** שרשור בוקר היום ה101 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

נמרה דרקונית

Well-known member
בוקר טוב..
בדילי צופה בשיחה שנערכה בסביבות 11 וחצי בלילה בין ג'וזי לאלמוג ,
הם מדברים על איילון ואלמוג אומרת:" תקשיב, הוא אחד האנשים הכי מדהימים שפגשתי מימי".. חחח למה כמה אנשים היא פגשה מיימיה? שניים ?(הוא ויהודה?) איזו פתטית שקרנית..פשוט בחורה מגוחכת.
מ2ד צפייה בבחור שהיא לא מכירה ולא היתה איתו מתחנפת ומלקקת מול המצלמה
וגם מה שגוזי אמר על ימית אז גם היתה חייבת להידחף ולהוסיף "כן היא ממש עדינה.." עלק עדינה..
..אלמוג ראתה בדיוק מי זו ימית (הנשואה)והצבועה שנמרחה על יהודה ועגבה עליו בכל רגע נתון כולל פיצוץ טחורים, שחורים ותאי מוח. וניסיון לטרוף לו את הצוואר באיזה יום ניקיונות אחד חח.

אם הבחורה הנחשית הזו עם פה הסוס שלה תגיע לגמר זו תהיה פשוט בושה לתוכנית..

נמרה דרקונית

Well-known member
ימית אחת הדמויות הבודדות שאני ממשיכה לתעב גם אחרי שיצאו מבית האח, אפילו רונית נחמדה בעיני כרגע
ימית דוחה של ממש. ואין לי כח לפרט
גם אני לא סובלת את ימית ולא קראתי אף כתבה עליה כשהיא יצאה מהבית. היא פשוט בושה בעיניי וביזתה נורא את משפחתה..

לגבי רונית אני חולקת עליך..היתה בהמה והזכירה לי גבר עם פיאה בלונדינית וקול כמו של אסטל הסוכנת של ג'ואי מ"חברים". בנוסף, פעם כתבתי תגובה בפייס עליה כשהיתה באח עדין וטענה שלא רוצה לאכול כלום אלא רק לעשן ובשקט בלילה טרפה את העוגה כשאף אחד לא ראה אז כתבתי "עלק לא אוכלת כלום, היא כמו סנטה קלאוס שגונב לילדים את הממתקים" משהו כזה ..ולאחר שיצאה עברה כניראה על כל התגובות כלפיה וכשהגיעה אלי התחילה לקלל אותי שאני זבל ואפס והכרס שלה זה בגלל ניתוחים שעברה ומי בכלל התכוון לזה ..בקיצור אישה גסת רוח ומצדיקה את מה שחושבים עליה.
אגב את כולם היא קיללה שם (מי שלא פירגן לה).

meital38

Well-known member
האם רמי ותום כועסים על לינור וגל? רמי אמר שמאוד הביכה אותו אתמול ימית ואז באותה נשימה דיברו על גל ולינור שהן גל ולינור - האם הם כועסים עליהן? יש מצב שהן עשו לתום ורמי גם סוג של משפט? שיחה של רמי ותום ב 8:54

nicknick

Well-known member
האם רמי ותום כועסים על לינור וגל? רמי אמר שמאוד הביכה אותו אתמול ימית ואז באותה נשימה דיברו על גל ולינור שהן גל ולינור - האם הם כועסים עליהן? יש מצב שהן עשו לתום ורמי גם סוג של משפט? שיחה של רמי ותום ב 8:54
אני מניחה שנדע באמת רק בפרק, לפחות את האמת החלקית והמסולפת של האח.
בסה"כ חושבת שהגיוני שהם לא יעופו בעיניים עיוורות על כל דבר שגל ולינור אומרות...
בכל זאת, גל ולינור בחוץ כבר תקופה, רואות וחוות דברים אחרת מהם.
מותר גם לא להסכים ולא לאהוב כל מילה ודרך התנסחות של מישהו שקרוב אליך.

מכורה וחבל

Well-known member
אני מניחה שנדע באמת רק בפרק, לפחות את האמת החלקית והמסולפת של האח.
בסה"כ חושבת שהגיוני שהם לא יעופו בעיניים עיוורות על כל דבר שגל ולינור אומרות...
בכל זאת, גל ולינור בחוץ כבר תקופה, רואות וחוות דברים אחרת מהם.
מותר גם לא להסכים ולא לאהוב כל מילה ודרך התנסחות של מישהו שקרוב אליך.
טוב, מאחר ועניין "הכפית" לא שודר במשדר המרכזי
אז אין לצפות לראות את הריב של ימית וגל.

חייבת לציין שמהרגע שגל הודחה
נותנים לה עריכה טובה, כי היא כבר לא מאיימת.

dotan282872

Well-known member
ראיתי עכשיו. לדעתי הם התכוונו שהם היחידות שהיו בסדר כי הן "גל ולינור".

ממה שהבנתי, רמי דיבר על נועה שירדה נמוך והביכה אותו מאוד. כנראה ירדה גם על לינור.

2086Dvash

Well-known member
תגידו, שאלה:
מה13.2 היה יום שבו גל לא הוזכרה בבית? !
ולא, לאו דווקא על ידי בן זוגה

מיק83

Well-known member
עדיף לחכות לראות מה היה ... מאשר לנחש לפי שיחות

מכורה וחבל

Well-known member
הם כרגע מדברים על הפלצות וגרפסים,
וההבדל בין אם זה באיטליה צרפת או ישראל