** שרשור בוקר היום ה105 בבית עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

בסדר555

Well-known member
כשזה בא כהתרסה כל יהודה זה משעשע כל פעם מחדש.

יהודה צריך לנשק לרועי עוז את הרגליים על העריכות שהוא קיבל.
הוא דשדש למטה בסקרים בתחילת העונה והוא פשוט נשא אותו על כפיו וגרם לו לנסוק עד שיהודה עצמו הרס את זה במחי פה.

אם כבר מדברים על צנזורים כדי להגן על דייר:
מי יודע למה יהודה קיבל אזהרה ראשונה? 🙄
אף אחד. למה? כי ריחמו עליו אז וצינזרו. לא סתם הוא קיבל אזהרה ורמי לא.
כשהוא חזר על אותה הטעות פעם שנייה, רועי עוז התחנן בפניו שיירד מהעץ.שהוא מטפס עליו. כי הוא ידע שאם הוא ימשיך לאיים כמו אחרון העבריינים, לא תהיה להם ברירה אלא לסלק אותו.
אבל העבריין היה באטרף ופשוט כרת את הענף של העץ שהוא ישב עליו.
יהודה היה צריך לצאת
אבל רמי גם ועוד הרבה לפני הריב הזה

לא רועי עוז זה שהרים את יהודה אלא הדיירים האחרים בראשם גל ורמי
והסקרים ראינו מה הם שווים כשליאור ניצח את גל

על מה רמי קיבל אזהרה הפעם?

כן, לינור מאד "רהוטה ואינטיליגנטית", הוכיחה זאת כבר ב- 20.2 11:50

"לך אתה וצבא האמת של התחת שלך ותכנסו לי כולם לכוס על הזין שלי אני לא רואה אותך בעיניים...להפליץ..ביצים..קוקסינל
מארץ הקוקסינלים...כוסית מארץ הכוסיות..יה תחת"

אז חלף לו הזמן ורמי שהשתמש בשפה "אינטיליגנטית ורהוטה" לא פחות, אלא אף יותר, נרגע מאז שיצאה תאומת הנפש שלו וגילינו
בו גם צדדים אחרים ונחמדים. אבל מה לעשות, אלימות מילולית היא אלימות מילולית היא אלימות לכל דבר גם ממרחק הזמן.
את כל התירוצים של "גרמו לו/ה" הוציאו אותו/ה מאיזון" אפשר לנסות לספר לנפגעי אלימות - מעניין אם זה יצלח.

כשמכשירים את השרץ (אלימות), לא מבין מה הפליאה וההיתממות על התבססותו בקירבנו.

מקווה בשביל רמי שכשיצא, אם לא ישכיל לעשות זאת בעצמו, יהיה מי שירחיק אותו ממנה. היה מחליא לראות בבית המשפט איך היא שוב גוררת אותו
למחוזות בהמיים ורעילים.

Rave n

Well-known member
כן, לינור מאד "רהוטה ואינטיליגנטית", הוכיחה זאת כבר ב- 20.2 11:50

"לך אתה וצבא האמת של התחת שלך ותכנסו לי כולם לכוס על הזין שלי אני לא רואה אותך בעיניים...להפליץ..ביצים..קוקסינל
מארץ הקוקסינלים...כוסית מארץ הכוסיות..יה תחת"

אז חלף לו הזמן ורמי שהשתמש בשפה "אינטיליגנטית ורהוטה" לא פחות, אלא אף יותר, נרגע מאז שיצאה תאומת הנפש שלו וגילינו
בו גם צדדים אחרים ונחמדים. אבל מה לעשות, אלימות מילולית היא אלימות מילולית היא אלימות לכל דבר גם ממרחק הזמן.
את כל התירוצים של "גרמו לו/ה" הוציאו אותו/ה מאיזון" אפשר לנסות לספר לנפגעי אלימות - מעניין אם זה יצלח.

כשמכשירים את השרץ (אלימות), לא מבין מה הפליאה וההיתממות על התבססותו בקירבנו.

מקווה בשביל רמי שכשיצא, אם לא ישכיל לעשות זאת בעצמו, יהיה מי שירחיק אותו ממנה. היה מחליא לראות בבית המשפט איך היא שוב גוררת אותו
למחוזות בהמיים ורעילים.
מי ירחיק אותו? הוא איש מבוגר שעשה את הבחירה שלו

yoni564712

Well-known member
. היה מחליא לראות בבית המשפט איך היא שוב גוררת אותו
למחוזות בהמיים ורעילים.
היא לא גררה אותו לשום מקום, ע"פ ההודעה של רונית מאתמול, רמי חטף על הראש מכולם וזה פשוט לא שודר.
זאת הסיבה שלינור השתוללה, מאחר וחתכו המון זה היה נראה שהיא השתוללה סתם.

meital38

Well-known member
כנראה שתעודת הזהות של קארין עשתה לה טוב.... מטז נראה שתןם עף עליה על זה שהעידה שהיא ביצית..... עלה ריתה לנסט כנראה רצתה להראות לו איזה ביצית היא ולהשיג את מה ששיך לאחרת. עונה שלמה לא היה איתה לבד בנסט ונזכר היום? אחרי שגל אמרה שפגועה ממנה? אחרי שגל אמרה שקארין לא בחמישיה שלה? אחרי שהוא חושב שהיא לא אמיתית כשלא סיפרה לו על יהודה? אחרי שבאו לצעוק לה עם בוקסה והוא חשב שגל איתם. מבחינתי שיודח מחר.....איכסססססס.

אלזה4

Well-known member
כנראה שתעודת הזהות של קארין עשתה לה טוב.... מטז נראה שתןם עף עליה על זה שהעידה שהיא ביצית..... עלה ריתה לנסט כנראה רצתה להראות לו איזה ביצית היא ולהשיג את מה ששיך לאחרת. עונה שלמה לא היה איתה לבד בנסט ונזכר היום? אחרי שגל אמרה שפגועה ממנה? אחרי שגל אמרה שקארין לא בחמישיה שלה? אחרי שהוא חושב שהיא לא אמיתית כשלא סיפרה לו על יהודה? אחרי שבאו לצעוק לה עם בוקסה והוא חשב שגל איתם. מבחינתי שיודח מחר.....איכסססססס.
השליכוהו לגרדום!
התערבת איתי שהוא יודח באותה הדחה לצד גל...:sneaky:
זוגיות זו לא מפלצת דו ראשית עם אותן דיעות ואותם מעשים.
כל אחד בפני עצמו...הם כרגע לחוד!
היא בחוץ הוא (אוי האירוניה) בפנים.
כשיגורו באותו בית, יתנהגו באופן זהה לשכן מלמעלה שמטפטף מים על הכביסה שלהם...אל דאגה

נערך לאחרונה ב:

meital38

Well-known member
האמת שאני עדיין לא מבינה איך הוא בפנים והיא בחוץ למרות שאני עפה עליה עכשיו בחוץ היא עושה חיל, נהנת, מדגמנת עפים עליה. אם היתה נתקעת בבית קברות הזה לא בטוח שהיתה עושה כל מה שעתה עד עכשיו

אלזה4

Well-known member
האמת שאני עדיין לא מבינה איך הוא בפנים והיא בחוץ למרות שאני עפה עליה עכשיו בחוץ היא עושה חיל, נהנת, מדגמנת עפים עליה. אם היתה נתקעת בבית קברות הזה לא בטוח שהיתה עושה כל מה שעתה עד עכשיו
לכל אחד נקודת מבט שונה..
אני מאוד מבינה איך הוא בפנים...
גם אני שמחה בשבילה על כל הטוב שהיא מקבלת בחוץ...מגיע לה לקטוף את הפירות..
זה לא או להיות מודחת מוקדם ולקטוף פירות או להישאר עד הסוף ולא לקטוף פירות.
זמן חשיפה חיובי בפריים טיים הוא גם דבר משמעותי, לא ניתן לזלזל בו, והוא יתורגם ללא מעט כסף.
סביר שהיתה קוטפת פירות בכל מקרה - כי היא מביאה איתה משהו מיוחד.
גם תום מביא איתו משהו מיוחד ,בעיני, ואת תראי שגם הוא יעבוד יפה כשיצא מהבית. (ככה אני מאמינה).
הם זכו אחד בשנייה. הם מתאימים. אני אוהבת את שניהם (את טום טיפה יותר;)) ושיהיה להם בהצלחה ביחד ולחוד.

נערך לאחרונה ב:

ראש גזר 6789809896

Well-known member
אבל תום שומר נידה אז אסור לו לעלות לנסט עם קארין לבד
איפה הגרדום שנשלח את תומי ילד הפלא אליו על שהעז לעלות לנסט לבד עם קארין

נערך לאחרונה ב:

מכורה וחבל

Well-known member
הציניות לא תעזור פה.
לא היה עניין לעלות איתה לנסט
מה עוד שאני בטוחה שזה הוא אמר לה לבוא לנסט ולא היא.
שמר על עצמו עד כה...
ככה זה כשהמחשבות מתחילות להתרוצץ לו במוח.
הוא לא אדם יציב... אבל בכלל
אבל... הכל לטובה.

Aye123

Well-known member
אין קשר לנידה.
יש פה כמה מאוד דרמטיים לגבי קארין ותום שלפעמים גם אני בהלם אבל הפעם אני יכולה להבין..
זה הרצון הזה להתקרב אליה פתאום בלי קשר
כשהוא יודע שהבת זוג שלו לא בטוב איתה
הוא לא בטוב עם קארין כבר לפני.. זה לא שהוא רב איתה או התרחק ממנה בגלל גל. באופן מפתיע הוא נזכר להיות הכי בסדר כשבת הזוג שלו הכי לא. אז כן, לא חושבת שיש עניין לשבת איתה לבד בנסט.. אם זה היה עם אנשים נוספים לא הייתי רואה בזה שום בעיה.

אבל זה לא כזה מפתיע אותי ולא כזה מפריע לי האמת.
באופן כללי לדעתי גל ״בליגה אחרת״ לגמרי מתום
אולי בגלל זה לא מעסיק אותי בכלל מה יהיה איתם בחוץ..

merilue

Well-known member
אותי זה פחות מצחיק גם זה שרוצחת הסווצשרטים תהיה בגמר וגם זהבה המשעממת תנצח
ראש גזר,בשלב זה חייב לצחוק
אחרת נשתגע...
מישהו דמיין סיום עונה כזה?
אני הייתי בטוחה שזהבה עפה בחודש הראשון גג..אולי אפילו היא תבקש ללכת בגלל הגעגוע לבן והבכי היומיומי...היום היא בשניים האחרונים ..

אלמוג,קרין,אורן עדיין בבית 🤪
גל בחוץ חחחחח
חייב לצחוק ,גזר
ותשמע סיום כזה,יצחיק אותי נורא..

fleabag

Well-known member
עונה שלמה האח שוטף לנו את המוח בשירים של זהבה
באיזה סרט הוא לא שם טרק אחד של ג'וזי?

מזה האפליה הזאת ?

מטורף

מצב
הנושא נעול.