שרצקי: בשנתיים השקעתי יותר מיאמר בנתניה

הבעלים של קרית שמונה לרדיו ת"א: "בעתיד אפשר לקחת אליפות"

איזי שרצקי, הבעלים של עירוני קרית שמונה, התארח הערב (שלישי) ב`תכנית הספורט` ברדיו ת"א. "השקעתי הרבה יותר מחמישה מיליון דולר בקרית שמונה", חשף שרצקי. "בשנתיים אני השקעתי יותר מחמישה מיליון דולר, שזה מה שדניאל יאמר אמר שבוע שעבר שהוא השקיע בשנתיים במכבי נתניה".
"התקציב שלנו העונה הוא הרביעי בליגה", הוסיף שרצקי. "אני מאמין שגם בעונה הבאה נהיה במקום הרביעי. אני חושב שקריית שמונה יכולה בעתיד להגיע יותר גבוה מאיפה שהיא נמצאת עכשיו. קרית שמונה יכולה להביא אליפות. אם מכבי הצליחו לקחת את גביע אירופה ב-77` עם שישית תקציב מריאל וקבוצות דומות, גם אנחנו יכולים. בכל העולם זה קורה. אנחנו צריכים להשקיע יותר, להיות יותר צנועים ולעבוד יותר קשה".
על המאמן הבא שלו, מישל דיין, אמר שרצקי: "גם לפני רן בן שמעון אמרו לי להביא מאמן רציני, הוא לא הצליח בהפועל חיפה עם יואב כץ ולפני זה עבד רק בנוער של מכבי. מישל דיין מאמן מצויין, הוא לא הצליח בגלל המקומות שבהם הוא עבד, יש הבדל כשאתה מאמן קבוצה של איזי שרצקי – כי אני זה שנכשל תמיד. לרן יש את כל התכונות להיות מאמן גדול, וגם למישל יש אותן".
"אני עושה את כל המאמצים שכל הישראלים ימשיכו", הדגיש שרצקי. "גיא צרפתי קיבל חוזה מאוד יפה ל-3 שנים, אני לא מאמין שהוא יסרב לו. אם הוא יקבל חוזה יותר טוב אני אלחץ לו את היד ואשחרר אותו. עם שביט אלימלך עוד לא ישבתי, יש לנו אמנם שוער צעיר מצוין, אבל שביט שוער מצוין שמוסיף הרבה מסביב, הוא נתן ביטחון גדול לבלמים ולמגנים. יכול להיות שהוא אשם באיזה גול פה או שם אבל הוא עדיין עשה דברים גדולים השנה".

לכתבות נוספות >

למעלה