** שרשור אחה"צ היום ה100 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Taltul63

Well-known member
אין לה כוח לשידור חוזר מהכניסה של גל ולינור.
במובן מסויים משפט אחד היא כבר עברה....היא כבר יודעת מה זה ואיך זה מרגיש.
גל לא עשתה לה כלום.
כשנכנסה דיברה איתה בצורה מאוד יפה...
לינור זה סיפור אחר.

TalBrit

Well-known member
גל לא עשתה לה כלום.
לינור זה סיפור אחר.
לא מסכימה. כשחברה שלך באה מבחוץ, מתעלמת ממך, ואז אומרת לך שהיא כועסת בלי שיש לך מראש יכולת לדעת במה מדובר ואל מה להתייחס זה די אגרסיבי. עם כל האהבה שלי לגל.
לא חושבת שקארין אמרה או עשתה משהו שמצדיק את היחס הזה.
היא כנראה תדפדף אבל הסיטואציה עצמה נורא קשה.

Taltul63

Well-known member
לא מסכימה. כשחברה שלך באה מבחוץ, מתעלמת ממך, ואז אומרת לך שהיא כועסת בלי שיש לך מראש יכולת לדעת במה מדובר ואל מה להתייחס זה די אגרסיבי. עם כל האהבה שלי לגל.
לא חושבת שקארין אמרה או עשתה משהו שמצדיק את היחס הזה.
היא כנראה תדפדף אבל הסיטואציה עצמה נורא קשה.
התייחסה וחיבקה אותה.
ואז ישבו בסלון..
כנראה שראינו משהו שונה.
וקארין לא הייתה חברה שלה אף פעם..זו האמת.

TalBrit

Well-known member
התייחסה וחיבקה אותה.
ואז ישבו בסלון..
כנראה שראינו משהו שונה.
וקארין לא הייתה חברה שלה אף פעם..זו האמת.
לא מסכימה. ניכור בעיני זה אחד הדברים הכי טראומתיים מאנשים קרובים ובטח בסיטואציה הזאת. בינתיים ראיתי משפט אחד שאמרה למור אי שם בתחילת העונה על גל ש"היא צועקת בשביל שישמעו אותה", גם זה כדי להרגיע את מור שתקבל את גל ותרד מזה.
על זה להגיד שלא הייתה חברה?

nicknick

Well-known member
גל לא עשתה לה כלום.
לינור זה סיפור אחר.
אני חושבת שהיא ציפתה למשהו אחר בכניסה של שתיהן.....היא מאוד התרגשה כשראתה שהן שם ואז הן הגיבו בצורה צוננת.
לא ממקום של גל עשתה או לא עשתה לה משהו, אני יכולה להבין שגל ראתה דברים שעוררו בה סימני שאלה,
היחסים ביניהן בתחילת העונה היו מאוד שונים ממה שהיה בהמשך.
יותר ממקום שקארין לא הייתה מוכנה לזה, זה בא לה בהפתעה כי כשגל יצאה מהבית הן היו חברות...
יש משהו לא נעים בסיטואציה הזאת.
אז אני מבינה למה היא חוששת מהנגלה השניה, במה יבואו לה הפעם , ישלפו עוד דברים שקרו לפני 3 חודשים שהיא עצמה כבר לא זוכרת.

TalBrit

Well-known member
איזה חבר הג'וזי הזה כמה כוחות נפשיים יש לו איףףףףףף
עשה לא פחות סרטים כאלו לאורך העונה. נכנס לקריזה של כמה שעות על זה שלא אהבו בדיחה שלו, או שרמי אמר שנשארו הגרעינים השחורים...

ariela1612

Well-known member
עשה לא פחות סרטים כאלו לאורך העונה. נכנס לקריזה של כמה שעות על זה שלא אהבו בדיחה שלו, או שרמי אמר שנשארו הגרעינים השחורים...
כן וראינו איך היא הרימה לו, NOT הבחורה פשוט אין לה את זה, נותנת לה קרדיט שהיא ילדה אבל קארין אכפת לה רק מקארין

nicknick

Well-known member
רק הבהרה לקודם. רמי אמר שיונני ירדה נמוך כשהיא דיברה ללינור וכנראה שיונני אמרה שרמי פסיכופת.
לא כי יונני שפויה.
באמת היה נשמע לי לא הגיוני שרמי יגיד שלינור ירדה נמוך... כי היא אמרה לו כל כך הרבה שטויות במהלך העונה והוא תמיד קיבל כל מילה שלה.
נועה נשמע הגיוני.

סטיריקון9

Well-known member
רק הבהרה לקודם. רמי אמר שיונני ירדה נמוך כשהיא דיברה ללינור וכנראה שיונני אמרה שרמי פסיכופת.
לא כי יונני שפויה.
אם אמרה כך זאת הוצאת דיבה. לא ברור לי מאיפה שאבה את ההתרשמויות הארסיות האלה. הוא התייחס אליה יפה והיא הלכה לג'וזי וסיפרה לו נוסח שיחה אחר שהמציאה כדי לעורר סיכסוך.

dorya

Well-known member
דיי קארררין, בן אדם שעומד בהחלטות והמעשים שלו לא מתבכיין על כל ביקורת שמעבירים עליו! מלחמת התשה!

אלזה4

Well-known member
אוי ג'וזי אם רק היית בוחר את החברים שלך בפינצטה ולא בכפית... ("הכפית" ציטוט של גוזי)

אילון אחד היצורים הדוחים בעיניי בתולדות האח הגדול לדורותיו. הפוץ! כמה לא סבלתי אותו...
אם יש סיכוי (נמוך) שג'וזי לא יזכה העונה זה בגלל הסיבה הזו: בחירת החברים שלו.
יהודה, איילון, רונית..
הוא מזוהה עם חברים חרא!
בבחינת הראה לי מי חברך...ואומר לך...
אני יודעת מראש שתומכיו לא יסכימו איתי..לדעתי זה הדבר היחיד שמאיים לו על הניצחון

ראש גזר 6789809896

Well-known member
אם יש סיכוי (נמוך) שג'וזי לא יזכה העונה זה בגלל הסיבה הזו: בחירת החברים שלו.
יהודה, איילון, רונית..
הוא מזוהה עם חברים חרא!
בבחינת הראה לי מי חברך...ואומר לך...
אני יודעת מראש שתומכיו לא יסכימו איתי..לדעתי זה הדבר היחיד שמאיים לו על הניצחון
אני דווקא מסכים איתך אבל זה לא ישפיע על ניצחון לדעתי

מצב
הנושא נעול.
למעלה