** שרשור בוקר ☀️ היום ה-24 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Insomnia 5

Well-known member
אופק כל כך דקיק.. שיפסיק לעשן כל כך הרבה ויעלה מעט בשר יהייה לו יפה
הוא נראה בן 12
עדיין הוא מושלם בעיני

נטשונת1234

Well-known member
ברור שהעבירו מצלמה
כי אופק נכנס לבריכה
הם בונים פה משהו לקראת שבת. זה נהיה בולט. ההדחה הזה כבר הוחלטה מראש ואני חוששת שאנחנו יכולים לראות כמעט בוודאות (או בעצם לא לראות בכלל) מי הולך לצאת.

REUT91

Well-known member
סיכול ממוקד לאופק. זה בעיקר כי הוא "הרס" לו את המשימה האחרונה וגם הרס לו את הקו עלילה עם טליה אליאב ובר. הוא מתנקם בו.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
סיכול ממוקד לאופק. זה בעיקר כי הוא "הרס" לו את המשימה האחרונה וגם הרס לו את הקו עלילה עם טליה אליאב ובר. הוא מתנקם בו.
אבל רגע
הוא בעצם לא הרס את קו העלילה הזה

בר עדיין בסצנות קנאה מטורפות
אליאב עדיין מדבר עם טליה

אז קו העלילה לא נהרס...או שהוא ממש בנה של ש"ח של דנית ונופר

ניצנץ63

Well-known member
הם בונים פה משהו לקראת שבת. זה נהיה בולט. ההדחה הזה כבר הוחלטה מראש ואני חוששת שאנחנו יכולים לראות כמעט בוודאות (או בעצם לא לראות בכלל) מי הולך לצאת.
גם הניתוק של טליה ואופק שוב לא תורם לעניין הזה. מבחינת עוז זה התסריט הכי טוב להצדיק את זה שמישהו כמו אופק מיותר, כי אפילו עם טליה האון אנד אוף הזה מתישים. נמאס לי מהעונה הזו כבר :mad:

Insomnia 5

Well-known member
גם הניתוק של טליה ואופק שוב לא תורם לעניין הזה. מבחינת עוז זה התסריט הכי טוב להצדיק את זה שמישהו כמו אופק מיותר, כי אפילו עם טליה האון אנד אוף הזה מתישים. נמאס לי מהעונה הזו כבר :mad:
הכי מבאס שיש שם הרבה שמחה לאיד כשאופק וטליה מתרחקים.
שחף, שרון, בר, אליאב.
קשה עד בלתי אפשרי לחיות ברדיוס של צרי עין

hdhrj

New member
הכי מבאס שיש שם הרבה שמחה לאיד כשאופק וטליה מתרחקים.
שחף, שרון, בר, אליאב.
קשה עד בלתי אפשרי לחיות ברדיוס של צרי עין
שחף בר ואליאב מובן לי למה השמחה. אבל מה הקשר של שרון לעניין? למה שישמח?

ניצנץ63

Well-known member
אם אופק מודח בשבת זה הולך להיות גיהנום לטליה, כאילו לא היה לה גיהנום עד כה.
אז למה היא לא מדברת איתו? קצת לקחה אותו מובן מאליו ודי נמאס לראות את זה. מקודם היא ישבה ליד אליאב בפינת העישון ושוב דיברה אליו במעין פתיינות, קמה ועומדת מולו עם המחשוף שלה כדי שלא יפספס, ואז הוא אמר לה שבתמונה שהביאו לה היא נראית שטן

Insomnia 5

Well-known member
אז למה היא לא מדברת איתו? קצת לקחה אותו מובן מאליו ודי נמאס לראות את זה. מקודם היא ישבה ליד אליאב בפינת העישון ושוב דיברה אליו במעין פתיינות, קמה ועומדת מולו עם המחשוף שלה כדי שלא יפספס, ואז הוא אמר לה שבתמונה שהביאו לה היא נראית שטן
אני מעדיפה שטליה תודח ולא הוא.. כי יש עוד הרבה לגלות ממנו...

הכי קשוח לצפייה על המרקע באי פאר -שרון.

מצב
הנושא נעול.
למעלה