שק ריק שבוע 6 לאחר ivf

ariet34s3

New member
שק ריק שבוע 6 לאחר ivf

שלום רב. טיפול ivf. שאיבה 19.11.15 החזרת בלצטוטיסט ב 24.11.15. לפני 10 ימים היו לי כאבי בטן חזקים. הרופא ראה באולטרסאונד שק הריון בלבד של 3 מ"מ ואמר שזה שבוע 5 פלוס 2 ביום שלישי 22.12.15 הייתי בבדיקה לפי התאריך שנקבע לי. ובאולטרסאונד ראו שק הריון ושק חלמון. ללא עובר ודופק. הרופא ביקש שנחזור ביום שני הקרוב לבדיקה נוספת. הרופא לא אמר שום דבר מיוחד חוץ מזה שהוא טוען שזה כנראה עדיין מוקדם וכרגע הכל בסדר. השאלה שלי - האם יש סיכוי להריון תקין? האם העובדה שבבדיקה הראשונה בשבוע 5 לא ראו שק חלמון ועכשיו כן רואים זה יכול לעודד? אודה לתשובתכם.

נראה לי שההבדל בין הבדיקות

יכול להעיד שההריון ממשיך להתפתח. ייתכן שהייתה השרשה מאוחרת.

giraffelle

New member
תלוי

מה היה גודל השק בבדיקה האחרונה?
אם ההתקדמות היא בקצב הנכון, כלומר בשבוע שבין שתי הבדיקות היתה התקדמות של שבוע, אז יש סיכוי שזה תקין.
כלומר אם הגודל של השק ושק החלמון מתאימים לשבוע 6+2, אז זה סביר, אפילו שבשלב הזה מצפים כבר לראות עובר (לא חייבים לראות דופק).
הקצב של ההתפתחות הוא מה שמשנה בעיקר, אם ההתפתחות ממשיכה באופן תקין אז הפיגור בלוח הזמנים פחות חשוב.
אם ההתקדמות היא איטית, אז לצערי הסיכויים שזה תקין לא גבוהים.

נועלה301

New member
ההריון בהחלט יכול להיות תקין

היה לי מקרה דומה, ואפילו בטא שלא הכפילה את עצמה (שגיאה בבדיקה?) ואז בשבוע שבע וחצי צצה לה עוברית קטנה וחמודה עם דופק
&nbsp
בהצלחה רבה רבה!
&nbsp

ariet34s3

New member
תודה רבה. עוד שאלה

האם זה היה מ ivf ? כי אומרים שב ivf השבועות הם מאוד מדוייקים ולכן הרופא ציפה לראות כבר עובר עם דופק בשבוע 6 פלוס 3.

mitmit11

New member
יכולה לספר רק על עצמי

שבהריון השלישי נבדקתי במה שהתברר מאוחר יותר כשבוע 5+2 וראו שק ריק. הרופאה לא היתה אופטימית ושלחה אותי הביתה לחכות שבוע וחצי עם חומר למחשבה (כולל מידע על איך ניתן לסיים את זה אם זה לא תקין). כשחזרנו אליה היה דופק והיום הגברת בת שנה ורבע.
&nbsp
להמתין, אין הרבה מה לעשות מעבר לכך.

למעלה