** שרשור אחה"צ היום ה95 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

בוףףברכה

Well-known member
ביצים.....ביצים ...ביצים...ביצים...
"לאאאאא...ומה נאכל ארוחת בוקר..."
זהבה מודאגת....מרשימת המכולת...

zoecho

Well-known member
ובחזרה לג'וזי שנמצא עכשיו על הגריל. אנשים פה, יכולים לכתוב מגילות. אני מקנאה בהם. אין לי סבלנות. אני רק רוצה תשומת לב לרגע, שמהתחלה אמרתי שג'וזי הוא בעיני דמות מעוררת חלחלה ואמרתי שראיתי את זה בהישרדות - פרצי רוע, ורשע, ובוז – לנשים- כן, כן. ואחר"כ דימיתי אותו לתנין, או תמסח עם דמעות תנין כי יש לו עיניים צהובות ומרושעות והוא מתבכיין . טוב, אולי הפכתי אותו לדמון, לשטן, אולי, אבל לא תכחישו שהמכות שלו מתחת לחגורה מחליאות ומתחילת העונה לא נפסקו עד עכשיו. הרישיון הזה שנתן לעצמו להנחית פצצות מצרר לבטן של אנשים, בשעה שחוסר היכולת שלו - עצמו - לעמוד באמירות עדינות ורכות פי כמה - הופך אותן לפגיעות אנושות בלב הרגיש שלו. גועל גועל גועל. שמחה עם כל אחד ואחד בפורום שראה את המיכלול או אפילו מקצת הדברים

נטה אונה

Well-known member
ובחזרה לג'וזי שנמצא עכשיו על הגריל. אנשים פה, יכולים לכתוב מגילות. אני מקנאה בהם. אין לי סבלנות. אני רק רוצה תשומת לב לרגע, שמהתחלה אמרתי שג'וזי הוא בעיני דמות מעוררת חלחלה ואמרתי שראיתי את זה בהישרדות - פרצי רוע, ורשע, ובוז – לנשים- כן, כן. ואחר"כ דימיתי אותו לתנין, או תמסח עם דמעות תנין כי יש לו עיניים צהובות ומרושעות והוא מתבכיין . טוב, אולי הפכתי אותו לדמון, לשטן, אולי, אבל לא תכחישו שהמכות שלו מתחת לחגורה מחליאות ומתחילת העונה לא נפסקו עד עכשיו. הרישיון הזה שנתן לעצמו להנחית פצצות מצרר לבטן של אנשים, בשעה שחוסר היכולת שלו - עצמו - לעמוד באמירות עדינות ורכות פי כמה - הופך אותן לפגיעות אנושות בלב הרגיש שלו. גועל גועל גועל. שמחה עם כל אחד ואחד בפורום שראה את המיכלול או אפילו מקצת הדברים
חלחלה, גועל, שטן
רוע, רשע
סופרלטיבים נאים

עיניים צהובות ומרושעות זה השיא
השתכנעתי
ממש הלכתי כסומא אחריו
(לא באמת)

zoecho

Well-known member
חלחלה, גועל, שטן
רוע, רשע
סופרלטיבים נאים

עיניים צהובות ומרושעות זה השיא
השתכנעתי
ממש הלכתי כסומא אחריו
(לא באמת)
:ROFLMAO: ככה זה כשחיים בקצוות. הכל קיצוני. שיקפת לי את-אותי באופן אינטליגנטי מאוד

merilue

Well-known member
יש לך עתיד בסיפורי אימה חח
דימיון פורה ויכולת כתיבה מהפנטת..הייתי קוראת איזה אימה שלך לפני השינה..חחח
נעמת לי..
אם זה לא היה כבר הסוף,הייתי כותבת מה הסכמתי(הסכמתי לא מעט) ומה פחות(בייחוד ברדיקליות ובראייה הפנאטית) בהודעה שלך..אבל זהו חלאס העונה נגמרה..אין טעם
🤗😍

בוייאקה מאן

Well-known member
ליאור הצבוע סיים לשטוף כלים?
פעם היה קופץ לשטוף כל צלחת. ורץ לדווח
גם אם הוא לא יעשה כלים לדקה עד סוף העונה הוא עשה יותר כלים מכל הדיירים שנמצאים שם עכשיו ביחד
באמת מכל הדברים על כלים מחפשים אותו? דווקא על מה שהוא עשה הכי הרבה מכולם שם מחפשים אותו...

הצודקת11

Well-known member
גם אם הוא לא יעשה כלים לדקה עד סוף העונה הוא עשה יותר כלים מכל הדיירים שנמצאים שם עכשיו ביחד
באמת מכל הדברים על כלים מחפשים אותו? דווקא על מה שהוא עשה הכי הרבה מכולם שם מחפשים אותו...
בוייה
גם הפייבוריט שלהם בכה
כשגל הייתה במשימה ביום התורנות שלה
וגם היא הדיחה הכי הרבה כלים שם.
כול יום שישי הבריקה את המטבח לבד.

בוייאקה מאן

Well-known member
בוייה
גם הפייבוריט שלהם בכה
כשגל הייתה במשימה ביום התורנות שלה
וגם היא הדיחה הכי הרבה כלים שם.
כול יום שישי הבריקה את המטבח לבד.
כן זוכר שיהודה בכה על זה שגל לא עשתה כלים כי היא הייתה סגורה בחצר... זה רק הבליט כמה שהוא היה מטומטם שהפרזיט שלא עושה כלים בוכה על זאת שעשתה שם הכי הרבה כלים ביחד עם ליאור

merilue

Well-known member
כל מי שקשור בדיעבד לנפולת יודה,,יקבל ריקושטים,האשמות שווא,טינופים,דיבה ושלל סופרלטיבים..נאשים את כל העולם חוץ מהאדם העיקרי,האשם הבלעדי הלא הוא יודה

חכה תראה מה יהיה לנו כשביבי ילך..איפ

nicknick

Well-known member
בשביל סוף עונה, נשארו יחסית הרבה אנשים יפים....קארין, ג'וזי, תום , דניאל.
לא קורה כלום , אבל נעים לי לבהות באנשים יפים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה