** שרשור בוקר ☀️ היום ה17 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

BigLittleSister1

Well-known member
בא לי שיחת כפכפנו לאן.
הוא באמת מתחיל להיות בעיני יותר גרוע ממנה
כמה חסר אישיות בנאדם יכול להיות?
רבת איתה, הגעת למסקנה שאתה לא צריך להתרחק מאנשים בגללה - יופי! לך שב עם אנשים תתחבר תדבר
מה אתה יושב במיטה כמו באבל
חלאס שחרר מהבחורה, מי ישמע כמה אופציות יש לה שם למי ללכת. תוך שעתיים היא באה חזרה

TalBrit

Well-known member
בא לי שיחת כפכפנו לאן.
דמייני קול מאנפף- "או-קיייי. אז אתה רוצה לדבר איתו? אחרי שהוא. צחק לי בפרצוף? אוקיי אין לי בעיה. אין לי שוםםם. בעיה. תעשה את זה! תעשה את זה. אותי, זה לא מעניין.
זה שאנשים פה אובססיביים. ועם בעיות נפשיות כי הם מסכנים ועברו יעני התעללויות, זה לא בעיה שלי וזה לא מעניין אותי. אני עשיתי משהו? לא. אני אמרתי משהו? לא.
אני סיימתי להתחשב בכולם. במיוחד במסכנים ועלובים.
אז זה שלך יש רגשי נחיתות.
ואתה עלוב.
ואתה חייב חייב שכולם יאהבו אותך.
ושתהיה הפאפי של כולם.
זה לא מזיז לי ולא מעניין אותי.
ואין בעיה והכל בסדר.
זה לא מעניין אותי, הכל טובבב."

tg151

Well-known member
זה הבאסה. אנחנו בטוח מפספסים כל כך הרבה רגעים ושיחות של אופק וטליה. אנחנו מקבלים שברי רגעים פה ושם ולפי זה אנחנו שופטים אותם (את כל הדיירים) כשאנחנו לא באמת צפינו בכל השיחות מתחילתן ועד סופן. חסר לנו כל כך הרבה.

Christina 1001

Well-known member
זה הבאסה. אנחנו בטוח מפספסים כל כך הרבה רגעים ושיחות של אופק וטליה. אנחנו מקבלים שברי רגעים פה ושם ולפי זה אנחנו שופטים אותם (את כל הדיירים) כשאנחנו לא באמת צפינו בכל השיחות מתחילתן ועד סופן. חסר לנו כל כך הרבה.
מבחינתי לשבת ולצפות עונה שלמה רק באופק וטליה בבית.. שולם, ברוגז, כן מדברים, לא מדברים, וואטאבר.. :sneaky:

nicknick

Well-known member
מבחינתי לשבת ולצפות עונה שלמה רק באופק וטליה בבית.. שולם, ברוגז, כן מדברים, לא מדברים, וואטאבר.. :sneaky:
אני גם יכולה לצפות בהם שעות, רמת העניין שיש לי לגביהם הרבה יותר גבוהה מהאחרים.
אבל אני בעד הגיוון, הגעגוע, לראות גם דינמיקות אחרות.

העניין הוא שיש פה ממש בריחת מצלמות מהם, זה לא שמגוונים ומראים קצת מכל דבר, המצלמה ממש נמנעת ובורחת מהשיחות שלהם בימים האחרונים.
רואים שזאת הימנעות מכוונת.
אולי הם באמת שיבשו לאח את התוכניות בכמה שהחיבור הזה מרתק ומוצלח.

TyPooN

Active member
זה בדיוק מה שרציתי לכתוב, את רוב השיחות ורוב הדינמיקה אנחנו אפילו בלייף לא רואים לכן קשה לי לשפוט אותם ולהיות נחרצת

ליהוק מטורף

Well-known member
לאופק וטליה אני מוסיף את ריוואה, קאזם ודינה. אלה הדיירים שאני נהנה לצפות בהם כרגע. אני גם ככה מריץ כל פעם שאף אחד מהם לא על המסך.
אני יכולה לצפות רק בטליה ואופק, לדעתי בכוונה מעבירים את המצלמה, הם שיבשו לאח הגדול את התכניות

nicknick

Well-known member
האמת, כשנתנאל ודיאן רבים זה עושה להם טוב , מעניין מתי הם יקלטו את זה שבנפרד הם הרבה יותר נינוחים ושמחים

tg151

Well-known member
בטח כמה תסביכים יש לדינה. היא מישהי שאתה מבין עברה חיים כל כך קשים

TalBrit

Well-known member
בטח כמה תסביכים יש לדינה. היא מישהי שאתה מבין עברה חיים כל כך קשים
בא לי לעשות לה מייקאובר. להלביש אותה בבגדים במידה שלה, מחויטים, פאה בעיצוב קארה, תכשיטים עדינים, כפפות, נעליים תואמות, אין אני והפנטזיות שלי...

מצב
הנושא נעול.
למעלה