחומם "מה קרה?"
נתנאל עונה "כלום"
ודיאן שרועה על הספסל, מאזינה, מפטפטת עם מרינה, מעמידה פנים שכיף לה, שרה שירים|יעני|
לדבר עם אופק בנסט זה משהו אחד, לדבר איתו מול עיני דיאן זה כבר התרסה של ממש והתגרות בגורל

ziniozi

Well-known member
לדבר עם אופק בנסט זה משהו אחד, לדבר איתו מול עיני דיאן זה כבר התרסה של ממש והתגרות בגורל
היא עוד תעשה לו אינקויזיציה מה בדיוק אמר אופק
מעניין איך הוא יתפתל לספר לה...

BigLittleSister1

Well-known member
אם כבר עשית צעד לך עליו עד הסוף
שיגדל עמוד שדרה וידבר עם מי שבא לו
בטח כשהיא במילא לא מדברת איתו
הוא נראה מתוסבך לחלוטין

מצב
הנושא נעול.
למעלה