**שרשור אחה"צ - היום ה86 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

Droritt

Well-known member
אם הייתי צריכה הוכחה חותכת שאלמוג משחקת עם יהודה אז קיבלתי אותה עכשיו כשראיתי את הקטע שהוא אומר לה שיש לה ריח של חומצה בבוקר מהפה.. אף בחורה נורמלית לא הייתה נשארת אחרי משפט כזה שנאמר בפרהסיה.. איזה בושות

haya sol

Well-known member
אם הייתי צריכה הוכחה חותכת שאלמוג משחקת עם יהודה אז קיבלתי אותה עכשיו כשראיתי את הקטע שהוא אומר לה שיש לה ריח של חומצה בבוקר מהפה.. אף בחורה נורמלית לא הייתה נשארת אחרי משפט כזה שנאמר בפרהסיה..

ובבוקר הפה שלו מריח מרגליות?

נערך לאחרונה ב:

רינה 157

Active member
אם הייתי צריכה הוכחה חותכת שאלמוג משחקת עם יהודה אז קיבלתי אותה עכשיו כשראיתי את הקטע שהוא אומר לה שיש לה ריח של חומצה בבוקר מהפה.. אף בחורה נורמלית לא הייתה נשארת אחרי משפט כזה שנאמר בפרהסיה.. איזה בושות
לכן הוא מחבק אותה תמיד מאחור והיא מפנה לו את הגב... כנראה בגלל הריח....

עדגיל

Well-known member
אני לא בבית, אז אין לי מושג מה מראים בעקרון, בפרהסיה זה לעמוד ולומר משהו פוגעני למישהו ליד כולם... אם הוא אמר את זה רק לה זה לא נקרא בפרהסייה. אני מתארת לעצמי שכמו לכולנו, גם לו יש ריח מהפה

Droritt

Well-known member
אני לא בבית, אז אין לי מושג מה מראים בעקרון, בפרהסיה זה לעמוד ולומר משהו פוגעני למישהו ליד כולם... אם הוא אמר את זה רק לה זה לא נקרא בפרהסייה. אני מתארת לעצמי שכמו לכולנו, גם לו יש ריח מהפה
זה לא היה רק לה.. שמתי קישור בשרשור קישורים

haya sol

Well-known member
המשימה הזו התישה אותי ! לפחות שהיה מראה את ההסבר שלו לגבי המשימה ואח"כ מצנזר. נמאס כבר לנחש ונמאס לי שהם לא יודעים שהן שם.

שמתם לב שבפרומו הם אמרו שהם הציעו לדיירים לקבל חיסון וזה יכול לשנות את הבית? היש מצב שזה קשור לבנות?

מיק83

Well-known member
המשימה הזו התישה אותי ! לפחות שהיה מראה את ההסבר שלו לגבי המשימה ואח"כ מצנזר. נמאס כבר לנחש ונמאס לי שהם לא יודעים שהן שם.

שמתם לב שבפרומו הם אמרו שהם הציעו לדיירים לקבל חיסון וזה יכול לשנות את הבית? היש מצב שזה קשור לבנות?
זה שהם יהיו עם חיסון ראשון לא אומר שאפשר להיפגש עם הבנות. הם רק יסבלו מתופעות לוואי בלייב

רינה 157

Active member

אני כבר לא מאמינה למילה שיוצאת מהפה של לירון וגיא...
אני מבינה שזו תוכנית ריאליטי... אבל ככה לזלזל באינטלגנציה של הצופים??? פשוט מזוויע!!!

TalBrit

Well-known member
יש לי זוג חברים כאלה... חושבים שזה סקסי לומר עלבונות ולהתקיל אחת את השניה. לא ברור.
אלמוג לגמרי משחקת (ולא בהצלחה) אבל זאת לא ההוכחה...

Droritt

Well-known member
יש לי זוג חברים כאלה... חושבים שזה סקסי לומר עלבונות ולהתקיל אחת את השניה. לא ברור.
אלמוג לגמרי משחקת (ולא בהצלחה) אבל זאת לא ההוכחה...
אבל ראית את התגובה שלה כשהוא אמר את זה? היא נעלבה

נילי117

Well-known member
סחתיין על יהודה, 2 דוקו ריאלטי אחד בגיל ההתבגרות אחד בבחרותו.
מעניין יהיה לראות אותו בבגרותו ובאיזה פורמט.

מיק83

Well-known member
לפי איך שאני מכירה את עוז...

המשימה בטח תיגמר בלילה? 🤷‍♀️

מצב
הנושא נעול.
למעלה