שריפה בנגריה ל"ירקון"

• פותח הנושא Amitg
  • פורסם בתאריך

Amitg

New member
שריפה בנגריה ל"ירקון"

ירקון חוגגים היום! יש כבר תגבורות... (אם אני לא טועה הרצל יצאו למקום) ענן עשן ענק שאני רואה אותו מהבית שלי!

הייתי בארוע בירקון ו..

הרצל 4 רכב האשד של הרצליה היה במקום הארוע. נשרפו שם משטחים מעץ בשטח מגודר, זה היה כמו מדורה אחת גדולה. בצוות היו 2 כבאים שאחד מהם הוא אחי וצופים אני וניר פיינצק. איפה אתה הצופים של פתח תקוה כל העיר שלכם נשרפת ואתם יושנים.

הייתי בארוע בירקון ו..

הרצל 4 רכב האשד של הרצליה היה במקום הארוע. נשרפו שם משטחים מעץ בשטח מגודר, זה היה כמו מדורה אחת גדולה. בצוות היו 2 כבאים שאחד מהם הוא אחי וצופים אני וניר פיינצק. איפה אתה הצופים של פתח תקוה כל העיר שלכם נשרפת ואתם בבית.

אז ככה...

שמענו שעומד לצאת סיוע לירקון מהתחנה שלנו...רצנו לתחנה , ומה שקרה כבר בפעם השניה לברינקר שהוא רץ לתחנה והרצל 4 כבר ברח לו לי זה גם הפעם השניה לפני איזה חודש הרצל 8 רכב געש ברח לי דקה לפני שהגעתי לתחנה. בדיוק ראינו מול התחנה שלנו ענן עשן ענק!!! החלטנו שמגיעים לשריפה ולא משנה מה יקרה. הגענו למקום. כל הנגרייה נשרפה קליל , כבר לא היה מבנה היו רק משטחי עץ , היה נראה כאילו ש 500 משטחי עץ נשרפים , האש התפשטה לעמודי חשמל קרובים . היה עשן בכמות אדירה . העשן היה הרבה יותר רציני מהאש עצמה . וזהו לאחר שעה וחצי חזרנו לתחנה!

למעלה