שרשור אתיקות סופ"ש+
ים.

• פותח הנושא TkTk
  • פורסם בתאריך

TkTk

New member
שרשור אתיקות סופ"ש+../images/Emo32.gifים.../images/Emo103.gif

מממממ..היה לי סופ"ש מאוד נחמממממממד.. אבל לפני זה יש לי
קטנטן עבורכן...! זה בטח נשמע לא מצחיק,אבל אני נקרעתי מצחוק כזה קרה... אני חוזרת מביצפר בשעה 14:00.. הנני עצבנית על חבר שלי, על ידיד שלי, ועל המורה שלי לתאטרון. כל מה שאני רוצה זה להיכנס לחדר, ולישון... אז הגעתי,נכנסתי לחדר..שמתי ת´תיק.. אני מסתכלת על המיטה שלי, פתאום אני קולטת שיש לי משהו במיטה.מישהו במיטה! אני מתקרבת,ואז ראיתי אותו..נבהלתי לגמרי,ודפקתי צרחה: "אמאאאאאאא!יש לי ערבי במיטה!!!" והיא..היא נקרעה לי מצחוק.. היא פשוט הייתה על הרצפה. לי יש ערבי במיטה,והמטרטלה צוחקת עליי.. מה מסתבר??? אחותי עובדת בגן ילדים בקיבוץ.. בממש קטנים..3 חודשים עד שנתיים.. אז אתמול,היא עשתה בייביסיטר לאחד הילדים - אחרי שעות הגן..איזה אחד ערבי.. והיא באה איתו לפה,לבית של ההורים.. והוא היה עייף,אז היא השכיבה אותו לישון במיטתי הנוחה עד מאוד... (כמובן שהכרחתי את אמא להחליף לי מצעים..חחחח..) בכל מקרה...נעבור לערב... אחרי ארוחת ערב(שהייתה מדוללת..רק אני וההורים..), ולאחר מו"מ ארוך ומייגע,הוחלט לנסוע לקיסריה - לבית של מירית, כי הוריה בחו"ל.יפה לנו!!! אז הוזמנו כמה חבר´ה מצומצמים(15 איש ככה..) לערב נעים ונחמד.. נסענו לקיסריה - אני,מיכל,ודניאלה - עם אמא של מיכל... שהיא מה-זה קרועה! וכל הדרך(ואני מדברת איתכן על כל הדרך. חצי שעה.) האח הקטן של מיכל(שהוא בכיתה ג´) דיבר איתנו בדיבורית, כי הוא היה לבד בבית, והיה לו משעמם.אז כל הדרך נתנו לו לפתור תרגילי כפל..והוא דווקא יודע לא רע(12 כפול 13 וכאלה..)... כשהגענו, הגיעו בערך כולם, ונכנסנו פנימה... בהתחלה סתם עישנו ושמענו למוסיקה, ואז הלכנו לראות ת´סרט ´אבא שחור-לבן´.. ואז,איכשהו - כל השכבה הגיעה..לא ידוע מאיפה!!! פשוט צצו לאט לאט אנשים..שאני לא כ"כ מתה עליהם.. ולא היה בא לי עליהם בשיט! ואז,כמו נס משמיים,הגיע ידידי - פלר! שאלתי אותו מנין הוא בא,והוא אמר לי שמהבית של ירדן(ידיד שלי),ושיש לו שם מסיבה..נזכרתי שירדן אכן אמר לי לבוא,ושאלתי איך שם.. פלר אמר שממש ממש חביב.. אז אמרתי לו שבוא נלך..והוא אמר סבבה.. אנחנו היינו בשכונה 5, והיינו צריכים להגיע לשכונה 7..שזה לא נורא רחוק,האמת. התחלנו ללכת,והסתבכנו בתוך השכונה..לא מצאנו ת´יציאה..ואז עצרו לנו איזה שני סטלנים, עם מסחרית GMC כזאת מגניבה..סוף הדרך.. לקחו אותנו ע-ד לירדן!איזה כלים... אצל ירדן,לעומת אצל מירית - היה מה-זה כיף..כאילו..אשכרה נהנתי לאללה! לא היו יותר מדי חבר´ה - ורק איכותיים,שאני אוהבת...היה אלכוהול,חומרים פסיכו-אקטיביים, אחלה מוסיקה,ואחלה אוירה.. מה-גם שהיה חלק חביב..יצאתי לבריכה,לשאוף אויר קצת.. פתאום בא אליי מישהו מאחורה,תופס אותי,עושה לי:"בואי לגלגל"..ואני מסתכלת..לא מכירה אותו! אבל הלכתי איתו. גלגלנו דראם(DRUM=טבק,רק יותר חזק..ומגלגלים אותו,כמו ג´וינט..אבל זה חוקי!)..והיה ממש נחמד.. בערך ב 4:00 קיבלתי הודעה מידיד שלי, ששאל אותי מה קורה,וזה.. אמרתי לו שהכל אחלה.. והוא אמר לי שהוא בבית,ושמשעמם לו.. שאלתי אותו אם בא לו שאני יבוא לארח לו חברה... גם המסיבה נגמרה, גם קלטתי שאין לי איפה לישון(והוא גר באיזה ישוב קרוב לקיסריה..) וגם לו היה משעמם... אז נסעתי.. ידיד שלי הקפיץ אותי עם האוטו לכניסה לשכונה 7..עצרתי טרמפ, ועצר לי מיניבוס כזה..עם נהג חמוד,וזקן אחד שישב שם.. הם אמרו לי שהם מגיעים עד לאור עקיבא..אמרתי להם שסבבה,ושאני ארד שם,ואקח מונית... אבל הנהג מיניבוס היה מה-זה חמודדדדדדדד..והוא אמר לי שאין מצב לתפוס מונית בשעות כאלה באור-עקיבא..והוא לקח אותי ע-ד לידיד שלי! איזה מותק..כמובן שהוא לא רצה כסף,אבל התעקשתי..ושמתי לו 20 ש"ח ביד.. הלכתי לידיד שלי,נרדמנו באיזה 6:00... קמתי ב 11:00,ואבא בא לקחת אותי.. הגעתי הבייתה,דפקתי מקלחת,והלכתי לישון..העירו אותי ב 14:00 לארוחת צהריים... ואח"כ שוב נרדמתי. ועכשיו אני פה. תגיבו, ושרשרו אתיקות סופ"ש+
ים למי שרוצה..

coolit

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחח

tamarosh

New member
רמת....תגובה+שאלה...סבבה?../images/Emo13.gif

אוקיי קודם כל נשמע שהיה לך ממש ממש אחלה סופשבוע.... לא נראה לי ת´אמת שקיים לך בלקסיקון מונח שנקרא "סופשבוע רגוע"...
פ´כל מקרה שמחה שנהנית! ורציתי לדעת....שרשמת "חבר שלי"...מי זה חבר שלך?! חזרת לרן?!
ואני לא ידעתי?! *מאושרת*

TkTk

New member
רמתי..תשובה!!../images/Emo103.gif

סופשבוע ר..רג..מה? רגוע? מה זה?! חחחחחחח..לא,לא קיים אצלי..אבל נראה לי זה עדיף ככה..למה.. כוס אמק,כל השבוע רגוע לי.. בסופ"ש - מי צריך רגוע?! (סאיקר חדש בא לעולם!).. ובקשר לשאלתך: אכן כן. אכן כן. *מאושרת אף אני* לפרטים - דברי איתי באיציק. בכלל - דברי איתי באיציק.. *נזכרת בכמה שיחות שהיו לנו.* *נופלת על הרצפה מצחוק*

tamarosh

New member
חחח...את חתיכת נעל בית את...

(
) כן באמת סופשבוע לא רגוע זה טוב... שומעת? את ורן יחדיו שוב?! אוי...אני כ"כ שמחה. (לא אני לא! אני רוצה אותו לעצמי!) חחח סתם סתם... בכיף! ובאמת 20 שנה שלא דיברנו באיציק....זבשל"ך הייתי אומרת.... חחח פ´סה פ´סה! *מחפשת אם את אונליין*

EVE Lights

New member
טמר!!

ערסית קטנה... מה קורה?!?! טחחחחחחחחחחח...
קרעת אותי עם הילד הערבוש הקטן...
פחחחח!! וואלה, נשמע שהיה נחחחחחמד פלוס אצל ירדן!!
טחח... לפחות הפעם גלגלת דברים חוקיים
חחחחחח יפה לך על הנהג מיניבוס... ובכלל על כל הטרמפים שהבאת באמצע הלילה
חחחחחחח אני הייתי מ-ת-ה מפחד
בכולופן.. היה לך אחלה של סופ"ש!
הסופ"ש שלי הסתכם בארוחת צהריים משפחתית ב-ת ז-ו-נ-ה היום (כמה אוכלללל
) ועכשיו בניסיון לחרוש למד"א. ללא הצלחה.
בבעעע
תעודדו אותי, מחר אני מקבלת את מבחן טראומה בחזרה

../images/Emo13.gif מחר אני אגיב../images/Emo29.gif../images/Emo32.gif../images/Emo41.gif

עכשיו אני הולכת לישון
- אני בחוטה מעייפות
מחר אני ישתדל להגיב כי מחר זה היום הכי עמוס שלי- אם אני לא יספיק מחר אז ביום שני בטוח
ועכשיו הלכתי לישון לילב דוב לכוווווווווווווולן!!!

paperdoll15

New member
../images/Emo32.gif../images/Emo54.gif

גררררררר.....אני שונאת את אח שלי!!!!!!!!! לא מצאתי את הגיטרה שלי אז הלכתי לשאול אותו: אני:"איפה הגיטרה שלי?" הוא:"פה...." אני:"למה?" הוא:"כי רציתי לנגן...." אני:"אבל אתה לא יודע לנגן...." הוא:"לא נורא.....רציתי לנסות....." אני:"טוב,תביא אותה" הוא:*הולך להביא אותה* "אהההה.....דרך אגב.....מה הדברים האלה פה בצד??" אני:"אלה הכיוונים!!!!!אידיוט!!!!!!!!אל תיגע בזה!!!!!!!!!!!" הוא:"אההההה.....אופס....לא ידעתי...." *מתחיל לשחק עם הכיוונים* אני:*מתנפלת עליו* עכשיו הגיטרה לא מכוונת ואני לא יכולה לנגן!!!!
מחר ילון(ידיד שלי) בא לכוון לי אותה...

bubaale

New member
יש לך גיטרה?....../images/Emo80.gif

ווואווו....
גיטרה....
למה לכולם יש גיטרה חוץ ממני???
גם אני צה...
כמה חבל שהחוש המוסיקלי שלי שואף למינוס 50... בלעע...
אבל לפחות שתשב בשקט בצד ואני אוכל לבהות בה...
בוהו בוהו

Shani5

New member
אצלי זה יותר גרוע../images/Emo4.gif

יש לי גיטרה בבית (יותר נכון של אח שלי
) אבל ההורים שלי לא מוכנים לממן לי שיעורי גיטרה
בטענה ש"אני לא באמת רוצה את זה, זה רק בגלל שכל החברים שלי לומדים" העע נכון...
אז בינתיים חברים שלי מלמדים אותי איזה אקורד בשבוע
ואני יודעת לנגן את "סמלי קאט" וגם את "זה לא טוב" של יהלי סובול (טחחח שיר קורע עם איזה 2 אקורדים
) אבל שנה הבאה אולי הם יסכימו
אז סבבה לי....

°נועית°

New member
סמלי קאטטטטטטטט

סמלי קאאאאאאאאט סמלי קאאאאאאאאט וואט אר דאי פיטינג יו? סמלי קאאאאאאאאט סמלי קאאאאאאאאט איטס נוט יור פוווווולט!! אאאאאאאא,חולה על השיר ועל פיבי

שמוצה

New member
בלעאכס!../images/Emo5.gif../images/Emo29.gif

פיבי! פויה! בלעע! וזה כול מה שהיה לי להגיד בנידון

Mooa-Numi

New member
תהיי חזקה!

או שתממני לבד
כמו שאני חוסכת לחשמלית-בינתיים יש לי 100 שקל

paperdoll15

New member
יש לי....../images/Emo54.gif

יש לי שתי גיטרות חשמליות(אחת לא מכוונת ולאחת חסרים מיתרים) גיטרה אחת קלאסית (חסר לה מיתר אחד) ואורגן... :))

EVE Lights

New member
../images/Emo32.gif קטן

הו גאד. מחר יש לנו קורס -רק- עם עדי.
אמאאאאאאאא!!! אני מפחדת
ומחר מחזירים מבחני טראומה.
אמאאאאאאא NUMBER 2!! ויהיו מחר תירגולים בבודדים. אמאאאאאאאא NUMBER 3!! המממממ וגיליתי כמה שבנים זה עם פתטי ומפגר...
אבל הפעם זה משום מה משעשע אותי ולא להיפך

r o n i1

New member
פחחח

איך זה נשמע.."מבחני טראומה" אם הייתי אומרת את זה בטח הייתי אומרת את זה על מבחן בתנ´´ך.. עזבו אני עייפה

גאדדדד....../images/Emo104.gif

כל השתיה והעישונים באתיקות שלך אשכרה עושים לי כאב ראש...אתן מכירות שכואב לכן הראש ואז מספרים לכם על דברים שגורמים לעוד יותר כאב ראש??! אז זה מה שקרה לי עכשיו. כווווווואאאאאבבבבבבבבבבבבבבבבבב

למעלה