שרשור "אני גולש חדש ולא מכיר את התקנון

ASAFKA21

New member
שאלה בנוגע לנוקיה 6600

אז ככה: אני מוריד דברים לנוקיה דרך הבלותות מהמחשב. אבל נגיד אני רוצה להוריד משהו של 7 מגה. אמנם יש לי הרבה זיכרון בכרטיס זיכרון אבל במכשיר יש רק 6 מגה (שאת זה אני לא יכול לשנות) אז איך אני עושה שאני יוריד משהו ישר לכרטיס זיכרון? ברגע שאני מוריד משהו מהמחשב דרך הבלותות למכשיר זה מקבל את זה בתור הודעה למכשיר. אחרי זה אני יכול להעביר את זה לכרטיס. אבל שזה משהו יותר מ 6 מגה זה בעייתי כי אני לא יכול לקבל את זה למכשיר כי איןזיכרון מספיק!! מה לעשות?

ASAFKA21

New member
איך לשחק ב6600?

מה אני עושה עם קבצי משחקים JAD? מישהו יכול בבקשה לתת לי באישי תוכנה לפתיחת משקים כאלו? או שיש דרך אחרת להשתמש בהם

ASAFKA21

New member
משחקים בנוקיה 6600

מה אני עושה עם קבצי משחקים JAD? מישהו יכול בבקשה לתת לי באישי תוכנה לפתיחת משקים כאלו? או שיש דרך אחרת להשתמש בהם

ASAFKA21

New member
נוקיה 6600

איך אני מעביר מהבלותות ישר לכרטיס זיכרון ולא למכשיר. כי ככה זה מגביל אותי עד 6 מגה...

2cookie

New member
לקנות קורא כרטיסים

בסביבות 100-70 שקל. לא יקר ומאד שימושי- העברת קבצים מהירה ויעילות של DOK.

Z a z i

New member
תשאיר מקום בזיכרון

ותשים הכל בבלותות' לא נראה שיש דרך אחרת להעביר

ASAFKA21

New member
לא הבנת

נגיד אני מעלה דרך הבלותות מהמחשב סרטון ב 3 מגה אז אני אני יעביר, זה יקבל את זה כהודעה של 3 מגה במכשיר ואז אני יוכל להעביר לכרטיס. אבל אם אני רוצה להוריד סרטון של 7 מגה מה אני עושה?? במכשיר יש רק 6 מגה.

ASAFKA21

New member
זה מרגיז

מה אני צריך להתחיל להוציא אותו כל פעם??? לא הגיוני שאין דרך אחרת, שאני יוכל לקבל הודעות ודברים ישר לכרטיס... ואיפה קונים את מה שאמרת?

2cookie

New member
חחח וואלה נוקיה../images/Emo67.gif

חפש בבאג יש להם מחירים טובים.

Z a z i

New member
אתה לא עובד נכון

אל תשלח את זה כהודעה. תתחבר עם התוכנה PCSUITE של נוקיה ותשמור ישר על הכרטיס.

ASAFKA21

New member
מה זאת התוכנה הזאת?

זה נמצא בדיסק שקיבלתי עם המכשיר? מה אני עושה בדיוק?

ASAFKA21

New member
וידאו ב 6600

אני אני יכול לראות בנוקיה קבצי ווידאו של MEDIA PLAYR של הווינדוס? המכשיר מראה לי רק קבצים עם סיומת RM.

castroman

New member
בעזרת הReal one

אתה יכול לראות רק סרטי RM - סרטים בפורמט של מדיה פלייר (WMV, Avi וכו') אתה לא יכול. -אביאל.

ASAFKA21

New member
לשנות?

יש אפשרות לשנות במחשב עצמו קבצים של MEDIA PLAYER לקבצים של RM???

castroman

New member
אם אני לא טועה...

ברוטר פירסמו מדריך כזה, בכל מקרה חפש בגוגל - כמעט בטוח שתמצא.

MaD-d0g

New member
../images/Emo4.gif ההודעה הזאת היתה אמורה להמחק...

בגלל שהוא לא שרשר (והערתי לו על זה) מזל שענית.

MaD-d0g

New member
כשאמרתי לך לקרוא את התקנון

קראת אותו

למעלה