שרות חלפים מזעזע ביבואן "הונדה",מאיר חברה למכוניות ומשאיות בע"מ

eran-bar

New member
סיפור של חבר, בעלים של חברה המספקת שרותי מחשוב ותמיכה טכנית לעסקים וחברות.

הוא מספר ככה :" לפני כארבעה חודשים רכשנו אופנוע הונדה פורזה 350 חדש מהחברה שנת 2021
לאחר כחודש וחצי העובד שלי עשה תאונה ונשברו חלקי פלסטיק
הזמנו את כל החלקים מחברת הונדה ישראל , רצוי לציין שאין להם אפילו קטלוג חלקים !!!!!!!!!!
והיינו צריכים לאפיין ולזהות כל חלק וחלק ולהזמין בצורה שלא תבייש יבואן במדינת עולם שלישי
לקח חודש וחצי עד שהגיעו החלקים !!!!! וכשהגיעו חלקי הפלסטיקה, הגיעו בצבע הלא נכון !
אחרי שהרכיבו את האופנוע ותיקנו בעיית חשמל שנוצרה עקב התאונה גילו שהאופנוע מניע והמנוע עובד תקין אבל לא נוסע.
אחרי שפרקו גלגל אחורי מצאו שהציר האחורי נגזר !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אני ממש לא מצליח להבין את איכות החומר וההרכבה שהונדה מתפארת בה שבתאונה פשוטה יחסית בה לא מעך את האופנוע טנק או משאית פשוט נגזר הציר !!!
עכשיו אומרים לנו שייקח חודש נוסף עד שיגיע לארץ ציר כזה.
מה זה צריך להיות ?!! קניתי אופנוע חדש מיצרן מוביל בתחום ומייבואן רשמי בישראל, לא ייבוא עצמי ולא יבואן של כלי בלי שם
אני ממש פגוע כלכלית מהנושא היות וכל עבודתנו תלויה באופנוע ככלי רכב עבור הטכנאים שלנו.
על כן אנחנו שוכרים קטנוע עבור העובד שלנו בסכום של 1400 ש"ח לשבוע !!!!!!!!!!!!!!! שזה מסתכם כבר באלפים רבים מאוד !

אם יש מישהו שיכול לסייע, אשמח להעביר ,
תודה

Kiapicanto1000

Active member
סיפור של חבר, בעלים של חברה המספקת שרותי מחשוב ותמיכה טכנית לעסקים וחברות.

הוא מספר ככה :" לפני כארבעה חודשים רכשנו אופנוע הונדה פורזה 350 חדש מהחברה שנת 2021
לאחר כחודש וחצי העובד שלי עשה תאונה ונשברו חלקי פלסטיק
הזמנו את כל החלקים מחברת הונדה ישראל , רצוי לציין שאין להם אפילו קטלוג חלקים !!!!!!!!!!
והיינו צריכים לאפיין ולזהות כל חלק וחלק ולהזמין בצורה שלא תבייש יבואן במדינת עולם שלישי
לקח חודש וחצי עד שהגיעו החלקים !!!!! וכשהגיעו חלקי הפלסטיקה, הגיעו בצבע הלא נכון !
אחרי שהרכיבו את האופנוע ותיקנו בעיית חשמל שנוצרה עקב התאונה גילו שהאופנוע מניע והמנוע עובד תקין אבל לא נוסע.
אחרי שפרקו גלגל אחורי מצאו שהציר האחורי נגזר !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אני ממש לא מצליח להבין את איכות החומר וההרכבה שהונדה מתפארת בה שבתאונה פשוטה יחסית בה לא מעך את האופנוע טנק או משאית פשוט נגזר הציר !!!
עכשיו אומרים לנו שייקח חודש נוסף עד שיגיע לארץ ציר כזה.
מה זה צריך להיות ?!! קניתי אופנוע חדש מיצרן מוביל בתחום ומייבואן רשמי בישראל, לא ייבוא עצמי ולא יבואן של כלי בלי שם
אני ממש פגוע כלכלית מהנושא היות וכל עבודתנו תלויה באופנוע ככלי רכב עבור הטכנאים שלנו.
על כן אנחנו שוכרים קטנוע עבור העובד שלנו בסכום של 1400 ש"ח לשבוע !!!!!!!!!!!!!!! שזה מסתכם כבר באלפים רבים מאוד !

אם יש מישהו שיכול לסייע, אשמח להעביר ,
תודה

בעייה.
זה לא היה קורה עם עופר אבניר. יש להם מחסן חלפים עשיר ומסודר שמנוהל על ידי אותו אדם מזה עשרות שנים וגם מנהל העבודה במוסך וותיק עשרות שנים...
היו יודעים מה להזמין בשבילך ללא טעויות צבע בלתי צפויות...

אחת הטעויות לרכוש לפי התצוגות והמוכרנים. צריך לטרטר למוסכים הראשיים ולמחסני החלקים הראשיים ולבדוק את קטלוג החלקים ואת ספרי העבודה למכונאי... בחברת אבניר זה ברמת בית מרקחת.

לפי מה שאתה מתאר אני מעלה סימני שאלה האם איכות העבודה שכן בוצעה עבורך היא סבירה.
לגבי עלות שכירת הקקנוע. תאלץ בסוף לתבוע את יבואן הונדה ו/או חלקית גם את הביטוח המקיף שלך...

לגבי הציר האחורי? האם אתה היית עד לתאונה? מה בדיוק קרה?

למעלה