שרשור אוף 🐔 (כתירוץ בשביל לקבל תאריכי ימי הולדת)(אבל לא רק שלכם)🎂

טוני החתול

Well-known member
מנהל
האמת שאני כבר כמה זמן מתכנן על משהו כזה.
רציתי שסוף סוף נוכל לציין באופן מלא ימי הולדת של חברי פורום כאן כי תמיד אני מרגיש רע ביום הולדת שלי שעושים לי שרשור כל כך יפה ואני לא זוכר מתי לכם יש ימי הולדת כדי לעשות גם לכם.
חוץ מזה אני רוצה לציין את ימי ההולדת בשרשור החודשי.

אבל חשבתי על כך שבפינת ימי ההולדת בשרשור החודשי, שכרגע אני בוחר בו כוכבי טלוויזיה באופן רנדומלי, נציין ימי הולדת של אנשים שחשובים יותר לחברי הפורום. ככה למשל הוספתי את טיילור סוויפט, דרו ברימור, טום הולנד (כמובן).
אז אם תאמרו לי מראש האנשים שיותר בא לכם לציין את הולדתם אני אדע לשים אותם ברשימה.

חוץ מזה שרשור האוף האחרון כבר לא בעמוד הראשי אז אפשר לנצל את השרשור הזה גם לצרכי אופות.

didalf

Well-known member
ככה למשל הוספתי את טיילור סוויפט, דרו ברימור, טום הולנד (כמובן).
|מאוהב||כן| אני אוהבת שהשלישיה הזאת השתלטה על הפורום:-D

לתת עוד כמה סלבס?
להלן סלבס שאני יודעת שחשובים לחברי הפורום (אוקי לי, ואחת לדילן) ואני זוכרת את היומולדת שלהם בלי לבדוק (למה? כי יש לי בעיה זה למה המוח שלי הוא לוח שנה של ימי הולדת ושאר דברים לא חשובים. דברים שלמדתי? שקשורים לעבודה? נההההההההההה)

טום הידלסטון - 9.2
אליזבת' אולסן - 16.2
נואל פישר - 13.3
מייקל פסבנדר - 2.4
ג'יימס מקאבוי - 21.4
כריס אוונס - 13.6
מרי אווג'רופולוס (אוקטביה) - 17.6 (אוקי זה בדקתי כי זכרתי יוני אבל לא את היום)
כריס המסוורת' - 11.8
סבסטיאן סטאן - 13.8
קמרון מונהאן - 16.8
ריצ'רד הרמון (מרפי) - 18.8 (גם זה בדקתי כי זכרתי אוגוסט אבל לא את היום)
ליאן ריימס (יום ההולדת השלישי של דילן) - 28.8
אמי רוסום - 12.9
איימי פולר - 16.9
אלייזה טיילור - 24.10
סקרלט ג'והנסון - 22.11 (וגם מארק רופאלו אבל אני לא אוהבת אותו)
בוב מורלי - 20.12

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member

לתת עוד כמה סלבס?
להלן סלבס שאני יודעת שחשובים לחברי הפורום (אוקי לי, ואחת לדילן) ואני זוכרת את היומולדת שלהם בלי לבדוק (למה? כי יש לי בעיה זה למה המוח שלי הוא לוח שנה של ימי הולדת ושאר דברים לא חשובים. דברים שלמדתי? שקשורים לעבודה? נההההההההההה)

טום הידלסטון - 9.2
אליזבת' אולסן - 16.2
נואל פישר - 13.3
כריס אוונס - 13.6
מרי אבג'רופולוס (אוקטביה) - 17.6 (אוקי זה בדקתי כי זכרתי יוני אבל לא את היום)
כריס המסוורת' - 11.8
סבסטיאן סטאן - 13.8
קמרון מונהאן - 16.8
ריצ'רד הרמון (מרפי) - 18.8 (גם זה בדקתי כי זכרתי אוגוסט אבל לא את היום)
ליאן ריימס (יום ההולדת השלישי של דילן) - 28.8
אמי רוסום - 12.9
איימי פולר - 16.9
אלייזה טיילור - 24.10
סקרלט ג'והנסון - 22.11 (וגם מארק רופאלו אבל אני לא אוהבת אותו)
בוב מורלי - 20.12
:eek: מה זה למה את זוכרת את כל התאריכים האלה? :-D אני בקושי זוכרת ימי הולדת של בני משפחה קרובים שלי |פנים|
בכלל אני לא חובבת ימי הולדת חוץ מכאלה של קולגות שלי, כי אז הם נאלצים להביא עוגה למשרד.
אבל שום סלב לא יביא לי עוגה ביום הולדת שלו ולכן לימי ההולדת שלהם אין ערך עבורי.

didalf

Well-known member
:eek: מה זה למה את זוכרת את כל התאריכים האלה? :-D אני בקושי זוכרת ימי הולדת של בני משפחה קרובים שלי |פנים|
אני לא יודעתתתתתתתתתת אני רואה פעם אחת שלמישהו יש יומולדת וזהוווו נשמר לי במוח!!! אני זוכרת חוץ ממשפחה וחברים גם אנשים מהעבודה, אנשים מהפורום שציינו פעם אחת את היומולדת שלהם, סלבס, והכי גרוע - אנשים שהיו איתי בתיכון|חבול|.
אני באמת לא יודעת להסביר למה זה נקלט לי ככה במוח, ולמה דברים אחרים אני לא זוכרת ככה:-D באמת שאני לא עושה שום מאמץ לזכור את זה.
לפעמים אני יודעת יומולדת של מישהו ומחכה שהוא יגיד כדי להגיד מזל טוב כי זה מרגיש לי סטוקרי שאני יודעת בכלל:-D
(ולפעמים אני יודעת מתי יומולדת של מישהו אבל דווקא ביום עצמו אני שוכחת לחבר בין היום לבנאדם. השבוע שכחתי את היומולדת של דודה שלי למרות שאני יודעת אותו|חבול|)

מתי היומולדת שלך שאני אזכור לנצח?:-P:

בכלל אני לא חובבת ימי הולדת חוץ מכאלה של קולגות שלי, כי אז הם נאלצים להביא עוגה למשרד.
אני דווקא אוהבת ימי הולדת.
והכי טוב זה כשמישהו מביא עוגה למשרד:-D

נערך לאחרונה ב:

מילי08

Well-known member
:-D
למה? כי יש לי בעיה זה למה המוח שלי הוא לוח שנה של ימי הולדת ושאר דברים לא חשובים. דברים שלמדתי? שקשורים לעבודה? נההההההההההה)
:-D גם אני ככה. לא עם תאריכי יומולדת אבל עם דברים לא רלוונטיים אחרים
גם מארק רופאלו אבל אני לא אוהבת אותו
שמחה לדעת שאני לא היחידה
בכלל אני לא חובבת ימי הולדת
גם אני.. לא מבינה את ההתלהבות
הכי גרוע - אנשים שהיו איתי בתיכון
מטורף |פנים|. אני בקושי זוכרת שמות, אז תאריכי יום הולדת?!
17 באפריל שעכשיו גיליתי שזה יום אחד לפני דיוויד טננט 18.4!
יאאאאאא, כיף לך |מאוהב|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
תבהיר שלא חייבים שנה, לכול אלו שתביישים;).
באמת חשוב לציין!
:-D גם אני ככה. לא עם תאריכי יומולדת אבל עם דברים לא רלוונטיים אחרים
כמה נחמד שאת מגיבה בשרשור הזה. אם את מגיבה אין עוד משהו שאת אמורה לכתוב (או שאת חושבת שאני יודע כבר?)
יש אנשים שלא כותבים בפייסבוק, יש אנשים שלא מסתכלים בימי הולדת בפייסבוק, ויש אנשים שאין להם פייסבוק:-0
אני, אני ואני.
(והאמת שאני חושב שאין אדם מתחת לגיל 25 כיום שיש לו פייסבוק. זה נחשב לזקנים)
אז זה נשמע סוג של כוח על שיש לך :-D חבל שהוא לא כזה שימושי, אבל היי זה לפחות כוח על כלשהו!
עדי|חזיר| את יכולה להיות Birthdaygirl. את עפה ממקום למקום בעזרת בלוני יום הולדת ומכבה שריפות על ידי כוח כיבוי נרות העל שלך.
אבל גם יש אנשים עם כוחות על שמשתמשים בכוח שלהם לרעה. את למשל יכולה להיות פורצת מאוד טובה כי בכספות וסיסמאות מחשב אנשים משתמשים בימי הולדת הרבה. ואת תוכלי לדעת את כל ימי ההולדת החשובים לאדם.

אבל באמ מדהים שאת זוכרת ימי הולדת של כל כך הרבה אנשים.
אני אפילו לא זוכר את יום ההולדת של טום הולנד. (זכרתי רק שזה ביוני אבל לא באיזה יום ביוני)(והסתבר שזה הראשון ביוני אז היה צריך להיות לי קל).

Lhuna3

Well-known member
את למשל יכולה להיות פורצת מאוד טובה כי בכספות וסיסמאות מחשב אנשים משתמשים בימי הולדת הרבה.
:-D תכלס היא כנראה יכולה לפרוץ לבתים של הרבה סלבים, וזה אנשים ברובם מאוד עשירים!
יפה שמצאת לזה שימוש באמת שימושי!

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
עדי|חזיר| את יכולה להיות Birthdaygirl. את עפה ממקום למקום בעזרת בלוני יום הולדת ומכבה שריפות על ידי כוח כיבוי נרות העל שלך.
אוו אהבתי. אני יכולה גם לתזכר בסתר אנשים על ימי הולדת של הקרובים שלהם ולהציל חברויות ומשפחות.

אבל גם יש אנשים עם כוחות על שמשתמשים בכוח שלהם לרעה. את למשל יכולה להיות פורצת מאוד טובה כי בכספות וסיסמאות מחשב אנשים משתמשים בימי הולדת הרבה. ואת תוכלי לדעת את כל ימי ההולדת החשובים לאדם.
מואהההאהא את זה אהבתי יותר|שטן|

אני אפילו לא זוכר את יום ההולדת של טום הולנד.
1.6 (אה כתבת גם)

מילי08

Well-known member
כמה נחמד שאת מגיבה בשרשור הזה. אם את מגיבה אין עוד משהו שאת אמורה לכתוב (או שאת חושבת שאני יודע כבר?)
חשבתי שלא תשים לב :-D :-D אני בתאריך של ניקולאס קייג' |שפם|
אבל הנה רעיון מגניב- אולי תציין מי נולד בתאריך שלנו
כמו בבוג'ק הורסמן.. אבל לא

מילי08

Well-known member
רעיון טוב באמת
אליעזר בן יהודה
מגניב, את זה לא ידעתי.
יותר שווה מניק קייג', למרות שאב"י היה כנראה אדם לא סימפתי במיוחד
אגב, גיליתי גם שג'רמי רנר (הוקאיי) ואפילו רוברט שיהאן (!) (קלאוס מאקדמיית המטריה) נולדו בתאריך שלי, אז אני מרגישה כבר הרבה יותר שווה

LeR@nch

Well-known member
30/04 ומי שלא יזכור אני מביא עליו את אגת'ה הרקנס אז חבל.

keren or5

Well-known member
אז זה נשמע סוג של כוח על שיש לך :-D חבל שהוא לא כזה שימושי, אבל היי זה לפחות כוח על כלשהו!
אני עדה לזה שבאמת יש לה כוח על במקרה הזה. אני הורדתי את תאריך היומהולדת שלי מהפייסבוק ומכל מקום ששואל אם רוצים לשמור את זה (כולל בפרטים של הפורום הזה, אני דיי בטוחה), ועדי באופן שיטתי כל שנה שולחת לי הודעה בול ביומולדת וזה מזיכרון שכנראה אמרתי את התאריך פעם לפני שנים איפשהו. אפילו אני כל פעם נפעמת. זה ממש נחמד |לב|
ובגלל שהורדתי את זה מהפייסבוק, אני באמת לא מקבלת כמעט בכלל הודעות של מזל טוב (וזה בסדר, זה מה שרציתי, מראש הורדתי כי אין לי כוח לקטע הזה שאנשים שאני בקושי מכירה אומרים לי מזל טוב), אפילו לא תמיד כל המשפחה שלי זוכרת לשלוח לי מזל טוב. אז זה בהחלט מרשים מאוד.

didalf

Well-known member
אני עדה לזה שבאמת יש לה כוח על במקרה הזה. אני הורדתי את תאריך היומהולדת שלי מהפייסבוק ומכל מקום ששואל אם רוצים לשמור את זה (כולל בפרטים של הפורום הזה, אני דיי בטוחה), ועדי באופן שיטתי כל שנה שולחת לי הודעה בול ביומולדת וזה מזיכרון שכנראה אמרתי את התאריך פעם לפני שנים איפשהו. אפילו אני כל פעם נפעמת. זה ממש נחמד |לב|
ובגלל שהורדתי את זה מהפייסבוק, אני באמת לא מקבלת כמעט בכלל הודעות של מזל טוב (וזה בסדר, זה מה שרציתי, מראש הורדתי כי אין לי כוח לקטע הזה שאנשים שאני בקושי מכירה אומרים לי מזל טוב), אפילו לא תמיד כל המשפחה שלי זוכרת לשלוח לי מזל טוב. אז זה בהחלט מרשים מאוד.
רואה לונה זה שימושי|שפם|

למעלה