** שרשור בוקר ☀️ היום ה17 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

tg151

Well-known member
אני רוצה לקנות כדי שלא יהיו לי פרסומות, והיוטיובים כל שנייה נמחקים. אבל לא מוצאת איפה קונים 🤭
אני ביס, בערוץ 100 ניתן לרכוש ערוצים בתשלום וביס פלוס עוברים לערוץ 26 ויש קוד qr. או באתר אינטרנט. אני מניח שגם בשאר החברות ניתן לרכוש את הערוץ דרך אתר האינטרנט שלהם או לעבור ל-26 ובטח יש שקופית לרכישה.

TalBrit

Well-known member
אני ביס, בערוץ 100 ניתן לרכוש ערוצים בתשלום וביס פלוס עוברים לערוץ 26 ויש קוד qr. או באתר אינטרנט. אני מניח שגם בשאר החברות ניתן לרכוש את הערוץ דרך אתר האינטרנט שלהם או לעבור ל-26 ובטח יש שקופית לרכישה.
זהו, אין שקופית לרכישה ב26! מוזר...
אם אין לי טלוויזיה בבית, אני רואה במחשב ואין לי יס?

fleebag

Well-known member
מישהו קנה את ערוץ 26? אני לא מרגיש טוב אז אני לא ליד המחשב ויש לי אימפולס לקנות את הערוץ. הבעיה היא שאני יודע שאני אתחרט על זה. פלוס, אני לא רוצה לתת לרשת כסף...
דווקא העונה מלא התקפים בלייב
שווה

nicknick

Well-known member
מישהו קנה את ערוץ 26? אני לא מרגיש טוב אז אני לא ליד המחשב ויש לי אימפולס לקנות את הערוץ. הבעיה היא שאני יודע שאני אתחרט על זה. פלוס, אני לא רוצה לתת לרשת כסף...
האמת , אני הפסקתי לחשוב על רשת, על עוז, את מי אני מממנת וכו'.

השנה הזמנתי לעצמי את הערוץ ,וחשבתי רק על חווית הצפייה שלי, איך הכי נוח לי ונחמד לי לצפות.

מזמינים דרך הטלוויזיה, אני בהוט, זה בערוץ 26 יש שם אפשרות ללחוץ על איזה קישור ולהזמין.

Psy Bear

Well-known member
איך יודעים שההפקה מנסה להוריד את האש מדיאן.. מפרסמים טור דעה באתר של רשת למה השנאה שלנו לדיאן היא לא מוצדקת ואנחנו מיזוגנים.

איך אני מת על השטויות האלו. היה לזה איזושהי רגל לעמוד עליה אם ככה היה עם *כל* אשה בבית. אבל גם טליה היא אשה חזקה, ואותה אוהבים. לדוגמה.
אשכרה ההפקה מנסה בכל הכח להציל את דיאן בשביל העלילה שעוז מנסה לצייר, במקום לתת לדברים בבית להתפתח איך שהם מתפתחים. שזו מהות הפורמט.

פאף פה

Well-known member

Or_1111

Well-known member
תהנו 😉

8LIBI8

Well-known member
מילא, אם לא הייתי רואה את נתנאל טוחן כל לילה טורטיות בלי חשבון הייתי מצדיקה אותו.
אבל הבנאדם צדקן ומתלונן על אחרים כשהוא הכי גרוע, כמה חוסר מודעות עצמית יכול להיות?
מה עוד שאוכל במבה דקות ארוכות מול הפרצוף של אליאב ואפילו לא מציע לו

nicknick

Well-known member
תראו אותם, שני גברי ה"אלפא" של העונה, יושבים ונחים להם בשקט , שמחים שברחו קצת מהנשים שלהם.
הם נראים בנחת ,
נתנאל ממש נראה ביום כיף כשהוא לא איתה, מחייך , רגוע, אוכל במבה בשלווה

Psy Bear

Well-known member
איזה שעמום של שיחות של שני דחלילים יא אלוהים.
מעדיף לשמוע את תיאוריות הפירמידות מהחייזרים של שחף ועומרי.

fleebag

Well-known member
אמרתי לו מי זאת
בעיניי עגל מטומטם
יו יו שיח אידיוטים

מצב
הנושא נעול.
למעלה