** שרשור אחה"צ היום ה-72 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

לך!

Well-known member
איך שחף מקרקר סביבה חחחח שהייתה בטוב עם אופק היא לא שמה עליו.
הוא כזה פתט.
עד לפני שבועיים ישבו חבוקים מול הפרצוף שלו
אבל לפוץ הזה לא ממש אכפת
הוא גם לא באמת בענין שלה
התחמן מחפש להישאר רלוונטי.

רות 1234

Well-known member
המתוקי שלי, הצימוק, הכין את "העוגה של דינה". יאמי יאמי יאמי ❤️ (איפה מתחבאים אצלו 10 ק"ג שהדיאטנית המקצועית טליה קבעה היום שהוא העלה ? תעלומה)

קבצים מצורפים

• 903228842.jpg
    903228842.jpg
    KB 84.2 · צפיות: 9

מירי גרב 22

Well-known member
המתוקי שלי, הצימוק, הכין את "העוגה של דינה". יאמי יאמי יאמי ❤️ (איפה מתחבאים אצלו 10 ק"ג שהדיאטנית המקצועית טליה קבעה היום שהוא העלה ? תעלומה)
וואוו, אכן צימוק מתאר את אופק ממש טוב, ענב מיובש!! לגבי 10 הקילו אני נוטה להסכים איתך שאופק שיקר כשסיפר לטליה שעלה 10 קילו אבל אנחנו לא מתפלאות, הוא הרי שקרן מקצועי .

רות 1234

Well-known member
הוא אמר למרינה שעלה אולי 2-3 ק"ג. טליה גם לפני כמה ימים וגם היום (פעמיים) אמרה שהוא עלה 10 ק"ג. מה זה בכלל משנה? שיעלה 80 ק"ג. למה העין שלה על האוכל שלו? אפשר לחשוב שהוא אכלן שזולל כל היום....... מגעיל שנכנסים לאנשים לצלחת ולבטן

JEEPERS CREEPERS 2

Well-known member
השיחה בין קאזם לטליה הוכיחה שהוא כן חבר שלה וכן אוהב אותה והסיבה שהוא אמר מה שאמר עליה זה רק בגלל שהוא פגוע ממנה שהתחברה לנתנאל והתרחקה ממנו.

Christina 1001

Well-known member
השיחה בין קאזם לטליה הוכיחה שהוא כן חבר שלה וכן אוהב אותה והסיבה שהוא אמר מה שאמר עליה זה רק בגלל שהוא פגוע ממנה שהתחברה לנתנאל והתרחקה ממנו.
אני לא חושבת.. אני חושבת שקאזם באמת חיבב את טליה לתקופה, העריץ קצת אפילו.. אבל מאחר והוא לא סטרייט וגם לא טאמבל, דברים מסוימים התחילו להציק לו אצלה.. הוא לא מהפאפיז שלה. אם אופק בא לו טוב, הוא יתחבר לאופק.. וכך קרה.
ועכשיו הוא רואה שטליה לא מפסיקה ללכלך על אופק ולהסית נגדו, בניגוד לאופק שכבר מזמן עזב את הנושא ולא מנסה להכות גלים.
הוא גם רואה אותה מתחברת לחבורת הלילה הדוחה ויורד לו ממנה.
זה מפריע לו.

עדגיל

Well-known member
השיחה בין קאזם לטליה הוכיחה שהוא כן חבר שלה וכן אוהב אותה והסיבה שהוא אמר מה שאמר עליה זה רק בגלל שהוא פגוע ממנה שהתחברה לנתנאל והתרחקה ממנו.​
אני לא אוהבת שקאזם פתאום התעורר. כל עוד דינה היתה בבית הוא שם על טליה קצוץ. פתאום הוא פגוע. הוא בחיים לא תיקן את דינה או את שרין על מה שהן אמרו על טליה.

מכורה וחבל

Well-known member
אני לא אוהבת שקאזם פתאום התעורר. כל עוד דינה היתה בבית הוא שם על טליה קצוץ. פתאום הוא פגוע. הוא בחיים לא תיקן את דינה או את שרין על מה שהן אמרו על טליה.
וואו, זה ממש לא נכון
תמיד היה מגן על טליה בפני הפרלמנט
תמיד.

מצב
הנושא נעול.
למעלה