שרשור אוף חדש ודנדש 🐔 🍳

חברים, אני מודיעה מראש ששבוע הבא הולך להיות הפרק האחרון לעונה של התוכנית היומית של דרו, מה שאומר שאני הולכת להיות דכאונית ובלתי נסבלת עד שהיא תשוב לחיי.
אז, brace yourself
אני מתנצלת מראש על כל דבר מרושע שארשום עד ספטמבר. אם אתם יודעים מה טוב לעצמכם אתם תחסמו אותי עד אז. תנו לי לדבר עם עצמי, לבנות אישיות או משהו.

Aranel Nenharma

Well-known member
חברים, אני מודיעה מראש ששבוע הבא הולך להיות הפרק האחרון לעונה של התוכנית היומית של דרו, מה שאומר שאני הולכת להיות דכאונית ובלתי נסבלת עד שהיא תשוב לחיי.
אז, brace yourself
אני מתנצלת מראש על כל דבר מרושע שארשום עד ספטמבר. אם אתם יודעים מה טוב לעצמכם אתם תחסמו אותי עד אז. תנו לי לדבר עם עצמי, לבנות אישיות או משהו.
בשביל כולנו אני חושבת שצריך לפתוח שרשור דרו.
כל יום יהיה תורן אחר שיעלה גיפים של דרו.

צריך להסתכל על זה כדמי שתיקה, פרוטקשטיין, העלת קורבנות לשטן וכו

מילי08

Well-known member
אנחנו חוגגים לאבא שלי יום הולדת 60 הסופש.
|מזלט|
שם חגגנו לאבא שלי 60 לפני חודשיים
מזל טוב באיחור
אף פעם לא הבנתי למה מסעדות כל כך מלאות בסופש
דווקא חשבתי שבשישי יותר אוכלים בבית משפחה.
כי זה חוסך כלים ועבודה...
המשפחה שלי כנראה* נוסעת לעכו ביום שבת. אבל אני מניח שהם כבר בחרו מסעדה.
למה הגזענות כלפי עכו?
אז, brace yourself
|נחמה| באסוש
אני מוכנה להיות השעיר לעזאזל שלך.
בינתיים:

אנחנו מורידים את דגל הפורום לחצי תורן ולא נחזיר עד שדרו תחזור.
אני כבר מוכנה בעמדת הרכנת הראש

מילי08

Well-known member
חח לא רק שזה הסטייל של דרו, זה ליטרלי בגדים שדרו לבשה כי זה מערכון על דרו:-D
אה חח אז היתה לי סיבה להתבלבל
הנה במקום תמונה של דרו לובשת את אותו הדבר
מהממת
אני ממש אוהבת את זה שהיא נראית במידת של אשה רגילה ולא שחיפית דקיקה

didalf

Well-known member
תקשיבו ג'ונתן גרוף בארץ!!! מסתובב לו חופשי ברחבי תל אביב כאילו כלום!!
מי בא איתי למרדף?|מאוהב|
*הבהרה חשובה - אני לא עוקבת אחרי גיא פינס! ראיתי את זה בקבוצת המילטון בפייסבוק ומשם הצילוםמסך*

dilia snake

Well-known member
מי בא איתי למרדף?|מאוהב|
*הבהרה חשובה - אני לא עוקבת אחרי גיא פינס! ראיתי את זה בקבוצת המילטון בפייסבוק ומשם הצילוםמסך*
ויתרו לו על יד ושם?(מצטערת, זה הדבר הראשון שקפץ לי לראש)

Aranel Nenharma

Well-known member
רק שתבינו את רמת הבושות.
אפילו מאיתנו, משתתפי פורום תפוז, עדי מרגישה צורך לתרץ את המידע שהגיע מהעמוד של גיא פינס.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מי בא איתי למרדף?|מאוהב|
אוקי מה שהזוי לי זה שאחרי שאני קורא את זה אני קולט שבתמונה הזאת נמצאים גם אביב גרינברג והחבר שלו ניב ניסים.
אביב גרינברג הוא הישראלי היחיד שאני עוקב אחריו באינסטגרם (בגלל סיבות, ולא משהו שטחי)
זה כמובן מיד גרם לי לבדוק באינסטגרם אם הוא פרסם משהו ביממה האחרונה וכנראה לא מפתיע שהוא לא. רק עכשיו אני נזכר שניב ניסים הוא שחקן.
ידיעה מגניבה כמובן, אבל זה לא שאני באמת אצא עכשיו למרדף.
בטווח הארוך יותר מסקרן אותי סדרת ריגול של איתן פוקס שבה ג'ונתן גרוף משחק בתפקיד ראשי. אני רוצה כבר עכשיו להכניס לקלנדר שלי.
כמובן בהנחה שהמיני מלחמה שלנו לא תבריח את גרוף חזרה לאמריקה.
*וגם בהנחה שהסרט הרביעי של המטריקס לא יגרום לי לשנוא כל מי שקשור לזה.
רק שתבינו את רמת הבושות.
אפילו מאיתנו, משתתפי פורום תפוז, עדי מרגישה צורך לתרץ את המידע שהגיע מהעמוד של גיא פינס.
כן, אנחנו מדברים באופן גלוי על שרשור חתיכים. אבל גיא פינס זה כבר צעד מוגזם מידי :p

didalf

Well-known member
אביב גרינברג הוא הישראלי היחיד שאני עוקב אחריו באינסטגרם (בגלל סיבות, ולא משהו שטחי)
זה כמובן מיד גרם לי לבדוק באינסטגרם אם הוא פרסם משהו ביממה האחרונה וכנראה לא מפתיע שהוא לא. רק עכשיו אני נזכר שניב ניסים הוא שחקן.
הם מפורסמים? מי אלה?

למעלה