** שרשור בוקר היום ה105 בבית עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

סטיריקון9

Well-known member
אורן ראוי הרבה יותר מאלמוג להשאר, אבל הוא אוהד את רמי. ברמי קשה לגעת בגלל אופן ההצבעה הקצר, אלמוג נהנית מההפקר אוהבי יהודה בחלקם מצביעים לה.

zoecho

Well-known member
הבגדים שדרור תפר לדיירים לטקס "האוסקר" - שוב, עלוב עלוב, עלוב - קונפקציה מהסוג הנמוך חוץ מזהבה שנראתה מושלם כמו חלום וקארין גם - אבל היא תמיד נראית חלום. הג'קטים היו סוגה ז', המכנסיים של רמי - חרפה - אפילו באלנבי עושים יותר טוב מזה. "נקעה נפשו של העם" כמו שלימור הייתה אומרת. חוץ מזה נעלבתי בשביל רמי שלא השכילו להמציא בשבילו פרס-פח אחד. נחמץ ליבי בקרבי. מי בחר את הפרסים? איזה גוף עמד מאחוריהם? הוא אידיוט העוז הזה. ממש, ממש אידיוט. באמת, "מי הכי נוצץ? זה מצחיק או מה? בא לי לצרוח

Goneril 4444

Well-known member
הבגדים שדרור תפר לדיירים לטקס "האוסקר" - שוב, עלוב עלוב, עלוב - קונפקציה מהסוג הנמוך חוץ מזהבה שנראתה מושלם כמו חלום וקארין גם - אבל היא תמיד נראית חלום. הג'קטים היו סוגה ז', המכנסיים של רמי - חרפה - אפילו באלנבי עושים יותר טוב מזה. "נקעה נפשו של העם" כמו שלימור הייתה אומרת. חוץ מזה נעלבתי בשביל רמי שלא השכילו להמציא בשבילו פרס-פח אחד. נחמץ ליבי בקרבי. מי בחר את הפרסים? איזה גוף עמד מאחוריהם? הוא אידיוט העוז הזה. ממש, ממש אידיוט. באמת, "מי הכי נוצץ? זה מצחיק או מה? בא לי לצרוח
לעניות דעתי בגדי הגברים הם ממניה ג'ינס לא תפירת עילית
השמלה של זהבה הייתה מושלמת עליה (ראית בלייב שהיא מדדה אותה הפוך חחח )מרגישים שזה בגד שנבחר/נתפר עם מודעות למי שילבש אותו
את הגזרה של קארין אהבתי אבל אני פחות מחבבת את סוג הבד..
השמלה של אלמוג החמיאה לגובה שלה
ומסכימה פניו של רמי בטקס היו פרייסלס אם היו לו בועות מחשבה לא בטוח שהן היו עוברות שידור
אבל הוא בחר לקחת בזה חלק.. בטוח שיבין בדיעבד את המחיר ששילם..

נילי117

Well-known member
ציטוט של גראצ'ו מארקס לעוז..."יש לך שכל של ילד בן 4, ואני בטוח שאפילו הוא שמח להיפטר ממנו."

shiri1429

Well-known member
דרור אמון רק על הבגדים של הבנות.
לבנים הוא בחר בגדים ממאניה ג'ינס.

נמרה דרקונית

Well-known member
דרור לא תפר במיוחד והשמלות כבר היו בשימוש וקארין התלוננה כמה השמלה מסריחה מריח של בחורה אחרת ושמה מלא ספריי כשלבשה אותה..דרור מגעיל שעשה זאת.איש קטן לתת לה שמלה בלי ניקוי יבש .

נטעה

Well-known member
האיש לא מספיק אמיתי?…
לא מספיק מצחיק?…
לא מספיק מרגש?…
לא מספיק מרים?…
נו… .🤤🤤🤤

Moiya_1

Well-known member
אם היו יודעים שזו שבת אחרונה בבית..
פשוט מטופש לא להגיד להם שהגמר בשני.
כל עוד בראשון ישארו שישה דיירים הם מבינים שצריך עוד הדחה אחת לגמר. כך שהם לא חושדים לגבי שני.
יש מצב שהם מאמינים אולי שבחמישי גג שבת הבאה גמר.

eran191

Well-known member
כל עוד בראשון ישארו שישה דיירים הם מבינים שצריך עוד הדחה אחת לגמר. כך שהם לא חושדים לגבי שני.
יש מצב שהם מאמינים אולי שבחמישי גג שבת הבאה גמר.
תום אמר אתמול אחרי ההדחה
שהגמר יהיה ביום חמישי

אלזה4

Well-known member
לא יודעת אם יהיו הרבה אנשים, קורונה, חג, יום ראשון בשעה חמש הכל קצת בעייתי, אם זה היה קצת יותר נוח גם אני הייתי הולכת :)
יהיו מספיק אנשים כדי לעשות את הרעש הדרוש כדי שג'וזי ישמע.
אגב, תמיד אחרי שינה טובה מסתדרים לי דברים בראש..
אין לי ספק שג'וזי לוקח את העונה.

ariela1612

Well-known member
יהיו מספיק אנשים כדי לעשות את הרעש הדרוש כדי שג'וזי ישמע.
אגב, תמיד אחרי שינה טובה מסתדרים לי דברים בראש..
אין לי ספק שג'וזי לוקח את העונה.
מקווה שיגיעו.
הלוואי אלזה אבל זה ממש קשה עד בלתי אפשרי לנצח את זהבה,את יודעת שאני מכירה את הכח שלה. זמרת של 30 שנה עם רפרטואר של עשייה, ממש בספק שג'וזי יוכל לנצח אותה, בטח עם כל ההצבעות נגדו.
אני מאוד אוהבת אותה, אבל מישהי שלא העמידה כל העונה, ולא עמדה להדחה ע"י הדיירים רק בהדחות של כולם, קיבלה יחס מיוחד, הדין שלה היה שונה משל שאר הדיירים. כחובבת הפורמט מאוד קשה לי עם זה (וזה לא בגלל שהיא זהבה) פשוט כאילו עציץ זכה, לעומת זאת בנאדם שנתן את הדם והלב שלו למשחק לא יזכה- וזה לא משנה אם אוהבים את ג'וזי או לא. אנחנו כמכורים יודעים טוב מאוד שלג'וזי מגיע יותר ממנה.
לא סתם גל אמרה להפסיד לזהבה זה כבוד, לא סתם כל המודחים אומרים זהבה - עוז.
מדכא :cry:

מצב
הנושא נעול.
למעלה