** שרשור בוקר היום ה107 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

צופה15

Well-known member
אני תמיד הצבעתי לפי הלב. לא הצבעת נגד ולא למי שיש לו יותר סיכוי.העונה הזאת אני מצביעה לתום והדרך שלו יפה בעיני ונכנסה לי ללב. לפעמים אתה לא צריך לצעוק את עצמך כדי להכנס ללב ואתה לא צריך להידחף ולהיות עם סיפור חיים קורע לב כדי להכנס ללב וזה חלק מהיופי.

פלוידיאנית

Well-known member
מסתכלת על אלמוג ואומרת- מי היה מאמין שנשיקת עיניים יכולה לקחת אותך כל כך רחוק. הזוי.
וזה שאורן שם זה בכלל תעלומה.
שהיומיים האלה יעברו מהר :(
ואולי מציצת הבוהן? על כל פנים יש שם עוד כמה הזויים אבל לא רוצה לדרוך על פרות קדושות

mariamma 86

Well-known member
מסתכלת על אלמוג ואומרת- מי היה מאמין שנשיקת עיניים יכולה לקחת אותך כל כך רחוק. הזוי.
וזה שאורן שם זה בכלל תעלומה.
שהיומיים האלה יעברו מהר :(
כן מיותרת לגמרי. נשארה כליטוף לאגו של אוהבי יהודה כמוני. אבל אפילו חיבה ליהודה לא גרמה לי להצביע לה. ברור שתצא ראשונה בין הנשארים כי לתומכי יהודה אין יותר עניין בה.

anatdav

Well-known member
רפואה שלמה! ואם יש לך אומץ, אולי תבקשי להצביע לג'וזי מכמה מכשירים של עוברי אורח שם :p :p :p
חחח בלילה הולכת ל-MRI באיכילוב וחשבתי על זה, אבל לא בטוחה שיהיה לי את האומץ:sneaky:

בינתים בעבודה לקחתי טלפונים של עורכי הדין שהסתכלו עלי כאילו איבדתי את השפיות:p העיקר שהצבעתי 60

ariela1612

Well-known member
חחח בלילה הולכת ל-MRI באיכילוב וחשבתי על זה, אבל לא בטוחה שיהיה לי את האומץ:sneaky:

בינתים בעבודה לקחתי טלפונים של עורכי הדין שהסתכלו עלי כאילו איבדתי את השפיות:p העיקר שהצבעתי 60
גם אני!! חח אין להם כבר כח בשבילי, הם מביאים לי ישר

אופה קטנטנה

Well-known member
בזיון גדול שרמי עף ואלמוג נשארה..
בכלל בזיון שותיק עף וחדשה כמוה לא.
תתנחמי שכך חושבים רבים, הנה תקראי חתלתולה:

חג שמח! נתראה לאחר הברית מילה של עוז.

Vache

Well-known member

לדעתי, אם ynet חושבים שזהבה ואסף גורן אינם ראויים, הם צריכים לפשפש בניבכי המוח שלהם, ולברר מה לא בסדר שם

מצב
הנושא נעול.
למעלה