שפרה תופיע ביום שישי בערוץ 1

שרוש1

New member
שפרה תופיע ביום שישי בערוץ 1../images/Emo124.gif

בתוכניתו של דב אלבוים, בשעה 18:55, ובשידור נוסף במוצ"ש ב-19:30. אני יודעת שהודעה זו כבר נכתבה, אבל השירשור כבר מאוד ארוך וקשה לעקוב אחרי התגובות החדשות יותר, אז תגיבו לכאן בבקשה.

סר עמית

New member
לא מעניין

בוזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז

איתי בל

New member
אתה הדבר הכי טוב שקרה מאז שהסתיימה התוכנית

אחרי הגמר עוד טיפה הייתי נכנס לכאן עד שקלטתי שזה די פתטי בשבילי להתווכח עם אותו ילד בן 15 במאה כינויים שונים בדיונים מטופשים אבל זה מקסים חודש אחרי והנה אתה כאן מתבכיין על ההפסד זה לא עוזב אותך וכל יום אתה מנסה לקלל כמה שיותר את שפרה ולעודד כמה שיותר את הבובלילים כאילו יש עוד מצב שבסוף הם כן ינצחו כאילו אם תאמין ממש ממש חזק... יוסי יקבל עוד 300 אלף אס אמ אסים וינצח למרות שהקווים סגורים זה מצחיק לראות אותך מנסה לנצח במשחק שכבר נגמר זה כמו לראות מישהו שעבר הלם קרב או איזה זקן בן 80 שמקבל פלאשבאקים מהמלחמה ומתחיל להרביץ לעץ כי הוא בטוח שזה היטלר מצחיק גם שאיך ששפרה ניצחה כל אוהדי שפרה חגגו כאן וכל מי שאהד את בובליל ברח כמו פחדן מניאק ועכשיו כשכל העסק נגמר ואוהדי שפרה חזרו לחיים הרגילים ועברו הלאה כמה שאריות בובליל ניצלו את זה כדי ליצור כאן רוב ולהתלהב שהם הצליחו להשתלט על פורום מת חסר אנשים כאילו זה יביא ליוסי מיליון שקל אתה בדיחה נפלאה ואל תשתנה אני אחזור עוד חודש ואצפה לראות אותך כאן יום טוב

סר עמית

New member
שתוק .

הייתי פה מהיום הראשון "ששפרה זכתה", ואני מעביר כאן את זמני , זכותי . ואני בן 17 אידיוט .

len354

New member
עזוב תילד

עמית לא נכנס פה במאה כינויים,פשוט חסמו אותו והוא החליף את הכינוי שלו בקצת. לגבי שאריות בובלילים שעושים פה רוב - אין אותו - רוב הבובלילים הלכו מפה כאוהבי שפרעע קיללו פה והתנהגו לא מכובד גם אחרי הגמר. אתה לא רואה שרוב פה הם אוהבי שפרעע שלא רוצים לחזור לחיים וממשיכים ללכלך כמו שהמורה (שפרעע)למדה אותם-חוץ מbetty

דטין

New member
רחמנות

על הבובלינים והבובליזבלים שלהם. הפורום הזה לא נסגר יומיים שלושה אחרי הגמר כפי שהתבקש- כי הבובלינים פצחו בשכתובים אינטנסיבים לאחור על התוכנית, ובליל קונספירציות הזויות על הגמר, והשמצות נלהבות כאילו זה התחלה ולא הסוף. אגב, קטע בובליני מאוד אופייני-לרשום שפרה כפי שרשמת ובו בזמן להתבכיין על קללות ולא מכובד וכאלה..

אוהדי בובליל,אלה שפתחו בחקירת קונספירציה=>

ומזימה,כביכול, שהביאה להפסדו של בובליל. במשך חודש, הם ממשיכים לפתוח בהודעות נבזיות ומעליבות על שיפרה, חוזרים על אותם כינויים שבובליל נתן לה וכו'.. ככה ,שאוהדי שיפרה נשארו כאן רק בכדי להגן על כבודה מפני בובליליסטים הלא שפויים!

צודק,גם אני הפסקתי כבר להגיב ../images/Emo11.gif

להודעות המטופשות שלו.. גם מה הטעם בכך,להמשיך להתנגח עם ילד שלא סיים אפילו בית ספר? מגוחך, שישאר בשלו, בהערצה הלא שפויה לבובלילים, הרי לדבר איתו זה כמו לדבר לקיר...

../images/Emo23.gifשיהיה ברור 16.01.2009יום ששי שעה 18:55

מוצ"ש 17.01.2009 שעה 19:30 יחי שפרה הגדולה מהחיים

דטין

New member
עוברתל'ה

נכון ממש ממש נחמד שאלבויים ועורכי התוכנית מצאו מעניין לזמן אותה?

זה יותר מנחמד

זה אומר שהם בטוחים שיש לה דברים מעניינים וחשובים לומר. ובעיקר כשהיא חוזרת בשאלה. מעניין הכיוון הזה.... ומעניין גם שהיא הסכימה להשתתף (מניחה שהזמינו אותה להרבה תכניות).

דטין

New member
כל הכבוד שהסכימה ולא נרתעה

כי בכל זאת, ישבו שם מול אלבויים מיטב שבמיטב. בכל אופן זה חד פעמי,זה הרי אורח פר תוכנית.

סתוית2

New member
אני תיכנתתי שלוש ממירים בבית לשעה היעודה

חלילה לי לפספס את שפרה

קפרי

New member
אוהבת את דב אלבוים, הייתה לו תוכנית ראיונות

לאישים שונים בערוץ 2 אבל אצפה במוצ"ש.

למעלה