שריון תאריך

לימיב

New member
שריון תאריך

סגרתי כבר איפור ושיער עם יעל דרוקמן ויאיר דניאל, אז כמובן שהחלטתי שאני לא רוצה את האיפור והשיער מהמקום הראשון שהלכתי אליו. לא שריינתי את התאריך במקום הראשון אלא רק שילמתי כסף על איפור ניסיון ועל "תסרוקת ופן". כן כתבו את השם שלי ביומן עם סימן שאלה לידו ואמרו שאם אני רוצה לשריין אני צריכה לשים משהו על החשבון. אמרתי שאתקשר אם אחליט שארצה לסגור איתם, וההמשך ידוע מראש- החלטתי שלא לסגור איתם וסגרתי עם טובים מהם
השאלה הנשאלת היא- האם צריך בכלל להתקשר ולהגיד שאני לא מעוניינת? האינסטינקט אומר לי שכן מכיוון שהשם שלי בכל זאת רשום שם (אבל עם סימן שאלה וגם לא שילמתי לשריון התאריך) אבל מצד שני לא ממש בא לי להסביר להם למה לא מתאים לי ואני מפחדת שיבקשו ממני עוד כסף על הניסיון (למרות ששילמתי כבר לא קצת...)

תתקשרי...

מה אכפת לך? עדיף תצאי בסדר איתם, מה הדבר היכ נורא שיקרה? הם ישאלו למה, תוכלי להיות עדינה ונחמדה ולהסביר. אני הייתי מעדיפה לסגור את הפינה הזו, ולדעת שאני כבר לא רשומה שם

Sheli Sade

New member
לדעתי - צלצלי ותסבירי בנימוס שאת רוצה לוודא

שהם לא שומרים לך תאריך. אם ישאלו למה לא אז תסבירי שזה מכיוון שסגרת כבר עם ספקים אחרים. יתחילו לחקור מעבר - תסבירי שלא התחברת למאפר/ת. זהו. אני בספק שיחקרו מעבר...

tanina1

New member
אני אנצל את ההזדמנות

שוב לאמר לך כמה יפה יצא איפור הנסיון שלך אצל יעל.
מה החלטת בסוף : הסגול או הכחול

לימיב

New member
תודה רבה!

נראה לי שאני אחליט ברגע האחרון כי אני פשוט לא מצליחה להחליט וכי קיבלתי כל כך הרבה דעות שונות...

למעלה