** שרשור בוקר היום ה89 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Meirav654

Active member
דיייי, בבקשה נמאס לי לשמוע את שיחות הרחמים של קארין! כמה אפשר???

dorya

Well-known member
אם קארין הייתה יודעת שהסיכוי שיעשו איתה ראיון גדול אחרי האח לא קיים כשיש לצידה בגמר את ג'וזי יהודה וזהבה אולי הייתה מפסיקה לאכול לעצמה ת'ראש...

Meirav654

Active member
Don't hate the player, hate the game!
הופה, ליאור יוצא לאור! מסתבר שגם הוא ראה הרבה תוכניות ריאליטי ומבין עריכה טוב יותר מכולם. מזכיר כל הזמן לאנשים שהם באולפן והם מצולמים. יש לי שאלה: האם מישהו היה צופה בסדרה "רמזור" אם היא הייתה בנויה על דמות של ליאור הצדקן? סביר להניח שלא. אנחנו רוצים לראות דמויות מעניינות, מצחיקות ומרגשות.

dorya

Well-known member
הופה, ליאור יוצא לאור! מסתבר שגם הוא ראה הרבה תוכניות ריאליטי ומבין עריכה טוב יותר מכולם. מזכיר כל הזמן לאנשים שהם באולפן והם מצולמים. יש לי שאלה: האם מישהו היה צופה בסדרה "רמזור" אם היא הייתה בנויה על דמות של ליאור הצדקן? סביר להניח שלא. אנחנו רוצים לראות דמויות מעניינות, מצחיקות ומרגשות.
לא מאוהבי ליאור אבל הוא עובד בטלויזיה ובהפקות ברור שהוא מבין עריכה וברור שהוא מבין שזה לא החיים האמיתיים יותר מכולם..

Meirav654

Active member
12
לא מאוהבי ליאור אבל הוא עובד בטלויזיה ובהפקות ברור שהוא מבין עריכה וברור שהוא מבין שזה לא החיים האמיתיים יותר מכולם..
אז למה הוא מצהיר על אחרים כאסטרטגים כי הם ראו ומבינים בטלוויזיה? כשזה נוגע אליו, זה בסדר?

dorya

Well-known member
אז למה הוא מצהיר על אחרים כאסטרטגים כי הם ראו ומבינים בטלוויזיה? כשזה נוגע אליו, זה בסדר?
כי מותר לו, זה שהוא מבין שלפעמים דברים לא יוצאים החוצה כמו שהם כי זה לא תלוי בו אלא בעורך לא אומר שהוא אסטרטג..

Meirav654

Active member
כי מותר לו, זה שהוא מבין שלפעמים דברים לא יוצאים החוצה כמו שהם כי זה לא תלוי בו אלא בעורך לא אומר שהוא אסטרטג..
אבל הוא טוען שיהודה יודע מה יוצא החוצה ומה לא. זה נשמע הגיוני? אפשר להסכים עם ההנחה שריבים בוודאות משודרים, אבל היו עוד ריבים בעונה הזאת, אז גם רונית ולינור אסטרטגיות? גם ג'וזי ואורן? גם גל ולינור אסטרטגיות? גם גל ותום אסטרטגים? זה פשוט מוזר שהוא רואה רק את יהודה בעיניים שלו.

dorya

Well-known member
אבל הוא טוען שיהודה יודע מה יוצא החוצה ומה לא. זה נשמע הגיוני? אפשר להסכים עם ההנחה שריבים בוודאות משודרים, אבל היו עוד ריבים בעונה הזאת, אז גם רונית ולינור אסטרטגיות? גם ג'וזי ואורן? גם גל ולינור אסטרטגיות? גם גל ותום אסטרטגים? זה פשוט מוזר שהוא רואה רק את יהודה בעיניים שלו.
הוא פשוט לא סובל את יהודה כבר המון זמן, לא משנה מה..
אני מסכימה עם ליאור בדבריו על יהודה אבל הבעיה של ליאור זה שהוא מוכר לכולם שהוא איש שלום ומורם מהדיירים שבתכלס הוא לא..

Meirav654

Active member
הוא פשוט לא סובל את יהודה כבר המון זמן, לא משנה מה..
אני מסכימה עם ליאור בדבריו על יהודה אבל הבעיה של ליאור זה שהוא מוכר לכולם שהוא איש שלום ומורם מהדיירים שבתכלס הוא לא..
בהתחלה הערכתי אותו מאוד, הוא לא הסכים שלא ידברו עם יהודה. ליאור התיישב אצלו במיטה וסיפר שעבר חרם בילדות ולא ייתן לזה יד, אבל כוחה של הקבוצה חזק מכוחו של היחיד וכולנו מושפעים בסופו של דבר. כשמטפטפים לך כל יום שבן אדם הוא הרע בהתגלמותו ומצביעים על כל התנהגות שלו כאסטרטגיה, אז בסוף זה חודר גם לצדקנים הגדולים ביותר. אני מצליחה לראות בכל אחת מהדמויות גם טוב וגם רע, אבל לראות רק רע זה לעשות עוול לבן אדם ולא לתת לו הזדמנות.

dorya

Well-known member
בהתחלה הערכתי אותו מאוד, הוא לא הסכים שלא ידברו עם יהודה. ליאור התיישב אצלו במיטה וסיפר שעבר חרם בילדות ולא ייתן לזה יד, אבל כוחה של הקבוצה חזק מכוחו של היחיד וכולנו מושפעים בסופו של דבר. כשמטפטפים לך כל יום שבן אדם הוא הרע בהתגלמותו ומצביעים על כל התנהגות שלו כאסטרטגיה, אז בסוף זה חודר גם לצדקנים הגדולים ביותר. אני מצליחה לראות בכל אחת מהדמויות גם טוב וגם רע, אבל לראות רק רע זה לעשות עוול לבן אדם ולא לתת לו הזדמנות.
יהודה לא עבר חרם! למעשה אף אחד בבית הזה לא עבר חרם, השימוש בזה כשהוא לא קיים בשביל לגרוף קולות יותר מכעיס..
לא אמרו שהוא הרע בהתגלמותו הוא חושב עליו איקס דברים כמו שיהודה חושב עליו איקס דברים לגיטמי משני הצדדים..
מעבר לזה אף אחד לא עושה עוול לאף אחד גם לא ליהודה , לבחור לא חסר, הוא גם מרכל ומטנף על דיירים ולהיפך..
לי יש בעיה עם צדקנות יתר וטרחנות..

mariamma 86

Well-known member
כי ליאור כמו סוס עם סכי עיניים מסתכל רק לכיוון אחד וכיוון הזה יהודה

andersonian

Well-known member
בואי....

משפחת יצחקוב צולמה לדוקו ההוא במשך 6! עונות
אז הם במשך שנים ראו ולמדו שבין מה שצולם לבין מה שמגיע לשידור
אחרי עריכה יש הבדל עצום ואת זה הוא ראה גם באמזונס

מבחינה זאת הוא מבין עניין טוב מאוד....ואם נוסיף גם את הריבים היזומים
(מזמין אותך ליוטיוב לראות כמה דומים הריבים עם דוויד ,לינור,גל,רמי או הצרפתי ליד הבריכה)
אז נקבל שחקן+פרובוקטור+שקרן+זבל של בן אדם(זה עלי)

Meirav654

Active member
בואי....

משפחת יצחקוב צולמה לדוקו ההוא במשך 6! עונות
אז הם במשך שנים ראו ולמדו שבין מה שצולם לבין מה שמגיע לשידור
אחרי עריכה יש הבדל עצום ואת זה הוא ראה גם באמזונס

מבחינה זאת הוא מבין עניין טוב מאוד....ואם נוסיף גם את הריבים היזומים
(מזמין אותך ליוטיוב לראות כמה דומים הריבים עם דוויד ,לינור,גל,רמי או הצרפתי ליד הבריכה)
אז נקבל שחקן+פרובוקטור+שקרן+זבל של בן אדם(זה עלי)
מעניין שאני לא ראיתי דימיון בין הריבים. אני ראיתי בן אדם עצבני וחסר סבלנות שקשה לו כשמדברים אליו לא יפה. בכל התפרצות שלו זה נבע מפגיעה בו. אני לא מצדיקה התלהמות, אבל להגיד שבן אדם יכול לזייף עצבים ברמה כזאת זה הופך אותו לשחקן השנה ומגיע לו אוסקר! גם ג'וזי ורונית זייפו עצבים בכל הריבים ותיכננו אותם? זה כזה הזוי! איזה אינטרס יש לבן אדם לריב בכוח? הוא היה בסדר שבועיים עם כולם ואז כולם התהפכו עליו. אני ממש זוכרת את הרגע שתום וקארין שאלו את רמי אם אולי יהודה בסדר וכדאי להשלים איתו אחרי המשימה המטופשת של האשראם ורמי אמר להם שלא! שיהודה מניפולטור ואסור להאמין לו. אז בסדר, זה לא חרם...

andersonian

Well-known member
מעניין שאני לא ראיתי דימיון בין הריבים. אני ראיתי בן אדם עצבני וחסר סבלנות שקשה לו כשמדברים אליו לא יפה. בכל התפרצות שלו זה נבע מפגיעה בו. אני לא מצדיקה התלהמות, אבל להגיד שבן אדם יכול לזייף עצבים ברמה כזאת זה הופך אותו לשחקן השנה ומגיע לו אוסקר! גם ג'וזי ורונית זייפו עצבים בכל הריבים ותיכננו אותם? זה כזה הזוי! איזה אינטרס יש לבן אדם לריב בכוח? הוא היה בסדר שבועיים עם כולם ואז כולם התהפכו עליו. אני ממש זוכרת את הרגע שתום וקארין שאלו את רמי אם אולי יהודה בסדר וכדאי להשלים איתו אחרי המשימה המטופשת של האשראם ורמי אמר להם שלא! שיהודה מניפולטור ואסור להאמין לו. אז בסדר, זה לא חרם...
לשמחתי על עצבים יזומים ברמה גבוהה מעניקים רק גביע הצטיינות על
לימודי משחק בחוגים במתנ"סים..,.וכן!!מגיע לו גביע כזה!!

הצרפתי שחקן,אבל אל תגידי לאף אחת כאן כי הרבה יכעסו

רונית בהמה....סליחה!!ביביסטית

נטעה

Well-known member
אגב, יהודה עצמו אמר בגלוי שוב ושוב, שההתנהגות שלו לגמרי בשליטה ויודע בדיוק מה הוא עושה!! ושכך זכה באמזונס…

נמרה דרקונית

Well-known member
הוא תמיד הזכיר זאת החל מהיום הראשון.הוא מבין טלויזיה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה