** שרשור בוקר -אחרון לעונה זו- היום ה108 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

אופה קטנטנה

Well-known member
נראה לי שהאח יוותר לזהבה והיא בסוף לא תראיין כמו שאר הדיירים.
שיוותר לה גם על הגמר, שתמתין בחדר האח להכרזה, ארוזה, מאופרת, חנוטה,
וישגר אותה היישר לחצר ביתו, או בית משפחת גולן.

yoni564712

Well-known member
אם כל הסלבס והקהל שמגיב זהבה היה באמת קהל שמצביע זה היה בכיס שלה..
דווקא זה שעונה שלמה הם שתקו ופתאום כמה שעות לפני הגמר הם מרימים לה, דווקא לדעתי אמור לעודד את חונטת ג'וזי כי זה נדמה לי שהוא מוביל

dorya

Well-known member
דווקא זה שעונה שלמה הם שתקו ופתאום כמה שעות לפני הגמר הם מרימים לה, דווקא לדעתי אמור לעודד את חונטת ג'וזי כי זה נדמה לי שהוא מוביל
בד"כ לקראת הגמר כל הסלבס והקהל מתעוררים, להעלות סטורי זה לא מספיק צריך גם עבודת שטח ואצל ג'וזי זה קורה..

katy2022

Well-known member
אני הכי אשמח אם ג'וזי יזכה אבל ההרגשה היא שזהבה כבר הוכתרה

נטה אונה

Well-known member
אני זוכרת שכתבו פה על הסטוריז שג'וזי הקליט לפני הכניסה עם בקשות להצביע לו
למישהו יש ספק שלזהבליי אין קמפיין לא פחות משומן?

fleabag

Well-known member
אני זוכרת שכתבו פה על הסטוריז שג'וזי הקליט לפני הכניסה עם בקשות להצביע לו
למישהו יש ספק שלזהבליי אין קמפיין לא פחות משומן?
דבר אחד אין לי ספק
מהכרות אותה 3חודשים וחצי שאדם לא משנה כמה ביישן יהיה סגור או וואט אבר אם הוא מכוון מטרה ויודע לשחק את המשחק הוא יהיה זהבה
והיא, יודעת לשחק.
והכי מבאס בה שזה באמצעות מניפולציה רגשית שזה התחתית שאפשר
סחטנות זה הקלף הכי עלוב בחבילה

קליאו22

Well-known member
חחחחח זהבה מלאת אנרגיה ושמחת חיים...אני על הרצפה מצחוק
מה שמדהים בעונה הזאת זה איזה אנשים מרדימים וחסרי נוכחות או כמו שקוראים להם פרווה הגיעו לגמר, באמת יוצא דופן. חסרי תוכן ממשי וייחוד אבל כן מלאים בקלישאות מזויפות...עודף של פוליטקלי קורקט :sleep:
ואגב, עם כל הכבוד לזהבה אבוי לעולם אם הרוב היו כמוה - מהאו"ם ומתעלמים מרוע בלי להתערב. להצהיר על אהבה לכולם נונסטופ (שהיא בפני עצמה מזויפת - סלדה מבגדדי, מאופיר, יהודה ואורן בהתחלה ואין לדעת מה היא באמת מרגישה כלפי אחרים נוספים) זה לא סמל לטוב לב. גם להציע, כשכבר מציעה משהו, להכין אפילו קפה למישהו ספציפי בלי להציע גם לאחרים שיושבים ליד זה ממש לא טוב לב

dorya

Well-known member
משהו טוב על הגמר השנה-
לעומת העונה הקודמת שהיה קמפיין "רק לא תקווה" ובריונות דוווחה ברשת, נעים לראות שהעונה אין את זה ויש פשוט תמיכה בדייר בלי להוציא יותר מידי רפש על אחרים...

נטה אונה

Well-known member
משהו טוב על הגמר השנה-
לעומת העונה הקודמת שהיה קמפיין "רק לא תקווה" ובריונות דוווחה ברשת, נעים לראות שהעונה אין את זה ויש פשוט תמיכה בדייר בלי להוציא יותר מידי רפש על אחרים...
העונה היתה הרבה "רק לא"
רק לא יהודה, רק לא רמי, ועכשיו רק לא ג'וזי
לדעתי קמפיינים שליליים לא עובדים באח הגדול

מצב
הנושא נעול.
למעלה