שרי ואפרת - קרני אור חמימות שלי

tipi

New member
שרי ואפרת - קרני אור חמימות שלי

הקור החודר שעוטף אותי כאן פשוט לא יאמן ולהכנס לפורום מחמם באחת את כל הגוף. ההבנה, האהבה והיופי הזה שאתן שופעות בו האחת לרעותה ולאחרים לא יכולים שלא לחמם את הלב. אני קורא שאתן עוברות חויות לאו דווקא נעימות ועל כך אני מצר. הלוואי ויכולתי להיות איתכן, במילה, בחיבוק, בליטוף גם אם הם וירטואליים. זמני קצר ולכן לא ארחיב. הרבה בריאות, המשכנה להעשיר את עולמנו בסיפורים, בשירים ובחום הנדיר הזה שיש בכן. בשבילי אתן הקשר היחיד לעולם השפוי. אוהב את שתיכן יקרות. ד"ש לשדון

שרי 43

New member
יווווו טיפי........תודה

אני שמחה שלפחות משהו שומר עליך חם ושפוי היכן שאתה נמצא.
|שמש ושולחת עוד כמה שידאגו להקיף אותך בחום.
אני שמחה שאתה דואג להציץ ולעדכן שאתה איתנו. אשמח אם תוכל לספר קצת יותר מה קורה איתך.......

אפרת.א

New member
טיפי....../images/Emo48.gif מרימה כוסית לכבודך...

ואני , איני שותה. נושמת באמצעות עיניי, הוויתי הולמת, בליבי תוהה. תרה אחרי אוצרות אבודים, אוצרות קבורים, עשרות בשנים. זכרון העבר - משכר, מעודן, בזכות, ברכות, ליבי אליך רן. ציפור מסלסלת שירה, עצים מחייכים בידיעה, מלאכים חולמים מעל.. ואני? -- - -איתך, שולחת אליך קרן חמימה מחממת באחת את כל גופך. חושבת עליך ולא מעט, מתגעגעת.
שלך - איריס

הקשתית*

New member
וואו ...../images/Emo2.gif

השארת אותי ללא מילים , לנוכח ההשראה הגדולה מהדמות המיוחדת והחדשה הזו.... אז אולי גם אני אזכה להכרה,שכן הנני אחת מהחבורה , נכון יקירה ? אהבתי...כל מילה וצר לי על ליבך הדואב והמתגעגע... שולחת נשיקות לנחמה( מצאו זמן להתקע לי הסמיילים האלו) נשיקותתתתתתתתת

אפרת.א

New member
תודה יקרה שלי...טיפי הוא אכן

דמות מיוחדת וחשובה...אך לא ממש חדשה לפחות לי. ודאי שהינך אחת מן החבורה! איך אפשר בלעדייך איך?!? חחחחחחחחחח איך שרי תגיע לעזה במקום אלי ?
איך האוטו החדש מתוקה? - מקווה שאת "חורשת" את הארץ לאורכה ולרחבה! כשתעברי איכשהו באזור - תכנסי, אל תהססי! אקבל אותך בזרועות פתוחות
ובאהבה רבה... תודה על הפירגון על מה שכתבתי לטיפי - מקוה שמה שבא מהלב יכנס אל הלב... אוהבת אותך - מואהההההההההההה , יאללה - עצלנונה קחי ת´בנות ובואי!

קוב

New member
מה, שרי במילואים???

אחרת מה יש לה לחפס בעזה? מילא אני אבל היא?

שרי 43

New member
עד לפני עשר שנים חחחחחחחחחח

ועדיין יש לי שם קשרים חחחחחחחחחחח רק תודיע מתי אתה יורד...אני אסדר לך קלב לשער הישוב, עם ארוחות חמות וכאלה חחחחחחחחחחחחחחח (שאני לא אדאג לחברים?)

שדון.

New member
טיפי ידידי הרהוט ../images/Emo39.gif../images/Emo72.gif

טיפי ידידי הרהוט שמעתי שהינך בארצות הקור יאללה בוא כבר לישראל "הבוערת" כי אין כמו כאן. נ.ב: יש לך שפה עשירה ובזה קנית את עולמך אצלי מקווה שהכל טוב אצלך--טיפי הייה שלום ידידי וכשתחזור נרים בירה או שנאפס לחייך

tipi

New member
קרני שמש שלי...

אני כהרגלי קצר בזמן לכן לא ארבה במילים שרי ואפרת מתוקותי לצערי לא אוכל להרחיב בדברי מעבר למה שנכתב. כל כך הרבה קרניים שלחת לעברי שרי, שבאותה השניה התחלתי להתפשט
נוסיף לכך את עינייה הרואות לנפש של אפרת (אל תבכי מתוקה שלי זה הופך אותי מיד לעצוב, אני מגביה איתך כוס יין), כמיהתה של קשתית להכירני (יש כאן נטיה להתרבות??? כמה אתן בחבורה?) ומילותיו החמות של שדון(גבר שבגברים) והרי לכם איש שלג נמס
. שדון ידידי שפתו של אדם מלמדת ב"מעט" על מהותו. ההתחברות שלי לשתי עלמות החן הנ"ל נוצרה אך ורק מתוך קריאת כיתביהן שהיוו ראי לנפשן הרגישה והמיוחדת. סומך עליך גבר כי תשמור על צעדיהן לבל תיפולנה לידי עושי נבלה. מצב רוחי השתפר פלאים, שולח לכם
ות ו-
ים

היי טיפי חכההההההההההההה

תוך כדי שיחת טלפון עם קוב וצחוקים על הודעה מסוימת, אתה פורץ למסך עם הודעתך.....אוףףףףף יש סיכוי שאי פעם נחליף מילה??????? שולחת בחזרה נישוקים וחיבוקים ומלא קרניים של שמש שישמרו אותך חם

שדון.

New member
tipi ידידי ../images/Emo57.gif

שמור על עצמך באשר הינך ונכון--לשונו של אדם מרמזת על מהותו ללא ספק. אשמור על העלמות מכל משמר--מבטיח בחיי אגב, גם על קשתית????

למעלה