שרשורהחלטות והבטחות לשנה החדשה

shira245

New member
שרשורהחלטות והבטחות לשנה החדשה../images/Emo74.gif

שנה חדשה בפתח,ויש לי תחושה שאני לא היחידה פה שמבטיחה לעצמה הבטחות ומחליטה החלטות לשנה החדשה<ולרוב גם לא מקיימת את רובם>.. אז זו השנה הראשונה שבה אנחנו לא צריכים להבטיח לעצמנו שהשנה כן נשקיע בלימודים,כן נשמור על מחברת מסודרות ונקיות..והשנה אנחנו לא מבריזים ובאים כל יום לבית ספר בזמן..
אבל מה הייתם רוצים שיקרה השנה?? איזה הבטחות תבטיחו לעצמכם השנה? למצוא אהבה?אולי עבודה?...לעשות דיאטה ולהוריד את הקילוגרמים העודפים? לקרוא הרבה?ללמוד לנגן על גיטרה?... יאללה תשפכו

light angel

New member
שירה!! ../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

איזה שרשור נחמד
מממממממ, טוב. למען האמת, עוד לא הבטחתי לעצמי שום דבר, אבל אני אבטיח עכשיו:
לא לוותר לעצמי עם העניין של הצבא, ולהגיע למשהו טוב באמת.
לעבוד בחודש הזה!
להשיג את הידיד
ואני רצינית, עד כמה שזה מרתיע אותי להבטיח משהו כזה, כי אני בדרך כלל עומדת בהבטחות. אבל אתם עדים, תכריחו אותי לבצע את זה אם אבהל פתאום
לפגוש... מממממ.. שלושה אנשים שרציתי לפגוש ועוד לא פגשתי, ועוד כמה שלא יוצא כי הם גרים רחוק [שמות- לא לכאן].
להמשיך להיות מאושרת
שנה מופלאה לכולם!

Liza1987

New member
הבטחתי לשנה הקרבה ובאה..

לפני הגיוס, להוציא רשיון... למען האמת הבטחתי לעצמי שלפני הגיוס אתנדב.. וגם התנדבתי... אז כל שנותר לי הוא להוציא רשיון נהיגה...

Liza1987

New member
תודה רבה.. :)

התנדבתי בעמותת 'לתת'.. אספנו מזון לנזקקים.. :)

the first duke

New member
נראה יל שפעם היה להם מבצע עם התיכון

עם התיכון שלמדתי בו חחח...הם ארגון מעולה, כל הכבוד:) אני נודבתי ע"י הצבא לאחרונה ליום סיוע בבית חולים שיקומי לאנשים במצבים קשים בת"א , היה קשה אבל ממש הרגשתי שאנחנו עוזרים והיה לי סיפוק גדול מזה!

Liza1987

New member
צודק/ת... מרגישים..

כל - כך טוב ברגע שמתנדבים... אישית, כשארזנו את הארגזים שהכילו בתוכם מזון.. הידיעה שזה יגיע לאנשים הנזקקים לזה.. חיממה לי את הלב.. וואו, להתנדב בבית-חולים שיקומי.. וודאי קשה.. אך כל הכבוד שהתנדבת ותרמת את חלקך...:)

ShukyD

New member
בוקר טוב

אני החלטתי שהשנה תהיה שנה. <ככה אני לא אתאכזב>

Dawson girl

New member
וואי

אני לא רוצה להבטיח הרבה דברים כי ממילא הם לא הולכים להתקיים
אבל מה שכן.. להתגייס
ולנסות להפיק את המיטב מהתפקיד שישימו אותי בו
לנסות בכל זאת ליהנות מהאנשים, מהיחידה, ומהתפקיד עצמו עד כמה שאפשר.. וגם מהמסגרת הצבאית כמובן. להכיר אנשים חדשים
והרבה לנסות להשתנות
לנסות לעשות ספורט ולהכנס לכושר לפני הגיוס (וכן אני יודעת שאני לא אצטרך את זה XD) לנסוע למקומות אחרים בארץ עד הגיוס (ירושלים, עמק יזרעאל
, תל אביב וזה). להפגש עם אנשים
לקרוא כמה שיותר ספרים זהו.. כעיקרון השנה הזו היא חוסר ודאות אחד גדול אז באמת שאין לי מושג מה להבטיח :|

החלטות לשנה החדשה ../images/Emo27.gif

מממ... קצת קשה אבל ננסה בכל זאת:
לא לפגוע באף אחד.
להתמיד בדיאטה לשם שינוי
.
להספיק את כל הדברים שאני רוצה לעשות עד הגיוס.
לא להתעצבן על דברים חסרי חשיבות
.
לנתק קשר עם כמה אנשים שעושים לי רע
. נראה לי שזהו

purple rain2

New member
זה היה בצחוק....../images/Emo35.gif

ולו רק מחמת הספק- פרתי זה קיצור של אפרתי...

JMSixfeetsmall

New member
החלטות והבטחות לשנה החדשה ../images/Emo13.gif

קודם כל שירה, אוהבתותך
דבר שני, ההחלטות שלי: להוריד עוד 5-10 קילו יהיה נחמד להתגייס ולהנות מהשירות (זו משאלה חחח) לעבוד ולחסוך כסף לנסוע לחו"ל - כנראה לא יקרה אבל נראה כבר
שנה טובה לכולםםםםםם

בלינצס17

New member
החלטות יש, הבטחות ננסה לקיים :)

* להתמיד בדברים החיצוניים שרציתי לשנות * להעלות עוד 2 קילו עד הצבא (כן ,לעלות!) * להספיק לעשות טיול עם אבא יומיים לפני הצבא * לעבוד ולהרוויח כסף * לעשות פסיכומטרי * להתגייס ולהכיר אנשים ובכלל * ממ לנצל את הזמן ???

למעלה