** שרשור בוקר ☀️ היום ה13 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
בוקר טוב :)

רועי לולו הוא המודח הראשון הבית
כיצד תשתנה הדינמיקה כעת שהוא כבר לא שם? (כמובן מלבד העובדה שהבית יהיה טיפל'ה נקי יותר ומירי תספיק להגיד כמה היא פשוטה)

הדיירים העמידו להדחה אתמול בלילה
הערב בתכנית נדע מי המועמדים - ההדחה במוצ"ש

שיהיה יום נפלא |4U|

ziniozi

Well-known member
בוקר טוב! אהבתי בשעה 01:00 והלאה את הציחקוקים האינטימיים של ג'קו וטיטי. לדעתי יש פה עליית מדרגה. הם קרובים תמיד אבל היה פה משהו חדש. המון ידיים...
מקסים בעיניי שטיטי לא דופקת חשבון ל"באבי" שלה בחוץ, ומרשה לעצמה להיות ככה קרובה עם ג'קו. היא מרימה לו בטירוף. גם במילותיה המעודדות, וגם מעצם היותה ככה קרובה אליו. לא נראה לי שיש גבר בעולם שלא היה מחמיא לו בטירוף שאישה יפיפיה ואיכותית כמו טיטי - מרימה לו ככה.

shiri1429

Well-known member
בוקר טוב! אהבתי בשעה 01:00 והלאה את הציחקוקים האינטימיים של ג'קו וטיטי. לדעתי יש פה עליית מדרגה. הם קרובים תמיד אבל היה פה משהו חדש. המון ידיים...
מקסים בעיניי שטיטי לא דופקת חשבון ל"באבי" שלה בחוץ, ומרשה לעצמה להיות ככה קרובה עם ג'קו. היא מרימה לו בטירוף. גם במילותיה המעודדות, וגם מעצם היותה ככה קרובה אליו. לא נראה לי שיש גבר בעולם שלא היה מחמיא לו בטירוף שאישה יפיפיה ואיכותית כמו טיטי - מרימה לו ככה.
הם אכן מקסימים, רק שלא יתאהב בה בטעות ויפגע 😪

fleabag

Well-known member
.
חוזרת לצפות לראות איזה חשבון פתחה עם באבי

עריכה.
לא ראיתי משהו חריג ,חברות כנה שמתפתחת
היא נראית משוחררת טבעית ואם כבר אולי זה מעיד על זוגיות בריאה עם באבי ,שאחרת אולי הייתה עם מחסומים ונרתעת
וזה לא שיש חציית גבולות של מגע עם קונוטציה או אווירה מינית סתם מגע רנדומלי זורם כמו אם זו הייתה בחורה ולא ג'קו
בטוחה שג'קו מוחמא שהמלכה בקליק איתו אבל חושבת זה היה מוערך באותה מידה עבורו גם אם לצורך העניין זו הייתה מאיה ולא טיטי

נערך לאחרונה ב:
יפהפיה ? נראית לא משו.

אלזה4

Well-known member
הרייטינג של אתמול
תמשיך עוז לזלזל בצופים...לאבד מומנט ולתת אנשים להירקב עשרה ימים ללא משימה ללא כלום.
הקהל ברח...וימשיך לברוח..
אגב תמשיך לבנות חמישיות גמר הומוגניות ומשעממות...שקבוצות שלמות באוכלוסיה ירגישו שאין להם ייצוג בתכנית הזאת...כמובן איבדת אותם.
מגיע לך.

fleabag

Well-known member
לולו באברי גלעד
בעיקר סתמי
והתחמק מלהסביר את הפשוטות שלו

katy2022

Well-known member
9:31 קלוז אפ על הכיור העמוס והמטבח המטונף🤮🤮 למה אין תורנים??? אורן הכין בלילה בצק , חצפורי ועוגת שמרים שוקולד… כל הכבוד אבל מה זה שווה אם משאיר כלים מלוכלכים אחריו

אלזה4

Well-known member
בוקר טוב
משהו על דנה רון
דנה יוצאת על המסך דיווה, קשוחה, ועוד שלל תכונות מגוונות.
אני לא יודעת אם מישהו הבחין גם בשבריריות שלה.
פתאום נזכרתי שהיא שיתפה בעונה ההיא של האח הגדול שבה היא השתתפה, שהיא ברחה ממערכת יחסים אלימה מאוד ושכמעט איבדה את חיה במעגל האימה והאלימות שסבב סביבה (יריב הוא לא אבי ילדיה).
היא אישה חזקה שהיה לה את הכוח להימלט.
דנה סיפרה שהיא חיה ללא הורים בגיל ההתבגרות, נישאה צעירה מאוד, ילדה את בניה בגיל צעיר מאוד והתגרשה כשהיא עם ילדים קטנים וחייבת לשרוד.
כשראיתי אותה מעורערת אחרי המשימה, רועדת קצת, זה מיד עשה לי פלאש לשיתוף ההוא שלה בעונה ההיא..(שיתפה את זה בלייב)
אהבתי את דנה בעונה שלה וגם עכשיו, גם אם יש בה דברים שאני פחות מתחברת...אני לגמרי לגמרי בעדה.
בעלה הנוכחי הוא הריפוי שלה בעולם הזה. הוא מעריץ אותה, נושא אותה על כפיים, עדין כלפיה ומאוד מאוד אוהב אותה.

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.
למעלה