** שרשור בוקר היום ה105 בבית עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

eran191

Well-known member
זה עדיין לא אומר שהם מצליחים.
עובדה, הצליחו להדיח את ליאור ולא אותו.

זה שהם מצביעים לאלמוג, לא אומר שרמי איכשהו נפגע בזה. יכול להיות שבתוצאות האמת, מי שנפגע מזה הם בכלל קארין ואורן.
שוב, הכל השערות.
נכון. הם לא מצליחים. אני בטוח שזה מאוד מתסכל אותם שרמי עדיין בבית.
עוז לא רוצה לקחת סיכון אז הוא עושה הצבעה קצרה כדי להיות בטוח שרמי בגמר.
הבעיה היא שעוז רוצה גם את קארין ואולי גם את אורן בגמר והוא לא יכול לאכול את כל העוגה ולהשאיר אותה שלמה
אז כמו שכתבתי, יהיה קרב קשה ואין לי ספק שהתוצאות יהיו צמודות מאוד.

אני לא אתפלא אם הפער בין המקום השביעי לשישי יהיה פער של קולות בודדים.

אורחתלרגע23

Well-known member
סתם שאלה,
ברוב הסקרים, אם לא בכולם, רמי נמצא גבוה יותר מאורן, קארין ואלמוג.
אז למה "בעיקר את רמי?"
כמובן שסקרים הם לא מדד לתוצאות האמת אבל אנחנו לא יודעים מה הם תוצאות האמת, אז למה ההשערה הזו שמדובר ברמי?
כי זה מתחבר לשמירה שיש כלפי רמי לאורך כל העונה, זה התחיל ברשימה ההזויה של ההדחה של איילון,
אחרי ההדחה של איילון כמעט חודש שרמי לא עמד להדחה, כמובן בעזרת הרשימות המהונדסות של רועי עוז,
לא סתם לא החזירו ליהודה את הקול בהצבעה, כדי שלא תהיה אופציה שרמי יועמד.
והמשיך ברשימות הדחה כלליות שתמיד יש דייר חדש חלש שברור שיודח.
והכי חותם את זה ההצבעה שמתחילה בתחילת הפרק שבמקרה מככב בפרק רמי שערכו אותו מגמתית במשימת המשפט.
(אחרי ההדחה של ליאור פוחדים מהצבעות מאורגנות)

yoni564712

Well-known member
כי זה מתחבר לשמירה שיש כלפי רמי לאורך כל העונה, זה התחיל ברשימה ההזויה של ההדחה של איילון,
אחרי ההדחה של איילון כמעט חודש שרמי לא עמד להדחה, כמובן בעזרת הרשימות המהונדסות של רועי עוז,
לא סתם לא החזירו ליהודה את הקול בהצבעה, כדי שלא תהיה אופציה שרמי יועמד.
והמשיך ברשימות הדחה כלליות שתמיד יש דייר חדש חלש שברור שיודח.
והכי חותם את זה ההצבעה שמתחילה בתחילת הפרק שבמקרה מככב בפרק רמי שערכו אותו מגמתית במשימת המשפט.
(אחרי ההדחה של ליאור פוחדים מהצבעות מאורגנות)
"זה התחיל ברשימה ההזויה של ההדחה של איילון" - להזכיר לך את רשימת ההדחה בהדחה של רונית ועל מי שם שמרו? קארין.
"אחרי ההדחה של איילון כמעט חודש שרמי לא עמד להדחה" - כנ"ל קארין.
"לא סתם לא החזירו ליהודה את הקול בהצבעה" - עם הקול של יהודה, היה לרמי רק 2 קולות גג. וגם זה לא בטוח כי בפעם היחידה שיהודה יכל להעמיד להדחה, הוא בחר להעמיד את גל ואת תום.

אני לא טוען שלא שומרים על רמי,
אני טוען שהוא לא היחיד ששומרים עליו.
ואם בתוצאות האמת, לרמי יש יותר קולות מדיירים אחרים כמו אורן וקארין אז ההצבעה הקצרה נועדה להגן עליהם ולא עליו.

אורחתלרגע23

Well-known member
"זה התחיל ברשימה ההזויה של ההדחה של איילון" - להזכיר לך את רשימת ההדחה בהדחה של רונית ועל מי שם שמרו? קארין.
"אחרי ההדחה של איילון כמעט חודש שרמי לא עמד להדחה" - כנ"ל קארין.
"לא סתם לא החזירו ליהודה את הקול בהצבעה" - עם הקול של יהודה, היה לרמי רק 2 קולות גג. וגם זה לא בטוח כי בפעם היחידה שיהודה יכל להעמיד להדחה, הוא בחר להעמיד את גל ואת תום.

אני לא טוען שלא שומרים על רמי,
אני טוען שהוא לא היחיד ששומרים עליו.
ואם בתוצאות האמת, לרמי יש יותר קולות מדיירים אחרים כמו אורן וקארין אז ההצבעה הקצרה נועדה להגן עליהם ולא עליו.
רשימת ההדחה של איילון היתה הכי הזויה ושקופה שמיועדת להדיח את איילון. 3 דיירים?
היתה הרבה שנאה כלפי רמי ברשת מכל הסיפור עם לינור, ודווקא בתקופה הזאת הוא לא עמד להדחה.
אם היה עומד באותו זמן היה עף.
קארין יותר אהודה ברשת, על קארין לא שמרו מניבולי הפה שלה, וכמעט אלימות פיזית.
השמירה על רמי קיצונית.
וכל ההדחות המהונדסות דפוקות. ועלוב שככה זה עובד.

yoni564712

Well-known member
רשימת ההדחה של איילון היתה הכי הזויה ושקופה שמיועדת להדיח את איילון. 3 דיירים?
היתה הרבה שנאה כלפי רמי ברשת מכל הסיפור עם לינור, ודווקא בתקופה הזאת הוא לא עמד להדחה.
אם היה עומד באותו זמן היה עף.
קארין יותר אהודה ברשת, על קארין לא שמרו מניבולי הפה שלה, וכמעט אלימות פיזית.
השמירה על רמי קיצונית.
וכל ההדחות המהונדסות דפוקות. ועלוב שככה זה עובד.
אבל אם זו הדחה מהונדסת שמיועדת להדיח את איילון, מה זה קשור לרמי?
לטענתך ההפקה הנדסה את רשימת ההדחה הזו כדי להדיח את איילון. לא הנדסה את רשימת ההדחה הזו כדי לשמור על רמי. כי אם היו מכניסים אנשים עם 2 קולות, גם לינור הייתה בפנים ולרמי יש יותר קהל מלינור.

"קארין יותר אהודה ברשת" ועדיין, בסקרים שנערכים ברשת, רמי ברובם במקום גבוה ממנה. על אף "השנאה".

אני לא אומר שאת טועה, אני רק אומר שאי אפשר לקבוע את טענתך כעובדה.
בשורה התחתונה אנחנו יודעים כך:

רועי עוז סידר לפני שבועיים לקארין חסינות. באותה הדחה, ההפקה ידעה שתומכי יהודה יצביעו לדניאל ואלמוג כדי להפיל את רמי ועדיין הם בחרו לתת לקארין חסינות ולא לרמי. מסקנה: קארין כנראה חלשה יותר מרמי בנקודת הזמן הזאת, אחרת איזו סיבה יסדרו לקארין חסינות?

אני חושב שרק אם רמי וקארין יגיעו לגמר, אנחנו נדע על מי בדיוק רועי עוז שמר מבחינת הצבעות.
אם רמי יסיים במקום גבוה יותר, נדע שעל קארין שמרו. אם קארין תסיים במקום גבוה יותר, נדע שעל רמי שמרו.

נערך לאחרונה ב:

מזליקה10

Well-known member
ברור שזה כדי להציל דיירים מסויימים, ובעיקר את רמי, בזוי ביותר שזאת השיטה
נשים בצד את זה שאני באמת לא רואה איזו הגנה יש על רמי.
זה מעניין שכשהיתה הגנה בוטה על דייר מסויים שלא ננקוב בשמו, זה לא הפריע כל כך לכמה אנשים 🙄

אורחתלרגע23

Well-known member
נשים בצד את זה שאני באמת לא רואה איזו הגנה יש על רמי.
זה מעניין שכשהיתה הגנה בוטה על דייר מסויים שלא ננקוב בשמו, זה לא הפריע כל כך לכמה אנשים 🙄
לפחות על יהודה לא שמרו בהדחות. והוא עמד כמעט בכל רשימת הדחה, וגם בהדחות קשות ביותר.
אם זה היה תלוי נטו בהצבעת הצופים יהודה היה נשאר עד הסוף, וזה המבחן האמיתי בתוכנית הזאת.

מזליקה10

Well-known member
לפחות על יהודה לא שמרו בהדחות. והוא עמד כמעט בכל רשימת הדחה, וגם בהדחות קשות ביותר.
אם זה היה תלוי נטו בהצבעת הצופים יהודה היה נשאר עד הסוף, וזה המבחן האמיתי בתוכנית הזאת.
אבל גם רמי מצליח להישאר בכל ההדחות האחרונות כשצבאות שלמים מתגייסים כדי להדיח אותו. כי כמה שקשה לאנשים לקלוט, לרמי יש קבוצה של תומכים שעןשים הכל כדי להשאיר אותו על אפם ועל חמתם של כל השונאים הנקמנים.

אז תחליטי. או שרועי עוז מעורב בהצבעות או שלא.

כי אם את טוענת שהצבעת הצופים קובעת אז זה תקף לכל הדיירים.
ולרמי יש צופים ותומכים והוא נשאר בזכותם בכל הפעמים שעמד להדחה.

אורחתלרגע23

Well-known member
אבל גם רמי מצליח להישאר בכל ההדחות האחרונות כשצבאות שלמים מתגייסים כדי להדיח אותו. כי כמה שקשה לאנשים לקלוט, לרמי יש קבוצה של תומכים שעןשים הכל כדי להשאיר אותו על אפם ועל חמתם של כל השונאים הנקמנים.

אז תחליטי. או שרועי עוז מעורב בהצבעות או שלא.

כי אם את טוענת שהצבעת הצופים קובעת אז זה תקף לכל הדיירים.
ולרמי יש צופים ותומכים והוא נשאר בזכותם בכל הפעמים שעמד להדחה.
רועי עוז מעורב ביצירת רשימות ההדחה, שברובן רמי לא עמד.
רק לאחרונה הוא חזר לעמוד להדחה, ברשימות כלליות מול אופיר דניאל ושאר החדשים.
וכשהבינו שיש סכנה בהצבעה מאורגנת כמו ההצבעה שהדיחה את ליאור. אז שינו את שיטת ההצבעה
ופתחו את ההצבעה רק בתחילת הפרק, השמירה עליו שקופה..
מעבר לזה שכבר היה צריך לעוף מזמן על ניבולי פה. ועל הריב האחרון שיצא מחדר האח ואיך שהתקרב ליהודה באיום פיזי..

willing

Well-known member
הצינזורים לא עוזרים, גם אתמול 15 אחוז עוד בפרק הדחה
הגיוני לי מאוד.
מרוב שהפרקים משעממים ואין עלילה, התקשתי לצפות בתוכניות. לא סתם השלמתי עכשיו 2 פרקים, די משעממים לטעמי
כשהכוכב של הפרקים הוא מזגן אלקטרה

וכרגיל, מה לירון לבשה. בא לי סלט עגבנית(;

בסדר555

Well-known member
הגיוני לי מאוד.
מרוב שהפרקים משעממים ואין עלילה, התקשתי לצפות בתוכניות. לא סתם השלמתי עכשיו 2 פרקים, די משעממים לטעמי
כשהכוכב של הפרקים הוא מזגן אלקטרה

וכרגיל, מה לירון לבשה. בא לי סלט עגבנית(;
הבעיה שלהם שהם חושבים שאם יצנזרו בלייב יבואו לצפות בפרקים
עונה שלמה לא עבד להם והם ממשיכים עם זה אפילו כמה ימים לפני הגמר, מה העניין לצנזר בלייב איך הם מגיבים לת.ז

willing

Well-known member
הבעיה שלהם שהם חושבים שאם יצנזרו בלייב יבואו לצפות בפרקים
עונה שלמה לא עבד להם והם ממשיכים עם זה אפילו כמה ימים לפני הגמר, מה העניין לצנזר בלייב איך הם מגיבים לת.ז
אני פרשתי את זה שנגיד בעונה קודמת, ראו בלייב במשימות (למשל משימת החתולים), ההפקה פסלה קבוצה אחת, על דבר שהקבוצה השניה עשתה.
תפסו אותם על חוסר עקביות בחוקים או סילופים.
חשבתי שהם מצנזרים משימות כדי להפטר מהעין הבוחנת של הצופים שמראה שהמשימות שבשליטת ההפקה נתונה לתרמיות מתועדות

בסדר555

Well-known member
אני פרשתי את זה שנגיד בעונה קודמת, ראו בלייב במשימות (למשל משימת החתולים), ההפקה פסלה קבוצה אחת, על דבר שהקבוצה השניה עשתה.
תפסו אותם על חוסר עקביות בחוקים או סילופים.
חשבתי שהם מצנזרים משימות כדי להפטר מהעין הבוחנת של הצופים שמראה שהמשימות שבשליטת ההפקה נתונה לתרמיות מתועדות
אבל ניקח לדוגמא את זה שהראו להם ת.ז אתמול, למה לצנזר את זה?

בסדר555

Well-known member
אני עדיין בהלם כמה ההפקה צנזרה במשימת בית המשפט כדי לשמור על רמי ולא להזכיר לצופים איך התנהג עם לינור, יהודה

Goneril 4444

Well-known member
אני עדיין בהלם כמה ההפקה צנזרה במשימת בית המשפט כדי לשמור על רמי ולא להזכיר לצופים איך התנהג עם לינור, יהודה
אני יותר המומה שימית שיודעת מה ואיך יהודה התנהג בחדר האח איתנה בדעתה עליו

yoni564712

Well-known member
אמרה שהוא טעה והיה צריך לצאת
אבל לא מתעלמת מזה שרמי היה גם צריך לצאת
שנינו יודעים שאם היו מחליקים את המקרה שהוציא את יהודה מהבית ויהודה היה שם היום, היא הייתה באה לשם ושמה את יהודה בחמישייה שלה ואת רמי לא.

מצב
הנושא נעול.
למעלה