** שרשור בוקר היום ה93 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

nicknick

Well-known member
בא לצאת מהחדר רואה את קארין מתאפרת אומר לה כל הכבוד.
היא שואלת על מה? הוא עושה לה תנועות של מריחת מייקאפ על הפנים. על זה שהיא ממשיכה לעשות את זה יום יום חחחחחח
כן הוא טיפוס לא ברור.
אבל הוא ממש נחמד לי, הנוכחות שלו פשוט נעימה.
והמוזרות שלו מוזרה, אבל היא לא פוגענית...היא בעיקר בינו לבין עצמו. ולי אין בעיה עם מוזר כזה.
אומנם כבר אין ממש עלילה או תוכנית והרשימות של דייר אהוב ולא אהוב קצת איבדו פואנטה,
אבל אצלי הוא לגמריי ברשימת האהובים ביחד עם ג'וזי ,קארין ותום.

אמרתי הרבה , אומר שוב, שמחה שהוא שרד כמה הדחות ונשאר עד עכשיו.
לא כי הוא איזה דמות דומיננטית ושיש לו איזה סיכוי לגמר , לא כי יש לו איזה קו עלילה מעניין במיוחד.
כי ההתחלה שלו בבית הייתה לא נעימה , הוא לא התאקלם, חלק מהדיירים לא דיברו עליו יפה,
והרגשתי שבסה"כ הוא לא עשה שום דבר רע או פוגעני שזה מגיע לו.
זה הרגעים האלה באח שבא לך שבן אדם ישרוד בבית עוד קצת ויקבל פידבק חיובי כסוג של "נקמה" או "לקח" לאלה שלא התייחסו אליו יפה ושלא בצדק.
וככל שהזמן עובר, מורגש שהוא ממש מתחבב על הבית ועל הדיירים ושהם נהנים ממנו.
ליאור חולה עליו, ג'וזי אוהב אותו ,אפילו רמי שדיבר עליו לא יפה, אוהב אותו כיום,
יש לו חיבור חברי עם קארין, קטנטן אומנם אבל עדיין נחמד לי לראות.
אם יש משהו שאני אוהבת בבית הזה זה דיירים שמחליפים ביניהם פריטי לבוש, לא יודעת להסביר למה, זה אקט חברי נחמד כזה.

הוא כנראה המודח הבא, אבל הוא מרגיש יותר אהוב והצליח ולו במעט להנות קצת מהחוויה,
ואני שמחה שהוא מסיים את הבית הזה באווירה אחרת ממה שהוא התחיל....בשייכות, באווירה טובה.

2086Dvash

Well-known member
אז איך עוברים מהפרק של אתמול לפרק של אבא רמי היום?
כשמזלזלים בצופים בדברים הרבה יותר גרועים
כשמציגים פרומואים שלא קשורים לפרק שבא אחריהם, כשלוקחים חלקי משפטים של דיירים, ועורכים אותם כאילו נאמרו על נושאים אחרים לגמרי,
כשמכסים בשמיכה שלושה חודשים התנהגות נתעבת, כשמלהקים אנשים שהיו צריכים להיות במוסד לנוער בסיכון לתוכנית ריאליטי,
הכל אפשרי.

shouldistay

Active member
ללא ספק אי אפשר היה להחזיר את יהודה לבית אחרי האיומים בחדר האח. ברור שלא. זה סכנת נפשות - האיומים שלו היו חמורים ומסוכנים.
זה לא אומר שרמי לא התנהג באלימות. התקרב מאד אליו, היה צריך לעצור את רמי גופנית. היה לו מבט זועם בעיניים והוא היה באטרף.
ולמה? רק כי יהודה לא אהב שהוא העיר והעיז והגיב לו חזרה?
רמי הוא פצצה מתקתקת. אדם אלים עם פתיל קצר.
טוב שיהודה הודח על איומים קשים, אבל רמי - לא כוס התה שלי.

אופה קטנטנה

Well-known member
ללא ספק אי אפשר היה להחזיר את יהודה לבית אחרי האיומים בחדר האח. ברור שלא. זה סכנת נפשות - האיומים שלו היו חמורים ומסוכנים.
זה לא אומר שרמי לא התנהג באלימות. התקרב מאד אליו, היה צריך לעצור את רמי גופנית. היה לו מבט זועם בעיניים והוא היה באטרף.
רמי לא כוס התה שלי גם, אבל אני לא זקוקה להתלות בו כדי לומר שיהודה הוא עבריין
שאסור היה ללהקו מן הרגע הראשון.

אורחתלרגע23

Well-known member
רמי היה צריך לעוף כבר מזמן, על דיבורים אלימים כלפי יהודה עם דיירים אחרים, מגוחך שהאיש האלים והבוטה הזה רץ לבכות בחדר האח על איום מצד יהודה, מניפולטור עם פרוטקציה בהפקה.

אופה קטנטנה

Well-known member
רמי היה צריך לעוף כבר מזמן, על דיבורים אלימים כלפי יהודה עם דיירים אחרים, מגוחך שהאיש האלים והבוטה הזה רץ לבכות בחדר האח על איום מצד יהודה, מניפולטור עם פרוטקציה בהפקה.
ליהודה העבריין אסור היה לעבור את מבחן הקבלה.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
הסיפור עם האקסית שקר של עומרי חיון, לעומת זאת כולם יודעים שרמי תקף מפגין שמבוגר ממנו.
זה נהיה טראנד להגיד שהסיפור עם האקסית זה שקר אבל הסיפור עם המפגין הוא נכון למרות ששניהם שקרים.

אם הסיפור עם המפגין הוא נכון - הסיפור עם האקסית הוא נכון ויהודה אלים לנשים.
נקודה.

אי אפשר לקחת משהו אחד ערוך ולהגיד שהוא שקר
ובכדי והכשיר את השרץ להגיד באותה נשימה על משהו שהוא גם ערוך שזה נכון.

@GalK22 לתגובות הללו התכוונתי,מקווה שהפעם הבנת אותי.

אורחתלרגע23

Well-known member
זה נהיה טראנד להגיד שהסיפור עם האקסית זה שקר אבל הסיפור עם המפגין הוא נכון למרות ששניהם שקרים.

נקודה.

ממתי ידיעות של עומרי חיון נכונות? עובדה שזה לא פורסם בשום מקום אחר

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
ממתי ידיעות של עומרי חיון נכונות? עובדה שזה לא פורסם בשום מקום אחר
ממתי זה שאני כותבת שזה שקר זה לא מובן ?
הרי זו הייתה ההקדמה.

שני הסיפורים הם שקרים,שניהם!
לא אחד מהם בכדי להצדיק התנהגות אלימה.

אבל אם מקדמים שקר אחד,אני בהחלט אקדם את השקר השני.

אופה קטנטנה

Well-known member

נקודה.

רק תיקון קטן, ללא קשר לסרטון הערוך על האקסית שלו, הכותרת נכונה ע ו ב ד ת י ת.

יריקה על אם, זו יריקה על אשה. זו אלימות כלפי נשים, גרידא.
דחיפה במהלך ריב שלוש נשים ובהזדמנויות שונות, זו אלימות כלפי נשים.

לאיים לסטור לגל, זו אלימות כלפי נשים. ואתמול נוסף איום לסטור גם ללינור, שאמה פרסמה.
כמו גם התעללות רגשית, ונפשית, אובססיביות, רכושנות קיצונית, שליטה מנטלית ושתלטנות,
אלו אלמנטים מובהקים של אלימות כלפי נשים.

יהודה ניחן בכל אספקט ובכל צורה של אלימות כלפי נשים, על פי עובדות.

GalK22

Well-known member

נקודה.

כן הבנתי, הבנתי גם מלפני.
בקשר לתגובה הנ"ל, זה אולי לסלף או לבקר רק את רמי ובכל זאת אם מסתכלים על השורה התחתונה לא ראיתי שיש פה הצדקה לגבי יהודה.
לא מאחלת רע לאף אחד מהם ולא בעד אף תגובה קיצונית לפה או לפה.
מעדיפה לחשוב שברוב התגובות כן מבינים את חומרת המעשים של יהודה וגם אם מזכירים את רמי זה כדי לבקר את שניהם ואלה גם רוב התגובות בפער שראיתי בפייס ופה. אולי זה האלגוריתם אצלי אבל לא ראיתי תגובה אחת בפייס שמצדיקה את יהודה.
אניוואי שיהיה יום טוב!

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
כן הבנתי, הבנתי גם מלפני.
בקשר לתגובה הנ"ל, זה אולי לסלף או לבקר רק את רמי ובכל זאת אם מסתכלים על השורה התחתונה לא ראיתי שיש פה הצדקה לגבי יהודה.
לא מאחלת רע לאף אחד מהם ולא בעד אף תגובה קיצונית לפה או לפה.
מעדיפה לחשוב שברוב התגובות כן מבינים את חומרת המעשים של יהודה וגם אם מזכירים את רמי זה כדי לבקר את שניהם ואלה גם רוב התגובות בפער שראיתי בפייס ופה. אולי זה האלגוריתם אצלי אבל לא ראיתי תגובה אחת בפייס שמצדיקה את יהודה.
אניוואי שיהיה יום טוב!
קחי רק חלק מכמה "פנינים" מהפייס -

"בתוך הבית, יהודה לא עשה שום דבר שהצדיק את סילוקו ובטח שהוא לא איים על רמי בשום צורה. מה שאמר יהודה בחדר האח בשעת כעס היה צריך להישאר שם ולא להיות משודר. עובדה, בתוך הבית יהודה מעולם לא דיבר כפי שהוא הרשה לעצמו לדבר בחדר האח, משמע שהוא ידע לשלוט בפיו בזמן ריבים עם הדיירים. אינני מתומכיו, אך בעיניי נגרם ליהודה עוול גדול."

"רמי הבן ז... המנוול שם לעצמו מטרה והגיע עליה, חלאת אדם הוציא את יהודה כעבריין והוא מנסה להראות לכולם שיהודה איים עליו אז כל גבר נורמלי שהוא היה מדבר אליו בצורה כזאת משפילה היה מאיים עליו באותו מילים פשוט בן אדם נמושה הלוואי ויהודה באמת יתפוס לו תראש וימרח על מדרכה כמו שהוא איים
🤣
🤣
🤣
"

וזה אחרי 60 תגובות של "יהודה המלך" (ספרתי,זה עדיין שם...אפשר לראות)
על תגובות כאלו אני מדברת
לא על ביקורת על רמי.

זהו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה