שרשור אתיקות סופ"ש+
ים.

• פותח הנושא TkTk
  • פורסם בתאריך

°נועית°

New member
../images/Emo6.gif

פחחחחחחחחחחחח,ערבי קטן במיטה של טמר! אי אי אי,הייתי חייבת להיות שם!
נשמע שהיה נחמד אצל ירדן
,פחחח,מירית ידעה שהברזתם מהזה שלה?
את? שענת משהו חוקי? יא מאאאאאאאאאאאגניבה!
פחחח,יעני לעשן דברים שהם לא חוקיים אתה לא מאגניב..טוב עזבו-איבדתי ת´עצמי(
) עלית על משאית? יא מאאאאאאאגניבה(2),זה היה בלילה,לא? פחחח,אמל´ה!
שכחתי לרגע שקוראים לידיד שהייתה אצלו את המסיבה ירדן,אז חשבתי שאמרת שהם לקחו אתכם עד לירדן,המדינה
אחלה סופ"ש!
נועה.

טמרי!../images/Emo24.gif

נייי..רואה?! בסוף היה לך אחלה סופ"ש!
וואי, את קרועה לגמרי... מי תופס טרמפים ב4 בבוקר?! (וואל.. מסתבר שאת!) אניוואי, אני שמייחה שנהנתתת, (ושהכרחת את אמא להחליף מצעים!!)
מתה עליך בובע!

TkTk

New member
שירעל´ה..../images/Emo103.gif

חחחחחחח.. כן,היה לי אחלה סופ"ש.. (ואתמול אפילו הספקתי לתפוס שיחה עם החתיך..) ו..בקשר לטרמפים: חחחחח..אם הגעתי בטרמפים לאילת.. טרמפים בקיסריה ב 4 בבוקר קטן עליי..

charmingirl

New member
תמררר!

וואלה נשמע שהיה לך סופ"ש שול ת שמייחה בשבילך שחזרת לרן! ושמייחה שנהנהת! עדי

טחחחחחחחחח ../images/Emo118.gif

איזה קורעת את.... "יש לי ערבי במיטה!!!" הסופשבוע שלי לא היה כזה מעניין... הייתי במסיבה... היה נחמד... היו דיג´יים מתחלפים כאלה, והיה אחד דפוק ששם שיר שכל תוכנו היה "להלהלהלהלהלהלהלה" שנשמע כמו המנון צרפתי או משהו... והיו מלאאאאא צפונבוניות כאלה שרקדו כמו איזה..... אני לא יגיד מה... והיה נחמד, ומתישהו שיעמם לנו, אז הלכנו למועדון נוער שיש שני מטר משם...אז שיעמם לנו גם שם ובאנו לחזור למסיבה, ופתאום אני קולטת שלקחתי בטעות מעיל של מישהו אחר... טיפשה שכמותי... אז חזרנו ומצאתי את המעיל שלי.... והיינו עוד קצת במסיבה... ואז אבא של חברה שלי היה אמור להסיע אותנו בחזרה, אבל אז היינו 4 מאחורה, והוא לא היה מוכן... אז הוא הסיע רק שתי בנות ונשארנו איכשהו 4 בנות ללכת לבד באמצע הלילה וקפאנו מקור... אז הזמנו מונית ואז שתיים מהחברות שלי באו לישון אצלי... וזהו בערך...

למעלה