שרית חדד ה"מרימה" אמש בפלקה

שרית חדד ה"מרימה" אמש בפלקה../images/Emo8.gif

שלום לכולם, טוב זה כבר ידוע לכולכם, מן הסתם אתם מעריצים את שרית בטירוף... הבחורה הזאת פשוט פצצת במה, אהובת קהל ופרפורמרית בחסד עליון! אמש בשעה 01:30 עלתה שרית לבמה בפלקה, הרחבה קטנה ז"א שהקהל "יושב" ממש על שרית. בהתחלה פתחה בשיר שקט ואז יאללה בלאגן החפלה התחילה ונמשכה - שעתיים עד 03:30 לפנות בוקר. שרית לבשה מכנס שחור, מגף שחור וחולצה שחורה שרובה שקופה והיתה מאוד סקסית... האווירה במקום ממש כמו חתונה שמחה, מאוד שונה מההופעות הרשמיות ולטעמי הרבה יותר כיף. השירים שעשו הכי הרבה בלגן היו: חגיגה, בחום של תא, אכלו לי שתו לי, תלך כפרה עלי, קצת משוגעת וכמובן הלוהט ביותר - טק טק! השירים שריגשו במיוחד היו: בין כל הבלגן המדהים, כשהלב בוכה וניצוץ חיים שממש "קרענו" בגדים כששרית שרה... שיר הסיום - אינתה עומרי של אום כולתום ולשרית של קול ומהוואלים......... הכי קורע שלא היתה לה סבלנות וצחקה על אום כולתום שהיא שרה את זה 4 שעות.... שרית סימנה ללהקה עם היד משהו כמו "יותר מהר" וסיימה את הביצוע ב 3 דקות. האמת שלא שיערתי לעצמי שלשרית יש מעריצות מבוגרות אבל היו שם נשים בגילאי 45 + - שממש מטורפות עליה!!! והתחרפנו שם לגמרי אח"כ באה ההתנפלות על המשרד... בנוסף, מחוץ למועדון חיכו מעריצים שלא הצליחו להיכנס לפלקה בניהם חבורת מעריצות שיכורות בפיאט פונטו לבנה שעשו בלגןוחסמו את הכביש...
מה שאומר בוודאות שרית חדד בפלקה = "בין כל הבלגן"...חחח
בקיצור מומלץ מאוד להיות בהופעה של שרית בפלקה, רק קחו בחשבון הלם ראשוני מהמקום ... זה מועדון מזרחי כבד!!! אבל בשביל הכיף והשמח ששרית המדהימה עושה זה שווה. שבת שלום
נגה
נ.ב.
האזינו מחר ב 20:00 למצעד העברי של רדיו ירושלים וגלו באיזה מקומות ממוקמים להיטיה של שרית, הנכם מוזמנים להצטרף ולהגיב בפורום הרדיו.

ואוו תודה על המידע../images/Emo70.gif

ברור ששרית עושה שמח עם לא היא אז מי יעשה באמת חחחחחחח
ואוו אני מזה שמח שנהנת ושכולם במועדון בדוק נהנו
ב"ה עוד 6 שנים נוכל להיכנס לפלאקה גם חחחח
ואיזה מגניב מעריצים בכל הגילאים זה כבוד ויש כבודדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד
בהצלחה רבה לשרית

Music4Life

New member
הא, נגה הנה את....../images/Emo140.gif

מה שלומך מותק? וואו, איזה סיכוום. תודה רבה ...באמת תהיתי לי אתמול בלילה איך הולך לגברת שרה בפלאקה...שמחה לשמוע שהיא הרימה אתכם ושנהנתם כולם...
יאללה, עוד שנה וחצי ואני גם אבוא אני חושבת...מקווה שלא אחטוף איזה התקף
שם כי שמעתי דברים לא טובים על המקום...
...ובאמת כמו השיר "בין כל הבלגן" ככה גם המקום - מילולית. אמא...כל אחד צריך לבוא לשם עם שומר ראש פרטי נראה לי חחחחחחחחחח בכל מקרה, נשאיר את זה לגדולים בנתיים...
העיקר ששרית נהנתה וחזרה הביתה בטוחה
תוהד שוב מותק

gilad music

New member
ההיתי בפלקה בפורים שנה שעברה

והיה נורא כייף אז ההיתי בן 20 אבל לא ניכנס לשאלה איך ניכנסתי כי אני לא יענה

חחחח סבבה לך../images/Emo13.gif

כל אחד יכול לימצוא לו פרוטקציות כדי להיכנס למקומות שונים
ויש עוד המון דרכים חחח

מה הבעיה אתה חושב???!

לקחת תעודת זהות של חבר ולשנות תתמונה לנלנייןן אוו למשהוו? מש לא בעיה...

gilad music

New member
לידיעתך אין לי קשרים עם עולם הפשע

אז אני מבקש לא להמציא זיוף תעודות זהות ניכנסתי בדרך חוקית וישרה בלי פרוטקציות מי הכניס אותי זו שאלה שלא אענה עלייה בזה הנושא ניסגר

היא שרה ניצוץ החיים???

יאוו בשנתיים האחרונות היא לא שרה את זה בכלל...וכל הופעה אני מתפלל שהיא תשיר את זה....

דרוש1

New member
שמחה לשמוע שנהנת../images/Emo13.gif

באמת השיר ניצוץ החיים הוא שיר מדהיםם אני חורשת עליו הוא כזה יפהה ושרית לא שרה אותו הרבה בהופעות כי הוא ישן=[

זה לא קשור לישן..

מותק מה לא הית בהופעות של שרית בטח ! שרית שרה בהופעות שירים גם חדשים וגם ישנים לא רק חדשים

דרוש1

New member
שי

היא שרה ישנים...נגידד מלעשות מה שבא לי אבל מהישנים ישנים היא לא שרה הרבה.. לפחות ממה שאני יודעת=]

../images/Emo6.gifהיה ממש יפה

אני הייתי שם ומאוד נהנהתי לראות את שרית חדד , וזה היה מאוד יפה צלמתי אותה תמונה אבל לא באיכות טובה חחח,, שהיה לכולם שבת שלום ,
ואין על שרית היא מקסימה !!

../images/Emo3.gifבבקשהההההה

בבקשה שי צלמתי אותה מהפאלפון שלי חחח , וגם צלמתי בוידיאו קלייפ , בקיצור היה מאוד נחמד ומאוד נהנתיייי

למעלה