שקע ביתי באוטובוס אגד

מצב
הנושא נעול.

singera

New member
שקע ביתי באוטובוס אגד

שקע ביתי באוטובוס אגד
נסעתי השבוע באוטובוס אגד מושכר וביקשתי מהנהג אם הוא יכול לחבר לי את השנאי של הMP3 שלי לשקע היא הסוללות שלי לא היו במצב הכי הכי והוא אמר שהשקע לא עובד אלה הוא מקבל חשמל. מישהו מוכן להסביר לי את יעודו של השקע הנל שיש באוטובוסים של אגד (נראים כמו שקעים בבית)?? ברכבת מודו וישנה איפה יש שקע שירות?? אני יודע שבIC יש בתיקרה ובדו קומתי בקצוות הקרון אבל לשנאים וכו' עם תקע עגול צריך מתאם לרגיל

ארזS

New member
מה זה שקע ביתי באוטובוס

שקע ביתי באוטובוס אגד
נסעתי השבוע באוטובוס אגד מושכר וביקשתי מהנהג אם הוא יכול לחבר לי את השנאי של הMP3 שלי לשקע היא הסוללות שלי לא היו במצב הכי הכי והוא אמר שהשקע לא עובד אלה הוא מקבל חשמל. מישהו מוכן להסביר לי את יעודו של השקע הנל שיש באוטובוסים של אגד (נראים כמו שקעים בבית)?? ברכבת מודו וישנה איפה יש שקע שירות?? אני יודע שבIC יש בתיקרה ובדו קומתי בקצוות הקרון אבל לשנאים וכו' עם תקע עגול צריך מתאם לרגיל
מה זה שקע ביתי באוטובוס
ומה זה אוטובוס מושכר ?

singera

New member
תשובה

מה זה שקע ביתי באוטובוס
ומה זה אוטובוס מושכר ?
תשובה
שקע ביתי - שקע ביתי סטנדרטי שאמור להוציא 220V אוטובוס מושכר - החברה שאירגנה את הטיול שכרה אוטובוס ונהג מאגד

ארזS

New member
אין שקע כזה תקני באוטובוסים

תשובה
שקע ביתי - שקע ביתי סטנדרטי שאמור להוציא 220V אוטובוס מושכר - החברה שאירגנה את הטיול שכרה אוטובוס ונהג מאגד
יש כל מיני התקנות פרטיות ו"פירטיות" של כמה נהגים. אבל זה לא חלק אינטגרלי. לגבי עניין ההשכרה הבנתי. פשוט חשבתי מקודם שאגד שכרה אוטובוס...

evgeniy2

New member
בטח שיש שקע

יש כל מיני התקנות פרטיות ו"פירטיות" של כמה נהגים. אבל זה לא חלק אינטגרלי. לגבי עניין ההשכרה הבנתי. פשוט חשבתי מקודם שאגד שכרה אוטובוס...
בטח שיש שקע
בטח שיש שקע !!!!! מתחת להגה או ליד החלון של הנהג !!!

omer landau

New member
מזה לקבל חשמל??

שקע ביתי באוטובוס אגד
מזה לקבל חשמל??
אני בכל הרכבות ראיתי שקעי חשמל וכנראה שהשקע באוטובוס הוא לאותם צרכים של השקע ברכבת לא הבנתי מה הכוונה למקבל חשמל

singera

New member
שהוא נועד להטעין-להתניע את האוטובוס

מזה לקבל חשמל??
אני בכל הרכבות ראיתי שקעי חשמל וכנראה שהשקע באוטובוס הוא לאותם צרכים של השקע ברכבת לא הבנתי מה הכוונה למקבל חשמל
אך זה לא נראה לי כי זרם התנעה של אוטובוס גבוה בהרבה מזרם של חוטים ביתיים לדוג זרם של כבל 1.5 מ"מ הוא 16 אמפר ואילו התנעה של מכונית מנהלים הוא בערך 150 אמפר אגב איפה יש שקע במודו ובישנות??

omer landau

New member
חשבתי על זה וגם לי זה לא נשמע הגיונ

אך זה לא נראה לי כי זרם התנעה של אוטובוס גבוה בהרבה מזרם של חוטים ביתיים לדוג זרם של כבל 1.5 מ"מ הוא 16 אמפר ואילו התנעה של מכונית מנהלים הוא בערך 150 אמפר אגב איפה יש שקע במודו ובישנות??
חשבתי על זה וגם לי זה לא נשמע הגיונ
הגיוני במיוחד להטעין את האוטובוס דרך שקע שצורתו פחות או יותר דומה לשקע ביתי מילא שקע מיוחד מחוץ לאוטובוס לפי מה שידוע לי מצבר זה דבר נטען אלא אם באוטובוסים יש מצברים מיוחדים בשימוש המזגן או לא יודע מה
עומר........

omer landau

New member
בישנות לא נסעתי שנים אבל

בישנות לא נסעתי שנים אבל
במודו יצא לי לפני כשבוע זה היה בנסיעה לחיפה לשם נסעתי באייסי וחזרה במודו באחת מהנסיעות מישהו הטעין סלולרי ובאחת מחשב נייד המחשב התחבר לתקרה מעל המושב והסלולרי בקדמת\אחורי הקרון נראה לי שזה היה במו דו

פשוט......

בישנות לא נסעתי שנים אבל
במודו יצא לי לפני כשבוע זה היה בנסיעה לחיפה לשם נסעתי באייסי וחזרה במודו באחת מהנסיעות מישהו הטעין סלולרי ובאחת מחשב נייד המחשב התחבר לתקרה מעל המושב והסלולרי בקדמת\אחורי הקרון נראה לי שזה היה במו דו
פשוט......
כנראה שפשוט לנהג לא היה כח להיות נחמד אליך. יש לי קרוב משפחה שהוא מפקח תנועה (או משהו כזה) בדן, ופעם באמת שאלתי אותו לענין. הוא אמר שזה 220V 600W (יכול בשקט להפעיל מחשב נייד או מטען פלאפון), וזה בעיקר משמש את הנהגים לטעינת הפלאפון. אם אני לא טועה, ההרכבה של זה היא בארץ, יחד עם הרכבת המושבים.

oren*

New member
לדעתי התקע הזה הוא עבור שואב אבק

פשוט......
כנראה שפשוט לנהג לא היה כח להיות נחמד אליך. יש לי קרוב משפחה שהוא מפקח תנועה (או משהו כזה) בדן, ופעם באמת שאלתי אותו לענין. הוא אמר שזה 220V 600W (יכול בשקט להפעיל מחשב נייד או מטען פלאפון), וזה בעיקר משמש את הנהגים לטעינת הפלאפון. אם אני לא טועה, ההרכבה של זה היא בארץ, יחד עם הרכבת המושבים.
הרי מנקים את האוטובוסים מדי כמה ימים לא?

cmr

New member
שקע חשמלי באוטובוס

שקע חשמלי באוטובוס
השקע מוציא מתח של 24 או 12 וולט ולא של 2210 וולט בדרך כלל הוא התקנה פרטית של הנהג ומיועד לצרכים שלו

ארזS

New member
שלילי.

שלילי.
לא מנקים אוטובוסים עם שואב אבק. מנקים אותם עם מטאטא... ובנוגע לשקעים לא ידוע לי על שקעים תקניים. יש אוטובוסים שבהם הנהגים עשו כל מיני התקנות "פירטיות" וכשהאוטובוס נכנס למוסך לפעמים פשוט מעיפים את זה...

ליילנד

New member
נצל"ש - הי ארז

שלילי.
לא מנקים אוטובוסים עם שואב אבק. מנקים אותם עם מטאטא... ובנוגע לשקעים לא ידוע לי על שקעים תקניים. יש אוטובוסים שבהם הנהגים עשו כל מיני התקנות "פירטיות" וכשהאוטובוס נכנס למוסך לפעמים פשוט מעיפים את זה...
נצל"ש - הי ארז

singera

New member
לגבי המודו

בישנות לא נסעתי שנים אבל
לגבי המודו
השקע ממוקם עד כמה שזכור לי ליד הדלתות שח הקרון, אין שקעים ליד הכיסאות עצמם כגון IC או דאבל דק

singera

New member
צריך להיות פסיכי כדי

נווו קדמת הקרון
צריך להיות פסיכי כדי
לנסוע ת"א - נהריה כשהלפטופ / MP / פלאפון ביד ואתה עומד כמעט שעתיים ליד הדלת במקום לשבת בנוח ולחבר את הלפטופ / MP / פלאפון לתיקרה בIC או בכיסא הבודד בקומותיים. אגב למה בקומותיים לא עשו שקעי תיקרה כמו בIC?? חבל

קבל תשובה סמכותית!

שקע ביתי באוטובוס אגד
קבל תשובה סמכותית!
התשובה הינה אמינה כי היא מגיע ממקור מאגד! השקע הזה נועד לתעינה של מצברי האוטובוס במקרה והם התרוקנו, במקום לחבר ממטען מצברים רגיל כל פעם את התנינים אגד עושה כמעט בכל האוטובוסים שקעים סטנדרטים של בית באוטובוס ובחניונים שלהם מפוזרים גם שקעים כאלה (עם 12 וולט ולא 220!) והם פשוט פורסים מאריך בעל שני קצוות זכריים מהאוטו לקיר וכך מתעינים את האוטובוס.

מצב
הנושא נעול.
למעלה