שרשורי
לסופ"ש הקרוב

liranelal

New member
"אהוד מנור בברודווי" הוקרה במוצ"ש

במלאת שנה לפטירתו של אהוד מנור מועלה בימים אלה מופע חדש וייחודי המעלה את שירי מחזות הזמר שתרגם וכתב אהוד מנור, מופע שאהוד מנור "חלם" לקיים בהשתתפותו והנחייתו טרם מותו ואף גיבש את הרפרטואר ביחד עם לירן אל-על. המופע מועלה בשנית, במוצ"ש הקרוב ב- 21:00, והפעם בהיכל התרבות ראשל"צ, לאחר הצלחת הבכורה ב"צוותא" להזמנות: היכל התרבות- 03-9484848, 03-9488666, "הכרטיס" - 03-9666141, 03-9696701 משתתפים : ששי קשת , קרן הדר , להקת תנת'טון, תזמורת המופע . מנחה :אלי מתתיהו , ייעוץ אומנותי: בועז פייפר הפקה עיבודים וניהול מוסיקלי: לירן אל- על, הגברה ותאורה: "סינקופה" בע"מ אהוד מנור תרגם את מרבית מחזות הזמר של ברודווי שהופקו בארץ, וכן כתב גם מחזות זמר מקוריים בעברית. "עלובי החיים", "שיער", "פאנטום האופרה", "יוסף וכתונת הפסים המשגעת", "קברט", "חתולים", "סיפור הפרברים", "שיקגו", "לילי גם", "בני בום", המהווים רק חלק זעיר מפועלו בתחום זה. הזמר והמעבד לירן אל-על , רקם את הרעיון ביחד עם אהוד כשבועיים לפני פטירתו , כאשר נפגשו בבנימינה וגילו את המשיכה המשותפת שלהם לשירי מחזות הזמר הגדולים של ברודווי. " בעצם הפקת המופע , אני רואה את קיום צוואתו ומורשתו של אהוד אשר אמר לי כי היה רוצה שהקהל בארץ יכיר יותר את שירי מחזות הזמר המהווים עבורו הרמוניה מושלמת בין המילים והלחן." מדברי אהוד מנור : " התרגשות אמיתית למשמע חרוזים ומשקל, חשתי רק עם חיבורם למוסיקה קבועה." " ריתקו אותי במיוחד , המיזוג והתואם המושלם של מצלולי המילים , צלילי המנגינות, החריזה הנקייה והשפה הכמו דיבורית , בד"כ בגוף ראשון יחיד בכתביהם של יוצרי מחזות זמר אמריקאים ,כמו ג'ורג' ואיירה גרשווין , ארווין ברלין וקול פורטר ." למופע נבחרו אומנים שעבדו עם מנור, שהתפרסמו בביצוע שירי מחזות הזמר. המופע בראשון לציון מתקיים במעמד בני משפחת מנור. מופע הבכורה התקיים בתאריך – 17 יוני 2006 , תיאטרון "צוותא" בת"א, בנוכחות בני משפחת מנור. "חבל שאהוד לא יכול להיות כאן לשמוע את כל זה" – מדבריה של עופרה פוקס, שהקריאה שיר שכתב מנור לפני מותו "קירבת אלוהים" על המת המנחם את אוהביו. השיר יבוצע לראשונה במופע בראשל"צ ללחן של לירן אל-על.

חייבת לשתף אתכם במשהו...

יש לי את הטרוטון של "פסק זמן" בטלפון שלי... בקיצור אתמול הייתי חייבת לישון עם טלפון פתוח כי אמא שלי הגיעה לתא וקבענו להפגש ושהיא תתקשר אליי הכי מאוחר שאפשר.... (אני פשוט עובדת לילות) אני בחיים לא עונה לטלפון מתוך שינה או כשאני חצי ישנה.. אין מצב.. מה שקרה אתמול היה מדהים.. היו לי 70
שיחות שלא נענו, בזמן שישנתי.. עכשיו, אתם מבינים מה זה 70 פעם להתעורר עם "אולי זה רק משבר קטן וזה חולף?"... פשוט בא לשבור למישהו את הראש..חחח... וכל פעם ממש התעוררתי כדי להתסכל מי מתקשר ולחזור לנסות לישון.. אבל 70 שיחות? כאילו.. לא הגזמנו... בקיצור, קרן הרגת אותי אתמול...

לי אין טרוטון

אבל יש לי רינגון של פסק זמן ויש לי פאנטון של פסק זמן אומנם הפסק זמן מתחלף אבל יש גם את פסק זמן בינהם
ושמתי גם לאימא שלי את הרינגון ופאנטון של פסק זמן

LEEkm

New member
חחחחחח

הייתי מתה להתעורר 70 פעם ב'אולי זה רק משבר קטן וזה חולף...'

razpg

New member
חחח../images/Emo6.gif

אז גם קרן רוצחת?
(קרן...
) אני חשבתי שרק "איה" ("ואיך אני אדקור את כל מי שיתקרב")... עכשיו שמירי תהרוג מישהו ואז בית ספר רימון הוא לא רק בית ספר למוסיקה!

70 שיחות../images/Emo35.gif../images/Emo12.gif

אמא'לה
אם כבר התעוררת להסתכל מי זה אז היית עונה והיית חוסכת את כל השיחות שלא נענו
אני גם רוצה את פסק זמן בפלאפון
(הולכת לבדוק אם יש באורנג'
)

Ss H A D A S sS

New member
../images/Emo32.gifטל ליהיא../images/Emo105.gif

השלושה חודשים שהצבת לקרן לזהב ניגמרו לא?

למעלה