** שרשור בוקר היום ה100 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

2086Dvash

Well-known member
חייבת לשאול:
מי שכתב פה שהמודחים חוזרים, מהיכן שאבתם את הידיעה הזו?
אני מתרגשת שנראה שוב את גללל :love::love::love:

נטשונת1234

Well-known member
האמת, כל המצב אתמול והאלימות זו סיבה הכי מוצדקת בעולם לפטר את עוז. הוא הקדיש 80% מהפרקים לדמות אגרסיבית שידע יפה מאוד שיכל להתפרץ בכל רגע. הוא נהנה מלשדר את הצעקות שלו על דיירים אחרים בריבים שאת רובם המוחלט הוא התחיל. הוא ידע שלא מעט מהדיירים מרגישים מאוימים ממנו- אפשר היה להבין את זה יפה בשינוי האוירה מאז הדחתו. הוא העלה את הבחור הזה להיות כוכב התוכנית למרות כל האלימות בתוספת סצנות דמעות תנין בחדר האח כדי לעדן את הדמות שלו. להלל אדם כמוהו בפריים טיים זה בגדול להצדיק התנהגות בריונית ואתמול בערב זו תוצאה ישירה של עבודת הליהוק והעריכה של עוז.

haya sol

Well-known member
עוז, בפרקים עדיין עורך לפי החשקים שלו בונה על אנשים אהבה, מלחמות, שנאה וכו'...
הראה את יהודה בפרקים כמלאך שרק חתכו לו בילדות את הכנף.
וגם בקארין (שמים ❤) משתמש כרצונו, הכניס אותה לתוכנית לקשר עם אחד מדיירי הבית כשלא צלח המצב הזה, דירבן אותה לבדוק עם כל אחד פנוי אחר - אפילו יהודה🤦🏻‍♀️. השיחה שלה עם ג'וזי אתמול בפרק עשה לי רע בשבילו ובשבילה, היה לה חם כי היא לא רגילה לשחרר רגשות והיא כבר לא עומדת בזה - כבר מבחינתה היא לא אמינה עם עצמה ובכלל היא טיפוס שקשה לו לשחרר את הרצונות שלו במיוחד שזה קשור ברגשות בינו לבינה וחברות.

למזלו של ג'וזי, הוא חזק בפני עצמו.
לא סתם אלמוג או דניאל לא הודחו אמש, לקארין הייתה חסינות הוא שמר אותם כדי שקארין תעמוד בהדחות האחרונות לגמר מול החדשים היא תשאר לגמר (הוא חייב לפצות אותה על כל מה שהיא נתנה לו לעשות בה כרצונו ומה שהוא הרשה לעשות לה כרצונו)

מי ששם לב, שחיברו את המשפחה של ליאור (הם אמרו שהם בדרך אליו) ואין מצב שמצלמים את זה לייב. אז חירטוטי עוז והדחות אחרי גל לא באים לי בחשבון ועכשיו יותר מתמיד חוץ מהעריכה של עוז, לא הקהל זה שהדיח את גל !

shouldistay

Active member
אגב נראה לי כדאי גם להחזיר את ההצבעות לפורמט של סמסים בתשלום כדי למנוע את חגיגת ההצבעות הזו שמצילה דיירים כמו אלמוג ודניאל. אם להצביע להם היה עולה שקל-היו מודחים לפני חודש.
זה נטו משאננות. אתן לך דוגמא. אם ליאור היה מגיע לגמר, הייתי מצביעה לו. (הייתי בטוחה שהוא בגמר אז לא הצבתי אתמול).
נטו שאננות. חשבתי שחדש הולך. לדעתי הרבה חשבו ככה ושמרו את ההצבעה להמשך.

נטשונת1234

Well-known member
זה נטו משאננות. אתן לך דוגמא. אם ליאור היה מגיע לגמר, הייתי מצביעה לו. (הייתי בטוחה שהוא בגמר אז לא הצבתי אתמול).
נטו שאננות. חשבתי שחדש הולך. לדעתי הרבה חשבו ככה ושמרו את ההצבעה להמשך.
עדיין בטוחה שבבסיס, יש לו יותר קהל מצביעים מלמשל דניאל או אלמוג, פשוט קהל שלא עט על 10 מכשירי טלפון ומתחיל להצביע אסטרטגית. בכלל, הצבעות אסטרטגיות לדעתי לא יהיו רלונטיות אם זה היה עולה כסף- אתה משלםאם אתה רוצה להשאיר מישהו, לא כדי להדיח אחר

Droritt

Well-known member
הכי מצחיק זה שזה היה נראה שלא יגיעו הרבה נשים לגמר וכנראה ששלוש הנשים שנשארו בבית דווקא כן יגיעו לגמר אז יהיה רוב נשי

eran191

Well-known member
הכי מצחיק זה שזה היה נראה שלא יגיעו הרבה נשים לגמר וכנראה ששלוש הנשים שנשארו בבית דווקא כן יגיעו לגמר אז יהיה רוב נשי
זהבה היחידה שבטוח בגמר.
זהבה, ג'וזי ותום בגמר, 2 המקומות האחרונים
זה או רמי וקארין או אורן ורמי או קארין ואורן..
אני אישית לא רואה את דניאל ואלמוג בגמר
אבל הכל פתוח.

Droritt

Well-known member
זהבה היחידה שבטוח בגמר.
אבל הכל פתוח.
לדעתי אלמוג בטוח בגמר לאור ההצבעות של תומכי יהודה.. וקארין גם בגמר בלי קשר.. לדעתי זה יהיה ג'וזי זהבה תום אלמוג וקארין

ariela1612

Well-known member
לדעתי אלמוג בטוח בגמר לאור ההצבעות של תומכי יהודה.. וקארין גם בגמר בלי קשר.. לדעתי זה יהיה ג'וזי זהבה תום אלמוג וקארין
אם אלמוג בגמר זה פשוט הזיה אחת גדולה וכן מסכימה איתך שיש לה סיכוי- בא לי להקיא

מכורה וחבל

Well-known member
זהבה היחידה שבטוח בגמר.
אבל הכל פתוח.
זהו שמסתבר שאין דבר כזה בטוח
העונה הזאת.

ariela1612

Well-known member
בוקר טוב
שמועות על שמודחים חוזרים לטקס
אל תתלהבו, סביר להניח שהפעם המודחים יהיו מהצד הלא נעים בבית, כל הפוצים למינהם

תיזהרו מקארין
יום טוב
יש! התגעגעתי לדלית
אל תתלהבו יתר על המידה, אמרו לי שהם צריכים לחזור לא יודעת אם היום, שלא תגידו שאני מסלפת לכם דברים :ROFLMAO:

yoni564712

Well-known member
אל תתלהבו יתר על המידה, אמרו לי שהם צריכים לחזור לא יודעת אם היום, שלא תגידו שאני מסלפת לכם דברים :ROFLMAO:
גם אם יחזרו, למעט שתיים, שאר המודחים לא מעניינים אותי.
והשתיים שכן כבר היו בבית אז סביר להניח שלא יביאו אותן שוב.
מה שמשאיר אותנו עם כל הימיתים למינהן/ם.

מצב
הנושא נעול.
למעלה