שרשור אוף חדש ודנדש 🐔 🍳

מילי08

Well-known member
היי, תפוז.
כול הבעיות שאמרתם שתיקנתם- חזרו. אי אפשר לערוך הודעות, יש בעיות בשליחה וכ'ו.
בינתיים אצלי עובד סביר. אמנם יש זמן תגובה מהרגע שבו אני מסמנת משפט לציטוט ועד שהוא מופיע בהודעה שלי אבל נראה שהשמירה האוטומטית משתפרת (שומר את רוב ההודעה ולא רק את המשפט הראשון שכתבתי).
לא ניסיתי עריכה

השמירה לא השתפרה :-/

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
תודה רבה למשוב של כולם ולסיוע, מעריכים מאוד. בהחלט אכפת לנו ואנחנו באמת משתדלים שחווית המשתמש תהיה טובה, גם אם לא רואים את העבודה הרבה שנעשית על המערכות מאחורי הקלעים.
בינתיים אצלי עובד סביר. אמנם יש זמן תגובה מהרגע שבו אני מסמנת משפט לציטוט ועד שהוא מופיע בהודעה שלי אבל נראה שהשמירה האוטומטית משתפרת (שומר את רוב ההודעה ולא רק את המשפט הראשון שכתבתי).
לא ניסיתי עריכה

השמירה לא השתפרה :-/
השאלון החודשי היה ממש מלחמה עם תפוז.
לא נתן לשלוח הודעה שכללה אייקונים, הדגשות, אלכסון, הטמעת קישור, קישורים מיוטיוב, תמונות וגיפים מאינטרנט.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
סרטון חדש של מארוול |מארוול| שחוגג את הסרטים הקודמים שלהם ומציין את הסרטים הבאים
כולל תאריכי הקרנה של סרטים עתידיים,
השמות המלאים של סרטי ההמשך של הפנתר השחור וקפטן מארוול,
ומבט ראשון על הסרט The Eternals
(אפשר לראות עד 1:48 בלי שום מבט על סרט עתידי, אבל גם מה שיש הוא יחסית מאוד זניח, אולי רק יכול לספלייר את האלמנה השחורה, אז אם רוצים להמנע מזה אפשר לדלג מ1:48 ל2:09)

Aranel Nenharma

Well-known member
סרטון חדש של מארוול |מארוול| שחוגג את הסרטים הקודמים שלהם ומציין את הסרטים הבאים
(אפשר לראות עד 1:48 בלי שום מבט על סרט עתידי, אבל גם מה שיש הוא יחסית מאוד זניח, אולי רק יכול לספלייר את האלמנה השחורה, אז אם רוצים להמנע מזה אפשר לדלג מ1:48 ל2:09)
צווחתי כמו ילדה קטנה כשראיתי את זה.
והייתי בשוק כמה סרטים הולכים לצאת ב2021. זה ממש עכשיו ואנחנו כבר במאי... ישששש

didalf

Well-known member
כן ראיתי כבר וגם הגבתי ליעל ששמה את זה בסיכום חודש שאתה לא תדע לעולם כי לא תגיע לשם אז מעתיקה את תגובתי:
כן ראיתי את זה|מאוהב| החלק הראשון של סרטים קודמים ממש מרגש|מאוהב| ואז אמאלה כמה סרטים עתידיים. האטרנלס נראה מעניין. ונטשההההה!!
אבל באקי לא מתוכנן לאף אחד מהדברים העתידיים האלה מתי נראה אותו שוב???;-(
וגם הסכמנו שהקטע שרואים את הקהל מגיב לאנדגיים מרגש נורא|מאוהב| ושראיתי כמה סרטונים כאלה שצצו באינסטגרם לכבוד שנתיים לאנדגיים וזה כל פעם מרגש מחדש.

מילי08

Well-known member
כן ראיתי כבר וגם הגבתי ליעל ששמה את זה בסיכום חודש שאתה לא תדע לעולם כי לא תגיע לשם אז מעתיקה את תגובתי:
כן ראיתי את זה|מאוהב| החלק הראשון של סרטים קודמים ממש מרגש|מאוהב| ואז אמאלה כמה סרטים עתידיים. האטרנלס נראה מעניין. ונטשההההה!!
אבל באקי לא מתוכנן לאף אחד מהדברים העתידיים האלה מתי נראה אותו שוב???;-(
וגם הסכמנו שהקטע שרואים את הקהל מגיב לאנדגיים מרגש נורא|מאוהב| ושראיתי כמה סרטונים כאלה שצצו באינסטגרם לכבוד שנתיים לאנדגיים וזה כל פעם מרגש מחדש.
בתור מעריצה טרייה אין לי עדיין את רפלקס הצרחות שמגיע לאחר המתנה ארוכה, אבל כן, התרגשתי גם :-] וגם היה מרגש לראות את תגובת הקהל.
תיכננתי לראות הכל כולל ספוילרים אבל מישהו נכנס למשרד שלי בדיוק כשצפיתי בסרטון (וראה אותי כמובן כי המחשב שלי פונה לדלת :-/) אז הפסקתי כמה שניות אחרי שהראו את הסרט על נטשה וככה נחסכו ממני ספוילרים...

Aranel Nenharma

Well-known member
אנחנו חוגגים לאבא שלי יום הולדת 60 הסופש.
יש לכם אולי המלצות למסעדה טובה באזור המרכז?

didalf

Well-known member
אמורה מיו. שם חגגנו לאבא שלי 60 לפני חודשיים.
אבל לאדעת יש כל כךךךךךךךךך הרבה מסעדות רק בת"א שכשנותנים לי לבחור אני הולכת לאיבוד, נלחצת, ובוחרת מקום מוכר שאני יודעת שאהבתי|פנים|
אה אבל אם את רוצה מהיום לסופ"ש הזה אז בהצלחה חמודה:-D

Aranel Nenharma

Well-known member
אבל לאדעת יש כל כךךךךךךךךך הרבה מסעדות רק בת"א שכשנותנים לי לבחור אני הולכת לאיבוד, נלחצת, ובוחרת מקום מוכר שאני יודעת שאהבתי|פנים|
אף פעם לא הבנתי למה מסעדות כל כך מלאות בסופש
דווקא חשבתי שבשישי יותר אוכלים בבית משפחה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מזל טוב לאבות שלכן
אתן גורמות לאבא שלי להרגיש זקן. הוא הולך לחגוג 75 בנובמבר.
האמת שזה מזכיר לי שלאבא שלי ממש לא חגגנו את יום הולדת 60
אבל פיצינו על זה בהרבה השקעה ביום הולדת 70.

שני האבות שלכם צריכים להיות שמחים שפתחו בכלל את המסעדות בזמן ליום הולדת שלהם.

מסעדה טובה באזור המרכז - חבל שזה אזור כזה שיש בו מעט מאוד מסעדות...
האמת שהכי טוב זה לנסות לקלוע לטעם שלו. למשל עם אבא שלי אז מסעדת סטייקים תתאים.

meanwhile
המשפחה שלי כנראה* נוסעת לעכו ביום שבת. אבל אני מניח שהם כבר בחרו מסעדה.
*הכנראה זאת הדרך שלי להיות בהכחשה לגבי זה

LeAnnDyIan

Well-known member
חברים, אני מודיעה מראש ששבוע הבא הולך להיות הפרק האחרון לעונה של התוכנית היומית של דרו, מה שאומר שאני הולכת להיות דכאונית ובלתי נסבלת עד שהיא תשוב לחיי.
אז, brace yourself
אני מתנצלת מראש על כל דבר מרושע שארשום עד ספטמבר. אם אתם יודעים מה טוב לעצמכם אתם תחסמו אותי עד אז. תנו לי לדבר עם עצמי, לבנות אישיות או משהו.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
חברים, אני מודיעה מראש ששבוע הבא הולך להיות הפרק האחרון לעונה של התוכנית היומית של דרו, מה שאומר שאני הולכת להיות דכאונית ובלתי נסבלת עד שהיא תשוב לחיי.
עצוב לשמוע שאת הולכת להיות דכאונית
...
see what I did there
:p

LeAnnDyIan

Well-known member
דילן, תזמיני לי מקום לציזקייק פקטורי?
נראה לי בול מקום לחגוג יום הולדת.
למרות שאני ממש רוצה לחגוג בצ'אק-אי-צ'יז
יואו הלכנו לשם איזה שני ימי שישי ברציפות (ואמרנו להם שיש למישהו מהקבוצה שלנו יומולדת סתם כדי לקבל קינוח חינם:-P:) וכל פעם ההמתנה לשבת שם זה איזה שעה וחצי:-( והם לא לוקחים הזמנות מראש. את צריכה להגיע לשם כדי להזמין מקום:-( היית חושבת שהם ישנו את השיטה שלהם. אבל כל הזמן יש פרייארים שמוכנים לחכות בחוץ במשך שעתיים עד שיושיבו אותם אז למה שירצו לשנות את זה:-/
אבל בשביל אבא שלך אני אלך לעמוד בתור:-P:

מה צ'אקיצ'יז?:-D מה תעשי שם? תאכלי פיצה קפואה בלי תוספות:-D
בשביל משחקיה אפשר ללכת למקדונלדס:-D

didalf

Well-known member
אז, brace yourself
אני מתנצלת מראש על כל דבר מרושע שארשום עד ספטמבר. אם אתם יודעים מה טוב לעצמכם אתם תחסמו אותי עד אז. תנו לי לדבר עם עצמי, לבנות אישיות או משהו.
אנחנו מורידים את דגל הפורום לחצי תורן ולא נחזיר עד שדרו תחזור.

אף פעם לא הבנתי למה מסעדות כל כך מלאות בסופש
דווקא חשבתי שבשישי יותר אוכלים בבית משפחה.
היית חושבת אבל לא.

שני האבות שלכם צריכים להיות שמחים שפתחו בכלל את המסעדות בזמן ליום הולדת שלהם.
לאבא שלי זה היה האמת בול בשבוע שבו פתחו את המסעדות סופסוף. היה קשה למצוא מקום לאמצע שבוע.

LeAnnDyIan

Well-known member
אנחנו מורידים את דגל הפורום לחצי תורן ולא נחזיר עד שדרו תחזור.
סוף סוף מישהו שמבין ומכיר ביגון שתקף אותי. קאלימון את חברת אמת. את הכי וואנקרו|לב|

למעלה