שרה איינפלד,מכירים?

שרה איינפלד,מכירים?

חסידה שחזרה בשאלה אם לשני ילדים.באמת החסידים חיים בכזו קרירות וחוסר הערכה לאישה ?אני עדיין לא מעכלת (המשותף של הסיפורים שהם גרים במאה שערים.

שטויות והבלים

אני יודע את כל התקנות של גור , הם אמנם קשים , אבל לא עם חור בסדין

אתה מטומטם שאתה מתפרץ ככה.

מצטערת שאני מתבטאת בצורה הזאת .אתה לא הדובר של העולם החרדי וזכותי להביע את דעותי באיזה אופן שארצה.אני הפנתי את ההודעה בצורת שאלה ,כי אני באמת מנסה להאמין שזה אחרת . אני באה מבית חרדי לכל דבר ואני לא מכירה את העולם החסידי החזק.

הילה134

New member
רונאלדיניו..אדם מטומטם..זה אחד..

שלא פתוח לקבל את דעותיהם של אחרים.לידיעתך טימטום זה מלשון סתום וסתום זה מלשון סתימה..יש לך סתימה קשה בכבוד לשונה ממך.

אני לא מבין את הנשים שיוצאות מהעולם

החרדי ועוברות לעולם החילוני.אני משתומם,הרי אם בעולם החרדי לא הסתדרו,אז איך יסתדרו בעולם החילוני? למרות שאז כביכול הכל מותר,הרי רואים בחוש שאם אין יראת אלוקים במקום הזה,והרגוני.ברור שגם בעולם החרדי לא כולם יראי אלוקים,אבל זאת המטרה והשאיפה והחתירה לכיוון הזה.אני מדבר באחוזים למי שמתבונן בכנות,כמה אחוזי פשיעה יש בציבור החרדי לעומת הציבורים האחרים?ושלא יגידו שמטאטים מתחת לשטיח,כי חזקה על אנשי מימסד המדינה שלא יתנו לחרדים לטאטות דברים חמורים או אפי` דברים קלים מתחת לשטיח! הם מחפשים את הציבור החרדי! אי אפשר לטאטא! אולי פעם אחת מנשים אלו הפרובקטיביות יאנסו ע``י חולה נפש סוטה שלא ישלוט ביצריו ואז הן ממש יחגגו מסיבת יציאתן מהעולם החרדי ה`סגור`/ה`פרימטיבי`/וה`חנוק`. . . . . כן,כן!אני בטוח שמיד אקבל התקפות עולם בפורום הזה מהרבה `חרדים/ות` למיניהם/ן. . . .אבל זכותי להביע את דעתי ודעת הרבה אחרים/ות כמוני! בתקוה לחזרהבתשובה של כולנו בתוך כלל ישראל,א מ ן !

וואו כמה שאתה צודק.

עצם המעבר החד הזה, הסיבוב ב180 מעלות לכוון אחר שונה בתכלית מהמגזר החרדי לעולם החילוני, מעיד על משו רקוב מהיסוד. זה מה שמסביר את המעבר הזה. זה סוג של בריחה, טמינת הראש בחול כבת יענה, בריחה מהמציאות, רפיון מול התמודדות, הם חושבים שהחיים יהפכו להם יותר קלים, חסרי עול, משוחררים כביכול. אבל בעצם הבעיה שלהם נשארת בעינה ואף מתעצמת, תחשבו מה שהולך בלב שלהם פנימה, איזה יסןרי מצפון.. " מי ששב מעולם לא פרש, פרישתו היתה נידודים וכאב".. <בעצם זה לא בהכרח אצל הנשים דווקא, אלא ני חושבת שזה גברים ונשים כאחד>

נשים וגברים כאחד! העולם הזה מלא

בהתמודדויות,לא משנה עולם דתי או עולם חילוני! וכשעושים השוואה קלה בין שני העולמות עוד לפני שמדברים על אמת ושקר,הקושי שבחיים בעולם הלא דתי,הוא הרבה יותר קשה,לדעתי

כך גם דעתי..

משום מה יש כאלו החושבים שבצד השני(שלא שומר תורה ומצוות) יותר קל. למה??? איך בכלל אפשר לחיות בלי חוקים, בלי אמונה? הרי העולם לא הפקר, יש דין ויש דיין.... באיפשהו האנשים האלו איבדו את שפיותם... ככה לעזוב עולם ומלואו של טוב וללכת לרעות בשדות זרים... משו כאן על פיצול מסויים... טוב אני מתחילה להסחף.. עצרתי

היא כבר לא במאה שערים

היא כבר בגדר כופרת ומורדת באלוקים שמצווה לעקוד אותה.התיאוריות שלה הזויות.אבל ללא ספק האשם העיקרי זו חסידות גור שמתעללים בנשותיהם.וכולן שותקות.כי ככה מקובל.

למעלה