** שרשור בוקר ☀️ היום ה17 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

ziniozi

Well-known member
מה שמיוחד בשיחה הזאת של נתנאל אופק בנסט עכשיו (שלא מראים לנו) זה שלראשונה יש לנתנאל הזדמנות לשמוע מבן אדם מחוץ לקליקה את דעתו על דיאן ועל ההשפעה הרעה שלה עליו.
לדעתי נתנאל זימן את השיחה הזאת כי מעניין לו לשמוע דעה של מישהו על דיאן, מעבר להכל. נתנאל מחפש שמישהו יאשש לו את האינטואיציה שלו שהלכה לישון לפני שבועיים. שדיאן רעה לו, ושהוא צריך להתעורר כי היא הורסת לו את כל החוויה בבית האח.

Psy Bear

Well-known member
תגידו כל הנשים יודעות כמה הן שוקלות בכל רגע נתון עד לרמת הק"ג? (ספציפית 54 ולא 50 או 55)
לא זוכר מתי פעם אחרונה שנשקלתי. בצבא אולי. למה צריך לדעת כמה אתה שוקל? :-D

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
תגידו כל הנשים יודעות כמה הן שוקלות בכל רגע נתון עד לרמת הק"ג? (ספציפית 54 ולא 50 או 55)
לא זוכר מתי פעם אחרונה שנשקלתי. בצבא אולי. למה צריך לדעת כמה אתה שוקל? :-D
כל כך אבל כל כך לא!
נשקלתי פעם אחרונה בלית ברירה ביום הניתוח

אני לא נשקלת אלא אם זה מצב שמחייב

ולמה? חוסר ביטחון
הנורמה של להיות רזה זה יפה ואבוי אם יעלו קילו....

tg151

Well-known member
מצטרף לגבי שחף. האמת, אני מחבב אותו כי אני כן רואה בו בן אדם רציונל שאפשר לדבר איתנו בהגיון גם אם הוא לא מסכים איתל. מה שאי אפשר להגיד על 90% מהדיירים. רק רוצים להשמיע את עצמם. אני רואה את ההתנשאות שלו, אבל אני מוותר לו על זה, כי אני כן חושב שמניעיו טובים. אם לא הייתה דיאן בבית והוא לא היה מתחבר אליה, פחות הייתה לו תדמית פה של נחנח. שחף הוא בן אדם שהייתי רוצה שיהיה לי חבר טוב כזה בחיים האמיתיים.

TalBrit

Well-known member
מצטרף לגבי שחף. האמת, אני מחבב אותו כי אני כן רואה בו בן אדם רציונל שאפשר לדבר איתנו בהגיון גם אם הוא לא מסכים איתל. מה שאי אפשר להגיד על 90% מהדיירים. רק רוצים להשמיע את עצמם. אני רואה את ההתנשאות שלו, אבל אני מוותר לו על זה, כי אני כן חושב שמניעיו טובים. אם לא הייתה דיאן בבית והוא לא היה מתחבר אליה, פחות הייתה לו תדמית פה של נחנח. שחף הוא בן אדם שהייתי רוצה שיהיה לי חבר טוב כזה בחיים האמיתיים.
אני מרגישה שבבסיס שלו הוא בנאדם חסר אמפתיה בצורה שכן מזכירה את הסוציופתיות של דיאן. הוא אפילו טיפה יותר גרוע בעיני כי הוא עושה את זה בצורה שקטה ומטעה.
מקטין, לא מבין את הצד השני, לא אמפתי.
והוא לא רציונלי... אני שומעת דברים שהוא אומר ודעות שלו על דברים בעולם, שום היגיון.
הטון מתעתע.

tg151

Well-known member
אני מרגישה שבבסיס שלו הוא בנאדם חסר אמפתיה בצורה שכן מזכירה את הסוציופתיות של דיאן. הוא אפילו טיפה יותר גרוע בעיני כי הוא עושה את זה בצורה שקטה ומטעה.
והוא לא רציונלי... אני שומעת דברים שהוא אומר ודעות שלו על דברים בעולם, שום היגיון.
הטון מתעתע.
מעניין. לא ראיתי את זה אצלו. אולי אני צריך לשים לב לזה יותר.

Psy Bear

Well-known member
הטון מתעתע.

למען האמת לא רואה שום דבר מזה :-/

יונתנסקי

Well-known member
גם אני חשבתי על זה האמת שהיא חיה על המיסים של כולנו.
סליחה, כל עובדי הציבור חיים מהמיסים של כולנו... מורים לא ? רופאים לא ? אחיות לא ?
משתכרים וגם הם משלמים מסים....
אם כבר אז צריך לשים עין על מעלימי המס והמקבלים "בשחור".

fleebag

Well-known member
רבים פה שונאים את שחף. תהרגו איתי אבל אני לא רואה בו רוע אולי קצת התנשאת ורצון לעגל פינות אבל הוא לא איש רע. בחיים האמיתים שלי רוב חברים הם כאלה. אל תתנפלו עלי. יודעת שאני במיעוט פה
הבעיה עם הלכאורה נורמטיביים היא לא הלמה זה האיך, זה המינון.
הם מזינים את הארס שלהם לסובב בשיטתיות בעקביות באגביות יומיומית ,במעטה נורמטיבי
שמחלחל במנות קטנות ,אדוות רכות של גועל עד שמתרגלים ואנחנו הופכים להיות אדישים לשכאלה.
זה לא רוע מובהק ,הוא הרבה 'לא' בשלל מובנים ,שום דבר מטלטל אז מחליק לנו בגרון

ברור שאף אדם לא חף ולכולנו שיט כזה או אחר אבל השאלה אם בתוך כל הטשטוש הזה עוד נותר משו נקי

על שחף אני יכולה לומר שלא סתם ,ומרצונו החופשי, התחבר בככ טבעיות ובנוחות לאישה כמו רחל
לי זה מעיד הרבה עליו

nicknick

Well-known member
אני אוהבת את החונכות שאופק לקח על שרון :)
לגמריי
ניכר שהם לא באו בטוב אחד על השני....
אבל נראה לי שלאט לאט אופק קולט שהוא בן אדם די מבולבל שמחפש הכוונה בחיים,
ואצל אופק זה המקום החזק, הוא יודע מה הוא רוצה מעצמו, יש לו מוטיבציה והוא גם מבין בתחום .

אני גם אוהבת, שהוא עונה לו ברצינות ,בסבלנות,מנסה לתת לו כלים.

TalBrit

Well-known member
לגמריי
ניכר שהם לא באו בטוב אחד על השני....
אבל נראה לי שלאט לאט אופק קולט שהוא בן אדם די מבולבל שמחפש הכוונה בחיים,
ואצל אופק זה המקום החזק, הוא יודע מה הוא רוצה מעצמו, יש לו מוטיבציה והוא גם מבין בתחום .

אני גם אוהבת, שהוא עונה לו ברצינות ,בסבלנות,מנסה לתת לו כלים.
יש לאופק חכמת חיים שלא תהיה לי עוד 60 שנה עינאל 🤒🤭

tg151

Well-known member
מישהו קנה את ערוץ 26? אני לא מרגיש טוב אז אני לא ליד המחשב ויש לי אימפולס לקנות את הערוץ. הבעיה היא שאני יודע שאני אתחרט על זה. פלוס, אני לא רוצה לתת לרשת כסף...

TalBrit

Well-known member
מישהו קנה את ערוץ 26? אני לא מרגיש טוב אז אני לא ליד המחשב ויש לי אימפולס לקנות את הערוץ. הבעיה היא שאני יודע שאני אתחרט על זה. פלוס, אני לא רוצה לתת לרשת כסף...
אני רוצה לקנות כדי שלא יהיו לי פרסומות, והיוטיובים כל שנייה נמחקים. אבל לא מוצאת איפה קונים 🤭

מצב
הנושא נעול.
למעלה