שקרנין בשער האחורי של ידיעות =לא פחות

הילית111

New member
שקרנין בשער האחורי של ידיעות =לא פחות

ראיתם את שקרנין על השער האחורי של ידיעות ? תגידו זה אמיתי? כמה אבא שלה שילם על השער? "הופתעה מכמות המעריצים" מעריצים ? היא הבחורה הכי שנואה בוילה סורי אם היה שרשור על הכתבה לא מצאתי

דברי בשם עצמך. אני לא שונאת אותה ולא מבינה

אנשים ששונאים אנשים אחרים שאינם מכירים אחד על אחד. לא חבל על כל האנרגיה שמתבזבזת על שנאה?

הילית111

New member
התעוררת עכשו????תקראי כמה כתבו עליה בפורום

כמה היא שנואה בגלל הצביעות שלה ושנאת ישראל ומה לא תעשי חפוש על רנין תראי כמה היא שנואה הנקודה היא שבגלל הכסף שלה גם ארז טל לא שאל אותה שאלות נוקבות מענין אם גם אפרת אברמוב לא תתקוף ..... את חיה בתוך בועה תקראי מה כתבו עליה רק דברים רעים כי זה מה שהיא פשוט מלכת הצביעות אין דברים כאלו

קילימן

New member
וואלה תיקראו בפורום

כאילו כל מה שכתוב כאן הם דברי אלוהים חיים.

morann7

New member
שקרנין ממשיכה להיות שקרנין

היא אומרת: אני גם די בטוחה שיצאתי כי רציתי. השגתי מה שרציתי: להביא את האידיאולוגיה שלי" אז זהו גברת רנין את עפת בפעם הראשונה שעמדת על הגריל, מסיבה אחת, הצופים בבית נגעלו ממך והתנהגותך המחפירה, בדיוק כמו שי, אפילו אדם שהיה בבית חודש (שחר) גבר עלייך. האידיאולוגיה שלך הוסיפה לגועל, בחורה שגדלה בנווה שלום צריכה להגיד משהו אחר על שהידים מלבד היותם נופלים "על האדמה". כל אלה שמתלהבים ממך בחוץ הם ילדים קטנים או מתלהבים שכל מי שיוצא מהטלויזיה מלהיב אותם, הרב הגמור שונאים אותך, ואפילו המגזר שחשבת שאצלך בכיס ירק לך בפנים.

זה לא הצופים בבית, זה אוהדי בובליל

שהצביעו לשחר בהמוניהם רק בשביל להעיף את רנין או שפרה. כך שאין שום קשר בין זה לצופים בבית. יש לזה קשר רק לאובססיה של אוהדי בובליל נגד רנין ושפרה. לדעתי גם אם יוני או כל מתמודד אחר, מלבד לאון, היה עומד איתם, הייתם מסמסים לו בהמוניכם. צביעות כבר אמרנו?

Jen74

New member
"את חיה בתוך בועה..."

אני מרחמת על אנשים שחיים את התוכנית "האח הגדול" וחושבים שאלה החיים האמיתיים. גם אני עוקבת אחרי התוכנית אבל לא באדיקות כזאת של לחיות את החיים של משתתפי התוכנית. לתקוף אנשים שאתם לא מכירים רק בגלל שרואים אותם 24/7 בטלוויזיה בערוץ שנועד למכר אתכם ולגרום לכם להיות בטטות שיושבים כל היום על הספה מול הטלוויזיה ולא עושים שום דבר חוץ מלבדוק מי הפליץ ומתי ומי ריכל על מי וכו'... את חיה בתוך בועה
רנין יצאה מבית האח הגדול לחיים האמיתיים. היא כבר לא מעניינת אף אחד בדיוק כמו הדיירים האחרים שהודחו. עוד חודש אף אחד לא יזכרו את המודחים הראשונים. עוד חצי שנה אף אחד לא יזכור גם את הבובלילים... GET A LIFE!

כן , שתקרא טוב טוב את מה שאני כתבתי

ולמען האמת אני מציע את זה גם לך ... את תופתעי לגלות איזה דברים נכתבו כאן בפורום . ולמען האמת פרט למיעוט גזען שטרח לכתוב לכל אדם שלא מחזיק בדיעות ימניות את המילה " בוגד " . ולעוד כמה משתמשים שנמנים על אוהדי הבובלילים ( שמתם לב שגם באהדה מדובר באותו החשבון בנק ?! ) וכמובן דרוריקו שלא ברור לי עדיין מה הסיפור שלו אבל הבנתי שהוא ממש לא מחבב את רנין ואת שפרה ( את שפרה עוד מהימים שהיא למדה בבצלאל כנראה ) . מעבר לכך , יש והיו לרנין אוהדים רבים ! וחלקם כתבו כאן בפורום . השמועות מספרות שהם דם ידעו לכתוב ממש טוב ! אז כדאי לך באמת לחפש ...

ילדונת5

New member
רנין מייצגת את כל מה שאני שונאת בבחורה

היא צבועה, שקרנית, מניפולטיבית, דורשת צומי באופן דחוף... ותוקעת סכינים בגב!!! לא הייתי רוצה חברה כמוה!!! ולפני שתגידי שאני אומרת את זה כי אני בעד הבובלילים, אז תקשיבי טוב! נכון, אני בעדם אבל אני גם אוהבת את ליאון שפרה וואנסה, ולמה??? כי וואנסה אמיתית!!! ושפרה למרות שהיו לה קטעים מסריחים אבל לפחות היא התעמתה ישירות עם יוסי ועינב שלא כמו רנין שעשתה הכל מאחורי הגב כמו שי!!! כשהיא היתה עם עינב היא ליקקה לה ואז הלכה לשי ושפרה וליכלכה עליה!! בן אדם שנוא כמו רנין לא היה בווילה... היא פחדנית! רצתה לאכול את כל העוגה ולהשאיר אותה שלמה!! רצתה גם לעשות סיכסוכים בין בני הבית וגם להתחבר איתם ולצאת טוב בעיני הקהל. וזה שילדים רודפים אחריה זה לא בגלל שהיא כזאת פופולרית אלה בגלל שהיא יצאה מהאח הגדול והיא נגעה ביוסי ועינב...

jaycom

New member
איפה אלה שצעקו למה אנחנו מזכירים שהיא ערבייה?

היא בעצמה אומרת שהיא נכנסה רק בשביל לנפץ סטריוטיפים על ערבים.. אז אם היא מתייחסת לעצמה ככה, למה לנו אסור? איפה ביקורת שקשוקה שיגיד לנו שזה פסול לציין כל פעם שהיא ערבייה? בכתבה הזאת היא אומרת שזאת המטרה שלה..

למעלה