** שרשור בוקר היום ה101 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

מיק83

Well-known member
הרגו אותנו, הרגו.
חשבתי על זה השבוע... אולי אנחנו מדחיקים את העונות הקודמות, כי בסה"כ כל שנה בסיום העונה אנחנו משתעממים וממש מחכים שייגמר.
עונה קודמת חכיתי שייגמר חודש אחרי שהתחיל.

אבל גם כאשר יש לי פייבוריטים בבית שבועיים לסוף אני פחות צופה... מעין תהליך גמילה....היום אין לי צורך לפתוח לייב, אז התהליך הושלם.

nicknick

Well-known member
עונה קודמת חכיתי שייגמר חודש אחרי שהתחיל.

אבל גם כאשר יש לי פייבוריטים בבית שבועיים לסוף אני פחות צופה... מעין תהליך גמילה....היום אין לי צורך לפתוח לייב, אז התהליך הושלם.
כנ"ל.... בשבילי קארין,ג'וזי ותום עוד שם ולא דחוף לי לפתוח את הלייב, רק כשאני רוצה לראות משהו שדיברו עליו פה או שסתם לבדוק לרגע מה שלומם.

הגמילה קלה השנה, נגמלנו מוקדם ומבחירה ולא כי העונה פשוט נגמרה ואין ברירה.
אני לא מרגישה את העול משנים קודמות שההתמכרות הייתה קשה וכל הזמן דואגים לפייבוריט ולא ישנים בלילה וזה משתלט על הפנאי ועל כל חלקה טובה.
הפעם רוב העונה ישנתי טוב ובשעה הגיונית וזה בפני עצמו שווה הכל.

למרות ששנה שעברה, ניר כפרה עליו הלך לישון כל יום מוקדם והקל עליי מאוד, כי לא היה בי שום עניין לשיחות הלילה של האחרים.

ariela1612

Well-known member
כמה עולב האח, אתמול הם חגגו 100 ימים שם, אפילו שמפניה לא הביא להם

נטשונת1234

Well-known member
אוי ואבוי. צפו ל-3 שעות שקופית והודעה דרמתית על אלימות וסילוק דייר: אלמוג וקארין באותו הלבוש בדיוק. החברות המדומה נגמרה.

1615791185577.png 1615791283090.png

נערך לאחרונה ב:

Droritt

Well-known member
נראה לכם שהמודחים בחרו למי לתת כרטיס לגמר (ואז זה יהיה ג'וזי) או שהדייר שהופיע הכי הרבה פעמים בחמישיית הגמר של המודחים הוא זה שיקבל את הכרטיס לגמר (ואז זאת זהבה)?

מיק83

Well-known member
נראה לכם שהמודחים בחרו למי לתת כרטיס לגמר (ואז זה יהיה ג'וזי) או שהדייר שהופיע הכי הרבה פעמים בחמישיית הגמר של המודחים הוא זה שיקבל את הכרטיס לגמר (ואז זאת זהבה)?
לא שניהם הופיעו הכי הרבה??

nicknick

Well-known member
שמעתי משהו על חמישייה...
כך או כך זה לא באמת ישנה, ברור ששניהם בגמר, עם כרטיס ובלי.

Taltul63

Well-known member
אז גברת ימית הגיעה לצאת על רמי? קיבלה הוראה מהאלים שהיא מטפחת?
העיקר שהיא נגד אלימות.
מביכה אותי ברמות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה