שרשור אוף High למדי 🔝

LeAnnDylan

Well-known member
HAVE LOADS OF FUN!
נאשויל נשמע כיף!
את מתכוונת לאכול שם עוף נאשויל חריף? שואל בשביל חבר
חח בהתחשב בזה שאני לא אוהבת חריף, כנראה שלא😅
זו לא פעם ראשונה שלי שם, ולא זכור לי שבפעם הקודמת הרגשתי צורך לא מוסבר לאכול אוכל מקומי. אז נראה ליש גם הפעם אוותר:-P:
במיוחד שכל דבר שני אצלהם זה עם חזיר8-{ בעע לא תודה.
אבל אני כן מתכוונת לשתות עד לאובדן חושים ולעשות המון פאדיחות ושחברה שלי תצטרך לסחוב אותי הביתה על הגב:-] שזה נראה לי כיף כמעט באותה מידה של לאכול עוף נאשוויל חריף:-P:

Lion_Heart

Well-known member
חח בהתחשב בזה שאני לא אוהבת חריף, כנראה שלא😅
זו לא פעם ראשונה שלי שם, ולא זכור לי שבפעם הקודמת הרגשתי צורך לא מוסבר לאכול אוכל מקומי. אז נראה ליש גם הפעם אוותר:-P:
במיוחד שכל דבר שני אצלהם זה עם חזיר8-{ בעע לא תודה.
אבל אני כן מתכוונת לשתות עד לאובדן חושים ולעשות המון פאדיחות ושחברה שלי תצטרך לסחוב אותי הביתה על הגב:-] שזה נראה לי כיף כמעט באותה מידה של לאכול עוף נאשוויל חריף:-P:
מה שעושה לך טוב!
אני אישית א-ו-ה-ב חריף! אבל כל אחת\ד והקטע שלה\ו
רגע...שניה...מחשב...
לי יש טיסה בעוד 49 יום! ואפילו עוד לא ארזתי!!!

מילי08

Well-known member
לפעמים ממש בא לי להיות מישהו שאוהב ללבוש חולצות של הסדרות האהובות עליו בפומבי. פשוט מרגיש לי מוזר שאנשים ישאלו אותי מה זה הדבר הזה על החולצה שלי.
זה מזכיר לי שבעונה האחרונה של טורצווד היה לי רעיון שממש רציתי לממש לחולצה ובסוף לא עשיתי איתו כלום
למרות שאם כתוב רק Community זה לא ממש דורש הסבר.
אבל הנה כמה חולצות שהייתי רוצה ללבוש:
צפה בקובץ המצורף 58000 צפה בקובץ המצורף 58002

צפה בקובץ המצורף 58003
איזה חולצות מעולות! כל אחד יותר טובה מהקודמת!
אני מבקשת במפגש פורום כולם להגיע עם החולצה הזאת:-D:-D:-D
ברור, בפורום שכולו מורכב מטפטים ביישנים, כולם ילבשו את החולצה הכי זרחנית שיש :-D
אויש איזה אנשים משעממים אתם (לא אתן, אור וליאורה)
תלכו עם חולצות של דברים שאתם אוהבים כל הזמן. זה כיף!
ולא ניק, אנשים רנדומליים ברחוב לא יעצרו אותך כדי לשאול מה משמעות החולצה שלך. לא אכפת להם. במקסימום החבר׳ה מהעבודה שלך ישאלו וגם זה לא בטוח. תלוי כמה מעניינת תהיה החולצה שבחרת.
אגב, במקרה שלי אם אני הולכת עם חולצה של משהו שאני אוהבת ומישהו ברחוב מזהה, זה לא שמתפתחת שיחת נפש בעקבות זה, במקסימום זה ״איי לייק יור שירט״ או במקרים שאני יותר אוהבת זה כשאני לובשת דברים של הסיהוקס (חולצה/כובע/סוויטשירט/ג׳רזי) ואנשים ברחוב אומרים לי Go Hawks! יש מעטים שגם מרימים את היד לfist bump אבל מאז הקורונה זה פחות קורה.
אבל זה כי את מגניבה, בניגוד ל|שיעול||שיעול| רוב חברי הפורום
חברים, הטיול לנאשוויל שלי סגור! הבוסית שלי שילמה את ההוצאות + הסכימה לימי חופש בלי בעיה.
התפילות שלכם ללזלי נופ עבדו. תודה לכולכם שהבאתם אותי עד הלום|מאוהב||מאוהב|

אני הולכת לראות את קרלי!!!!!@#$@#$# אה עהעאהעהאהעהעעהעהעהיחהגדגעיכארכאעה יח!!!!!😍😍😍😍😍😍😍😍😍
כיףףףףף!
ואיך מתקבלים לעבודה אצלכם? גם אני רוצה כזאת בוסית
דיסני קרוז ואחרי זה דיסני וורלד :-]

אה כן...וגם איזה יומיים בוגאס...
קיבלת כבר כרטיס כבוד של דיסני? כי זה מתבקש

מילי08

Well-known member
מסמנת לעצמי:
להמשיך לענות לסיכום חודש (3 עמודים כבר מאחורי, היפ היפ הוריי)
להגיב לסנדמן
להגיב לסיכום סדרות אהובות

עכשיו הולכת לתלות כביסה ולהכין לחמם משהו לאכול
אם היה לי את הכוח רצון של עחו"ס הייתי עושה סטפר כי הרביצה על הספה עם המחשב גמרה לי את הצורה, אבל אין לי כוח רצון

It's Always Sunny

Well-known member
אם זה אפשרי אני צריכה סיוע כדי שאוכל להבין איך לשרשר יותר טוב. אני משתמשת בפיירפוקס, מרענת את הדף פעמיים (פעם אחת עם הדפדפן ואז עוד פעם עם F5) ועדיין יש פעמים שאני לא מצליחה לשרשר לתחתית הדף. האם כדאי לי פשוט לעבור לכרום וזהו? |נחמה|
לא נראה לי שזה ממש קשור אבל אני גולשת על אינקוגניטו (כי חלק מהפעמים שגלשתי על אינקוגניטו הצלחתי לשרשר בסדר)

מילי08

Well-known member
אם זה אפשרי אני צריכה סיוע כדי שאוכל להבין איך לשרשר יותר טוב. אני משתמשת בפיירפוקס, מרענת את הדף פעמיים (פעם אחת עם הדפדפן ואז עוד פעם עם F5) ועדיין יש פעמים שאני לא מצליחה לשרשר לתחתית הדף. האם כדאי לי פשוט לעבור לכרום וזהו? |נחמה|
לא נראה לי שזה ממש קשור אבל אני גולשת על אינקוגניטו (כי חלק מהפעמים שגלשתי על אינקוגניטו הצלחתי לשרשר בסדר)
בדפדפן פיירפוקס את צריכה להשתמש במקש ctrl. כלומר ctrl ביחד עם f5. זה עושה רענון מלא שמשום מה שונה מ f5 בלבד. לא יודעת אם יש הבדל באינקוגניטו

LeAnnDyIan

Well-known member
אני לא משתמשת בפיירפוקס אז אני לא באמת יודעת איך לעזור לך. אבל למה בעצם את לא משתמשת בכרום? (סתם מענין אותי, לא מעבירה ביקרות או משהו. האם יש בעינייך יתרונות שם שאין בכרום?)

+ לא יודעת אם זה יעזור. אבל לפעמים מה שאני עושה בפלאפון זה להעתיק ולגזור את כל הטקסט שכתבתי (כולל הציטוטים שהגבתי אליהם- במיוחד אם מדובר בהודעה יחסית ארוכה) ואז לרפרש את העמוד, למחוק מה שנשאר ולהדביק את הטקסט שגזרתי.

It's Always Sunny

Well-known member
בדפדפן פיירפוקס את צריכה להשתמש במקש ctrl. כלומר ctrl ביחד עם f5. זה עושה רענון מלא שמשום מה שונה מ f5 בלבד. לא יודעת אם יש הבדל באינקוגניטו
תודה :-):

אני לא משתמשת בפיירפוקס אז אני לא באמת יודעת איך לעזור לך. אבל למה בעצם את לא משתמשת בכרום? (סתם מענין אותי, לא מעבירה ביקרות או משהו. האם יש בעינייך יתרונות שם שאין בכרום?)
לפני שנה שנתיים אח שלי המליץ לי לעבור כי פיירפוקס גזל פחות ראם אבל כששאלתי לא מזמן הוא אמר שזה לא משנה. אני מניחה שהתרגלתי

+ לא יודעת אם זה יעזור. אבל לפעמים מה שאני עושה בפלאפון זה להעתיק ולגזור את כל הטקסט שכתבתי (כולל הציטוטים שהגבתי אליהם- במיוחד אם מדובר בהודעה יחסית ארוכה) ואז לרפרש את העמוד, למחוק מה שנשאר ולהדביק את הטקסט שגזרתי.

אני לא בטוחה אם הצלחתי, אבל כן אז כנראה שאצטרך לחזור לכרום כי זה לא עבד לי בפיירפוקס |פנים||פנים|

נערך לאחרונה ב:

Aranel Nenharma

Well-known member

לפני שנה שנתיים אח שלי המליץ לי לעבור כי פיירפוקס גזל פחות ראם אבל כששאלתי לא מזמן הוא אמר שזה לא משנה. אני מניחה שהתרגלתי

אני לא בטוחה אם הצלחתי, אבל כן אז כנראה שאצטרך לחזור לכרום כי זה לא עבד לי בפיירפוקס |פנים||פנים|
זה שורשר נכון (y)

מילי08

Well-known member
התמונה שלו כילד מתוקה!
והתמונות שלו כבאקי |מזיע|, אוף |מזיע|

אגב, אני שמחה לציין שקיבלתי שוב הודעה מדן המדגדג! יש דברים שלא משתנים בתפוז

didalf

Well-known member
אגב, אני שמחה לציין שקיבלתי שוב הודעה מדן המדגדג! יש דברים שלא משתנים בתפוז
חחחחחחחחחחחחחחח:-D:-D:-D
הוא לא מוותר זה מדהים:-D מסכן שימצא כבר מישהי שתזרום איתו.
אני צריכה להעלב אם לא קיבלתי?:-D

LeAnnDylan

Well-known member
צריך לשמור משהו לטיול הבא,לא? |מרובע|
בוגאס התכנון הוא
קאזינו,גראנד קניון,הופעה,חדר בריחה ולשדה התעופה למיאמי
גראנד קניון?|תוהה| זה לא בווגאס וזה בערך אותו מרחק נסיעה לשם כמו המרחק מווגאס לדיסנילנד (רק אומרת:-P:)
אבל טוב נו, מקווה שיהיה לך מזג אוויר טוב שם. בינתיים המזג אוויר בווגאס קטסטרופלי|חבול|

למעלה