שרון: "הימין הקיצוני לא יפחיד אותי"

שרון: "הימין הקיצוני לא יפחיד אותי"

הכבשה והזאב ??? כנראה ששרון הליצן כבר לא מפחיד אפילו את עצמו. אחרת,כיצד נסביר את דבריו המוקלטים משנת 1995: שרון אומר: "נסיגה חד-צדדית תחת אש, פירושו של דבר שוויתרנו ולא קיבלנו שום דבר", או "לא העם הזה התעייף אלא הנהגתו התעייפה". כן תושמע הקלטה של שרון שאמר בראיון לערוץ שבע בשנת 1995, בעת המאבק על גבעת הדגן, כי מותר להשתמט מביצוע פקודה בלתי חוקית." יש לפנות לבג"צ ולהבטיח שלמרות שכלו 7 השנים,אם מישהו יועמד לדין על הקריאה לסרוב פקודה-יהיה זה ראשית לכל שרון עצמו. מי שחשב שזה בסדר אז,בל יטען שזה לא חוקי כיום.

אבנר ג

Well-known member
אתה רואה מרקי קקטוס יקירי?....

הרי אמרנו לכם וחזרנו ואמרנו: "אל תבחרו במפשלה הזאת".... אמרנו לכם וחזרנו ואמרנו ששרון אינו אלא שקרון.... אבל אתם, ברוב האויוולת שלכם לא האמנתם לנו.... ועכשיו אנחנו אומרים לכם שגם אם תעלו שליטים אחרים, מסוגם של הליברמן והאיתם, שוב תקבלו את אותו הדבר.... אבל למה לכם להתאמץ כל כך?...עדיף שתחזרו ללחוך עשב....ותניחו למי שבאמת יודע לנהל מדינה לחזור ולקחת את המושכות לידיים....

ghost7

New member
למה זיכרון סלקטיבי?

אכן אלה דברים ששרון אמר. וגם- חלקו מהגדולים בהקמה וביסוס היישוב היהודי בשטחים. ולמרות זאת- השתנו הזמנים. ושרון כן מתאים ראיתו למצב החדש. וראליסט מספיק כדי שלא להמשיך שבוי במסלול הקודם. (או לפחות ללא תיקון). בכל מקרה, יש גם לשים לב להקשר בו נאמרו דברים. נסיגה תחת אש, בעת שמתקיים משא ומתן- אכן כניעה לטרור. התאמה חד צדדית של קוים, והערכות למצב של עימות ממושך, כשאין סיכוי רב להסכם אמיתי- זה מציאותיות.

אבנר ג

Well-known member
"מתאים עצמו למצב החדש"...הצחקתני...

רק לפני שנה וחצי הוא אמר למצנע שנצרים זה כמו תל אביב.... מתי תקלטו שהאיש הזה השקיע עשרות מליארדים ממשאבי המדינה רק כדי להיות ראש ממשלה, ומשנהיה, כל ההתנחלויות מענינות אותו כשלג דאשתקד....

מה הקטע ?

אני טוען שזה לגיטימי לחשוב כך ולהגיד אחרת.אצל פוליטיקאים זהו אפילו רפלקס בלתי מותנה. רק שיש צורך לפנות לבג"צ שיעמיד את שרון לדין על המרדה אם אילו באמת אמירות לא חוקיות. זה הכל.

אבנר ג

Well-known member
כי עכשיו הוא כבר השיג את שלו.....

עכשיו הוא ראש מפשלה....חלומו הרטוב מאז שהוא פקח את עיניו.... הוא הצליח להוליך אתכם שולל במשך עשרות בשנים, בזבז את משאבי האומה על מקסמי השוא של ההתנחבלויות, ואתם האמנתם לו והלכתם אחריו בעיניים עצומות... אז עכשיו תאכלו בשקט את הסלט שהוא חתך עבורכם....

למעלה