** שרשור אחה"צ היום ה105 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Aye123

Well-known member
תודה רבה אמרתי את זה תמיד, מה גם שהוא אמר שהוא הולך לישון כל יום ב22:00, היא רק בת 19 מלאת אנרגיות, הוא ירדים אותה. גם בבית האח הוא הרדים אותה
תמיד אמרתי שהם יחזיקו 2 דק׳ בחוץ לדעתי.
עניין ההירדמות מוקדם זה הדבר הכי מינורי בכל החבילה הזאת שנקראת תום חיימוב..

כל סיטואציה מנתח 7 שנים, כל דבר חושב על ההכי גרוע (פסימיות לא נורמלית) , כל דבר אוכל סרטים,
כבבבבבד ברמות, מחובר לחבל הטבור של אמא שלו ברמה מביכה, כל היום עסוק בלבכות ולהראות כמה הוא חלש.

לא יודעת... אני לא מבינה מה מצאה בו כבן זוג.
אבל גם לא הבנתי מה היא עשתה עם טום אביב אז כנראה שהיא אוהבת את כל הטיפוליים

נערך לאחרונה ב:

ariela1612

Well-known member
תמיד אמרתי שהם יחזיקו 2 דק׳ בחוץ לדעתי.
עניין ההירדמות מוקדם זה הדבר הכי מינורי בכל החבילה הזאת שנקראת תום חיימוב..

כל סיטואציה מנתח 7 שנים, כל דבר חושב על ההכי גרוע (פסימיות לא נורמלית) , כל דבר אוכל סרטים,
מחובר לחבל הטבור של אמא שלו ברמה קצת מביכה,
כל היום עסוק בלבכות ולהראות כמה הוא חלש.

לא יודעת... אני ממש לא מבינה מה היא מצאה בו כבן זוג.
אבל גם לא הבנתי מה היא עשתה עם טום אביב אז כנראה שהיא אוהבת את כל הטיפוליים
עניין ההירדמות זה המכלול, מסכימה עם כל מה שכתבת, אותי הוא בעיקר משעמם

Droritt

Well-known member
וואו. אני שומעת את השיחה של תום אלמוג וקארין
ותוהה מה גל מצאה בו? בחור דכאוני ואכול סרטים, יש לו מצבי רוח קיצוניים ברמות- חוסר יציבות משווע. וקלטתי את זה המון במהלך העונה במיוחד עם גל.

עכשיו הוא גם יוצא בהצהרות כמה שהוא יעשה שינוי בעצמו ואיזה מסע הוא עובר (אני לא יכולה לשמוע את המילה מסעעעעע באח הגדול) ובאותה נשימה שיסתגר בבית ויסגור את הטלפון כשייצא.

כל מילה שאלמוג אמרה לו זה בול !!!!!!!!!

לראות את גל ילדה בת 19 שכולה אנרגיות, אופטימיות וחיוכים , מרימה את עצמה ולא נשאבת לחרא ולרחמים עצמיים ואז אותו ״גבר״ בן 33 שהוא 180 מעלות ממנה בכל פרמטר אפשרי.

אני רוצה לקוות שהוא לא יכבה אותה, שהיא לא תאפשר את זה. ואין לי בעיה להגיד את זה ושישמע איך שישמע-
הוא לא ב״לבל״ של גל , מגיע לה כל כך יותר .
באיזה שעה זה היה?

SNIPES

Well-known member
וואו. אני שומעת את השיחה של תום אלמוג וקארין
ותוהה מה גל מצאה בו? בחור דכאוני ואכול סרטים, יש לו מצבי רוח קיצוניים ברמות- חוסר יציבות משווע. וקלטתי את זה המון במהלך העונה במיוחד עם גל.

עכשיו הוא גם יוצא בהצהרות כמה שהוא יעשה שינוי בעצמו ואיזה מסע הוא עובר (אני לא יכולה לשמוע את המילה מסעעעעע באח הגדול) ובאותה נשימה שיסתגר בבית ויסגור את הטלפון כשייצא.

כל מילה שאלמוג אמרה לו זה בול !!!!!!!!!

לראות את גל ילדה בת 19 שכולה אנרגיות, אופטימיות וחיוכים , מרימה את עצמה ולא נשאבת לחרא ולרחמים עצמיים ואז אותו ״גבר״ בן 33 שהוא 180 מעלות ממנה בכל פרמטר אפשרי.

אני רוצה לקוות שהוא לא יכבה אותה, שהיא לא תאפשר את זה. ואין לי בעיה להגיד את זה ושישמע איך שישמע-
הוא לא ב״לבל״ של גל , מגיע לה כל כך יותר .
מהתחלה אמרתי שמה שהכי סביר להניח שיגרום להם לא להחזיק בחוץ זה לא הפער גילאים ולא כלום, רק זה שתום בחור מאוד כבד וגל בדיוק לקיצון השני, לוקחת דברים בקלילות. זה גם התבטא בתוך הבית הרבה וזה היה הבסיס לרוב אם לא כל החיכוכים ביניהם. העניין הוא שבתוך הבית אין להם ברירה אלא לפתור את הדברים אבל בחוץ יותר קל לוותר.

meital38

Well-known member
מהתחלה אמרתי שמה שהכי סביר להניח שיגרום להם לא להחזיק בחוץ זה לא הפער גילאים ולא כלום, רק זה שתום בחור מאוד כבד וגל בדיוק לקיצון השני, לוקחת דברים בקלילות. זה גם התבטא בתוך הבית הרבה וזה היה הבסיס לרוב אם לא כל החיכוכים ביניהם. העניין הוא שבתוך הבית אין להם ברירה אלא לפתור את הדברים אבל בחוץ יותר קל לוותר.
לא יחזיק כי יצאו לו העיניים מרוב הבהייה והמבטים שלו על קארין היום.......

Aye123

Well-known member
הזכרת לי עכשיו ששבועות אכל סרטים על פער הגילאים והבחורה מפותחת ממנו מנטלית פי כמה וכמה כנ״ל בגישה שלה לחיים. 14 שנה ביניהם וזה המצב.. 🤦🏻‍♀️

מצב
הנושא נעול.
למעלה