שרשור ארוך ... מעצבן?!

גלגלית1

New member
שרשור ארוך ... מעצבן?!

אני מעלה כאן שאלה, ונא לא להתנפל עלי... מועלים כאן חומרים מעולים, כל עוד השרשור הוא קצר זה נהדר אבל- אולי כדאי לחשוב על ייעול- להעלות את הקבצים לספריות "קבצים שהועלו ע"י משתתפים" ולתת הפנייה מן הפורום? השרשור הארוך מוריד את שאר ההודעות, וזה די מעצבן... מקווה שתקבלו את דברי מבלי לכעוס...

גלגלית1

New member
שבת שלום גם לך...

חיה, האמת היא שתקופה ארוכה אני משתתפת שקטה בפורום, ורואה תגובות "חזקות" ולא תמיד בפרופורציות המתאימות, לכן הצעתי כ"כ בשקט... הקבוצה כאן מאד מגובשת- פשוט נפלא, ונזהרתי שלא להדחף... ובכל זאת- מה דעתך על הצעתי?

גלגלית

צר לי אם את רואה תגובות מסויימות כ"חזקות". נאמר לי במפגש, ע"י אחת המשתתפות הפעילות שהתגובות שלי לעיתים מליטנטיות. אז אני רואה עצמי כאחת מאלה שמגיבה "חזק". וככזו, אני יכולה לומר, רק על עצמי ולא רק, התגובות תמיד באות ממקום טוב. אין לי ולא היה לי כל רצון להגיב "חזק", להתנשא ... תמיד משתדלת להיות עניינית. אולי לעיתים , חטאתי בזה שנגררתי... הקבוצה מגובשת? נהדר. אבל תמיד חדשים מתקבלים בסבר פנים יפות..בימים האחרונים הצטרפו מספר חדשים.. אני חושבת שאם זר יכנס עכשיו לפורום- לא יוכל לדעת מי חדש ומי לא (אם יתעלם כמובן מ"ברוכה הבאה") כך שאת יכולה באמת להרגיש חופשי לפנות ואין צורך בזהירות מופרזת. סוף סוף לגבי הצעתך... לא מסכימה אית , כי הנימוק שנתת לא תופס גם אם השרשור יתחלק לשניים..זה לא יעזור מבחינת האורך כי במקום שרשור אחד יהיו שניים. אז? מספר ההודעות יפחת? מקווה שאמרתי את שרציתי בצורה ברורה, בהירה ומבלי להיות "חזקה".

Elishabb

New member
גלגלית - תלחצי בראש הדף על

"הסתרת תגובות"והבעיה תפתר. אלישע

גלגלית1

New member
אלישע לא זה הפתרון

לעיתים התגובות בשרשור מעניינות, כל כוונתי היתה לגבי הוספת עוד קובץ ועוד ... ועוד אחד... אם יש אופציה של אוריינית, למה לא לייעל... להתיר שרשור זה לא הפתרון

למעלה