שרשור אירועים לשנה החדשה והודעה חשובה

HaMaklet

New member
חבר'ה מפה הייתי ממש רוצה לראות...

ביום שבת הקרוב, 5.1, אני עולה להופעה בקולטורה. בעזרת שבעה נגנים והרבה גרוב נקווה להצליח להנעים את זמנכם. כאמור, כל זאת ועוד קורה ביום שבת הקרוב-"קולטורה" הרצל 154, תל אביב, בשעה 21:30. וזה כדי שתוכלו לצעוק את המילים (או לפחות לעשות כאילו אתם נהנים כשתהיו שם). www.myspace.com\matandadu

canaplya

New member
2.1.2008 DREADNECK INA ASHKELON

ביום רביעי 2.1.2008 בפאב הקופמן, מרכז אפרידר באשקלון לחגוג סיום מוצלח (בתקווה...) של חגיגות השנה החדשה! אז כול מי מחפש עוד סיבה למסיבה מוזמן! לפרטים: 054-5966512

התקוה 6

New member
התקווה 6 בבארבי ת"א! יום שישי 4.1!

****התקווה 6 - LIVE**** יום שישי, 4.1.08 הופעה ראשונה לשנה החדשה! בארבי תל אביב, בשעה 22:00 התקווה 6 בהופעה מלאה עם שירים מתוך דיסק ההופעה, האלבום החדש, האלבום הבא ובכורה לסינגל החדש: "לצחוק או למות" שיר הנושא של הסידרה החדשה של גורי אלפי. לאחר ההופעה, הערב ממשיך עם מסיבת רגאיי אל תוך הלילה בניצוחם של: RUDEBOY SOUND!! טלפון והזמנות: 03-5188123 מקווים לראותכם:)

doctoroots

New member
שורשים ותרבות לשנה החדשה 02.01.08

הברשבסקי בראשון לציון מארח את בובה סאונד במסיבת רגאיי חגיגית במיוחד לכבוד השנה החדשה יום רביעי 2.1.08 ברשבסקי 6 ראשון לציון

Carcass

New member
חייב לציין

שהייתי שם ברביעי לפני שבועיים..היה לא רע.. אחלה צ'ונים וגם היה צ'לסי ליברפול ברקע :)

Carcass

New member
...

לפני שבועיים היינו שם ארבעה אנשים,אפחד לא היה 23(לי יש עוד שבוע וחצי). קיצר כל עוד תלא נראה בן 16 יהיה פסדר.. וכמובן אל תגיע מאוחר,תגיע באיזור 9 וחצי -10 ותכנס כמו מלך.

ברנס1

New member
חח אני עבדתי שם אז אין לי בעיה

אבל לחברה שלי יש קצת בעיה להכנס

noa08128

New member
שטויות

אני בת 18 ולא עושים לי בעיום אם אני דואגת להגיע מוקדם. אחלה מקום הברשבסקי:)

DuBsYs

New member
ZVULOON DUB בברזילי - מוצ"ש 5.1!!!

REGGAE INA BABYLON2 ZVULOON DUB SYSTEM live @ BARZILAY CLUB פותחים את 2008 במסיבת רגאיי ודאב איכותית עם מייטב האומנים של הסצינה הישראלית: ZVULOON DUB, SILVERDON & AFFICOMAN. במוצ"ש ה- 5.1 יתארחו חברי ZDS במועדון הברזילי לערב שכולו רגאיי, דאב, רוטס וראב-א-דאב, ערב שאסור לכם להחמיץ. הקו המוסיקלי של ZDS כולל רגאיי שורשי מקורי עם השפעות של Fאנק, ג'אז, מוסיקה תימנית ועוד, לצד גרסאות חדשות לרידדימים (להיטים ג'מייקנים) קלאסיים, הכל מתובל באפקטים ובאסים עוצמתיים לפי מייטב מסורת הדאב הג'מייקנית. בהופעה יתארח SILVERDON (גיל בנימין), אומן הרגאיי היחיד בישראל שהצליח בגדול בג'מייקה. סילברדון הופיע בפסטיבלים הגדולים ביותר באי לצד אומנים כמו בוג'ו בנטון והפארגונס, הוא הקליט שני אלבומים בין-לאומיים שזכו להצלחה גדולה בג'מייקה, יפן, גרמניה, שוויץ, בריטניה ומדינות נוספות באירופה. יפתח ויסגור את הערב AFFICOMAN שינגן את כל סגנונות הרגאיי מסקא של שנות ה-50 דרך רוטס ראב-א-דאב ודאנסהול מוצ"ש 5.1.08 מועדון ברזילי 25 שח לפני חצות, 35 שח אחרי פתיחת דלתות 23:00 רח' הרכב 13 ת"א.

bigwill

New member
אני רוצה להבין.. זו הופעה של זבולון?

כי אני רואה שגם אפיקומן שם.. אז לא הבנתי כל כך :S

DuBsYs

New member
זו אכן הופעה של זבולון!

בהופעה מתארח סילברדון. לפני ואחרי ההופעה ינגן אפיקומאן. SEEN?

DuBsYs

New member
SILVERDON INA DIFFERENT STYLE

שווה להגיע לברזילי, בשבת, בפעם הראשונה סליברדון כמו שלא שמעתם אף פעם יחד איתנו על הבמה בפאונדיישן סטייל. רובכם מכירים את סילברדון כJD של דאנסהול, אבל אני חייב להגיד שהוא חזק מאוד בפאונדיישן סטייל, אני זוכר שלפני כמה חודשים ישבתי אצל ראס קונגו והוא השמיע לי טיון שסילברדון הקליט על רידדים פאונדיישן וזה נשמע כאילו זה הוקלט בג’מייקה לפני 30 שנה!

שרשור אירועים לשנה החדשה והודעה חשובה

בוקר טוב חברים, ושנה אזרחית מוצלחת שתהיה לכולנו אינשאללה! בשבוע וקצת האחרונים נוכחותי בפורום הייתה לצערי הרב דלה מהרגיל, מסיבות שלא היו בשליטתי. אני שמח לראות שהמידע ממשיך לזרום בחיוניות על ידי אנשי הפורום היקרים. פחות משמח אותי לראות שהפורום הוצף בהודעות בנושאי אירועים, ושלא נפתחים שרשורי אירועים גם בהיעדרי. אני מזכיר לכולכם בהזדמנות זו את תקנון הפורום, לפיו הודעות בנושאי אירועים שלא יפורסמו תחת שרשור אירועים ימחקו לאלתר, ומקרים של הצפות למרות התראות יטופלו בהתאם. זה מצב שאני ממש לא רוצה להגיע אליו, ולכן אני מבקש מכולכם לשמור על כללי הפורום כדי להשאיר אותו נקי ומסודר, כדי שלכולנו יהיה כיף לקרוא בו. ושוב, שנה טובה ומוצלחת לכולם! בסוף השבוע - סיכום השנה שלי, מוזמנים אם בא לכם גם להכין משהו. גיל.

reality i

New member
אורע היסטורי - חגיגת השפה העיברית !!!!!

טוב בינתיים לפחות באינטרנט עוד אין דיבור או פירסום בנוגע לקלאש !! כן כן קלאש שהולך להתקיים ממש עוד כמה ימים !! מדובר בקלאש של סאונדסיסטים שינגנו אך ורק מוזיקה על טהרת העיברית !! RUDEBOY VS UNITY זו הפעם הראשונה שמתקיים קלאש מסוג שכזה בישראל ולהבדיל מהרגאיי הג'מייקני שעדיין לא נשמע מובן לכולם,כאן מדובר בשפת האם של כולנו...ליריקה מקומית...הפקות כחול לבן...ותחרות מרתקת בין שני הסאונדים. השבוע יצא לי לשבת עם צוות יוניטי סאונד ולהקשיב מעט לכיוון שלהם לקלאש......אנשים בתור בחור שאצלו הרגאיי הג'מייקני הוא הכי נכון ומרתק אני מוכרח לומר לכם שיש כאן דברים שעוד לא נעשו בשום מקום בעולם, מוזיקה אקסלוסיבית,חוכמת ליריקה והגשה מעולם אחר....אנשים שמחוברים לסצינת הסאונדסיסטים בישראל וזה לא חשוב אם אתם מהצפון,דרום,מזרח או מערב....ההפסד הגדול שלכם לפתיחת 2008 יהיה אם לא תגיעו לקלאש הנדיר הזה במוצ"ש !!! לפני חודשיים קיימנו את הקלאש טיונים בסלאו-משה עם קהל של כמעט 300 איש !!! אנשים הנה ההזדמנות שלכם שוב ולהגיע,להשפיע להנות ולקבוע איזה סאונד יעמוד על רגליו בסוף הערב בתור הסאונד הכי מתוחכם,מרתק וכמובן מנצח בקלאש ! אני לא קשור להפקה הזו אבל כדי לכל מי שכן קשור להתחיל את הדיבור על הארוע הזה !! נשמח כאן כולנו לקבל פרטים על חוקי הקלאש,סיבובים,פרס,מנחה,מחיר כניסה,שעה וכמובן מקום !!!! אנשים אין לכם מושג תאימנו לי אין לכם מושג איזו מוזיקה מפתיעה הולכת להתנגן !!!! ריאליטי

מעניין מה אליעזר היה אומר על זה... ../images/Emo22.gif

נשמע מעניין! מחכה לעוד עדכונים על הנושא ממי שיש לו.. טבסקו? בזוקה? בכל מקרה נראה לי שאפקוד את האירוע!

ב ז ו ק ה

New member
מ-ל-ח-מ-ה

אין כמו קלאש טוב. המיוחד בקלאש הזה שהוא נגיש יותר עבור מרבית האנשים.. בטוח שכולם יבינו כל מילה ממה שיתנגן שם - וזה ייתרון גדול שרק יתרום להנאה של הקהל. יהיו הרבה הפתעות משני הסאונדים.. קלאשים יכולים להיות מעניינים מאד, ויכולים גם להעיק אם הם יתנהלו בצורה לא מעניינת ומשעממת. מי שהכי משפיע על איך הקלאש עובר הוא הקהל! הקהל כמובן הוא זה שישפוט.. ומכאן חשובה ההירתמות של הנוכחים. הסלקטורים אגרו ים תחמושת והתכוננו היטב לערב, ככה שהרבה בלאגן הולך להיות, הרבה תקיפות והפגזות... כמו שאדם אמר: מותר הכל, בלי שמות. לדעתי הסיבובים לא צריכים להיות ארוכים יותר מ 20 דקות. סה"כ 3 סיבובים: - אינטרדאקשן - תצוגת תכלית מכל סאונד של כ 10 דקות - ללא ניקוד. - המלחמה עצמה - חלק א' - מכל סאונד 20 דקות - עם אפשרות לזכות בנקודה אחת - המלחמה - חלק ב' - סיבוב נוסף של 20 דקות מכל סאונד - עם אפשרות לזכות בעוד נקודה - טיון פי טיון - 10 טיונים - כשכל נצחון מזכה בנקודה. כדאי שיהיה ניקוד לפני הטיון פי טיון - כי מדובר בשני סאונדים בלבד. מי שניגן טוב יותר בראונדים ייכנס לטיון פי טיון עם ייתרון.. כי לא הוגן לשפוט סאונד עפ"י 10 שירים בלבד ולא להתייחס למה שנוגן לפני כן. טיון פי טיון - 10 טיונים כל סאונד, תוך התחשבות בניקוד שכבר נצבר. (הסאונד הראשון שיצבור 6 מנצח) רצוי שהשופט יהיה הוגן ונייטרלי - שלא יהיו הטיות או קומבינות לצד כזה או אחר. bless.

tabasco11

New member
קלאש כחול לבן- חוקים.

אז קודם כל אני יאמר כמה דברים: הקלאש הזה הולך להיות הקלאש הרשמי הראשון בו שני סאונדים ישראלים [אנחנו ויוניטי] מתחרים אחד מול השני שבו כל הערב ינוגנו ספיישלים, קראו לזה היסטוריה, קראו לזה פריצת דרך, אני קורא לזה קלאש. ועכשיו יותר מעניין- חוקים!!! אז בגלל שזה קלאש ראשןון חשוב לציין שלא נמשוך ונגרור אותו הרבה- שימו לב לחוקים: סיבוב ראשון- תצוגת תכלית: כל סאונד מציג את עצמו בסיבוב, מה שאומר שאפשר לנגן הכל, רוטס, דאנסהל, [במקרה של יוניטי- שימי בחיית שימי£5£ ]. 15 דק' סיבוב שני- סיבוב דאנסהל ב-ל-ב-ד! 15 דק' סיבוב שלישי- סיבוב ארלי ורוטס ב-ל-ב-ד!! 15 דק' סיבוב רביעי- chune fe chune, הסיבוב המכריע, כל סאונד ינגן דאבפלייט אחד, 10 דאבפלייטים כל סאונד שבסופם יקבע מי ניצח. שימו לב!!!- באירוע הזה הקהל, כן כן הקהל הוא שקובע מי המנצח, מה שאומר שהנוכחות שלכם חשובה ביותר, ועוד יותר חשוב זה להביא אמצעי רעש, זמבורות, משרוקיות, סירנות וכו'... הערב הזה יכול לפתוח המון דלתות חדשות לתרבות הזאת שאני יודע שיש לה פה קהל, מי שלא מכיר את התרבות קלאשים יותר ממוזמן להגיע, לראות את הענף ספורט הג'מייקאי הזה....

למעלה