** שרשור בוקר היום ה102 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

בסדר555

Well-known member
אני לא מחסידיה של קארין אבל זה באמת שטויות.. מה יש לקארין לקנא בו? כנראה הם מבינים שיש בין שניהם תחרות על מי ייכנס לגמר
סתם ניסיון עלוב שלהם לרכב על הגב שלה
קארין לא אמרה על אורן מילה רעה אחת מאז שנכנס לבית

ariela1612

Well-known member
סתם ניסיון עלוב שלהם לרכב על הגב שלה
קארין לא אמרה על אורן מילה רעה אחת מאז שנכנס לבית
אורן ואלמוג ראו סקרים ואת התוכנית, ראו שהיא כמעט הלכה פעמים ובאו על הראש שלה, סתם ככה היא באמת לא עשתה להם כלום

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אני יודעת שמה שאני הולכת לכתוב חורג מהכללים אותם אני מציבה לפורום - אך יחד עם זאת - לאחר הוויכוח הסוער אתמול אני פשוט לא יכולה להניח לזה
בטח לא שיקראו לי שקרנית.
ולכן - אתמול ראיתם שניהלתי דיון לא נעים עם @אורחתלרגע23 ,היא טענה שמעולם לא אמרה מילה על הבן האוטיסט של רמי.
באמצע הלילה עשיתי תחקיר...(כזאת אני,מה אעשה..ככה זה כשמאשימים אותי בשקרים)
ולכן - אני מביאה לפה את צילום המסך כהוכחה
כמו כן - מדובר בשרשור **שרשור תכנית-אמא של ג'וזי** אתם יכולים לראות בעצמכם (שלא תעלה טענה עכשיו שהצילום מזוייף)

אז לא,אני לא שקרנית
כן,היא כן השתמשה בבן של רמי על מנת לנגח אותו
ולא משנה באיזה דייר תומכים או אוהבים או שונאים - יש דברים שפשוט לא עושים,זה אחד מהם.

ובזה תם הדיון

הייתי חייבת להוכיח שאני לא שקרנית ושאני לא מסלפת דברים (אמנם טעיתי ולא זו ההודעה בה איימתי עליה בחסימה,זו הייתה הודעה אחרת שנכתבה על ליאור ועל מה שנעשה לו,שוב עלוב מבחינתי)

אורחת לרגע23.jpg

Moiya_1

Well-known member
אני יודעת שמה שאני הולכת לכתוב חורג מהכללים אותם אני מציבה לפורום - אך יחד עם זאת - לאחר הוויכוח הסוער אתמול אני פשוט לא יכולה להניח לזה
בטח לא שיקראו לי שקרנית.
ולכן - אתמול ראיתם שניהלתי דיון לא נעים עם @אורחתלרגע23 ,היא טענה שמעולם לא אמרה מילה על הבן האוטיסט של רמי.
באמצע הלילה עשיתי תחקיר...(כזאת אני,מה אעשה..ככה זה כשמאשימים אותי בשקרים)
ולכן - אני מביאה לפה את צילום המסך כהוכחה
כמו כן - מדובר בשרשור **שרשור תכנית-אמא של ג'וזי** אתם יכולים לראות בעצמכם (שלא תעלה טענה עכשיו שהצילום מזוייף)

אז לא,אני לא שקרנית
כן,היא כן השתמשה בבן של רמי על מנת לנגח אותו
ולא משנה באיזה דייר תומכים או אוהבים או שונאים - יש דברים שפשוט לא עושים,זה אחד מהם.

ובזה תם הדיון

הייתי חייבת להוכיח שאני לא שקרנית ושאני לא מסלפת דברים (אמנם טעיתי ולא זו ההודעה בה איימתי עליה בחסימה,זו הייתה הודעה אחרת שנכתבה על ליאור ועל מה שנעשה לו,שוב עלוב מבחינתי)

צפה בקובץ המצורף 18507
ללא מילים. הודעה זו זכורה לי היטב.
מעניין אם היו לכך תגובות בהתאם....

סטיריקון9

Well-known member

shiri1429

Well-known member
כמות הפרסומות בלייב פשוט מעצבנתתתתתת!!!
כל חמש דקות פרסומת בווליום מטורף, עם חוסם פרסומות אי אפשר לצפות.
נמאס לי 😭

נמרה דרקונית

Well-known member
כמות הפרסומות בלייב פשוט מעצבנתתתתתת!!!
כל חמש דקות פרסומת בווליום מטורף, עם חוסם פרסומות אי אפשר לצפות.
נמאס לי 😭
איך זה יכול להיות ?אני מצליחה לצפות עם חוסם הפרסומות ברצף וללא פרסומות 1. האם זה אותו חוסם?

קבצים מצורפים

• Screenshot_20210316-150801.png
    Screenshot_20210316-150801.png
    KB 496.3 · צפיות: 17

צופה15

Well-known member
היה תקדים שפחות משבוע לגמר היו 8 דיירים בלי צפי להדחה ושלא יודעים שיש גמר עוד פחות משבוע?

josh08

Well-known member
היה תקדים שפחות משבוע לגמר היו 8 דיירים בלי צפי להדחה ושלא יודעים שיש גמר עוד פחות משבוע?
בטח שהיה. עונה קודמת של תקווה. ליאור יוסי ואדם הודחו מהיום ה 88 92 93 בהתאמה כשהגמר היה ביום ה95 (ויקיפדיה).
איך אתם לא זוכרים את שבוע ההדחות הגורליות. בפעם הראשונה באח הגדול. כל תכנית הדחה דרמטית ועוד סופרלטיבים מבית היוצר של עוז

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
בטח שהיה. עונה קודמת של תקווה. ליאור יוסי ואדם הודחו מהיום ה 88 92 93 בהתאמה כשהגמר היה ביום ה95 (ויקיפדיה).
איך אתם לא זוכרים את שבוע ההדחות הגורליות. בפעם הראשונה באח הגדול. כל תכנית הדחה דרמטית ועוד סופרלטיבים מבית היוצר של עוז
הם לא ידעו מתי הגמר ?!
אני זוכרת אחרת...
הם ידעו מתי הגמר.

josh08

Well-known member
הם לא ידעו מתי הגמר ?!
אני זוכרת אחרת...
הם ידעו מתי הגמר.
אהה. לגבי הגמר ברור. התייחסתי לעובדה ששבוע לפני הגמר היו שמונה דיירים בבית והם לא ידעו, רק לאחר ההדחה של ליאור, איך יתבצעו ההדחות.

ולגבי הגמר אני בטוח שעברה במוחו של עוז המחשבה: גמר בהפתעה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה